RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #198778  Szerző: p0tyi
 
A probléma az, hogy nagyon rossz hangulatot teremt.
 #198776  Szerző: troll
 
p0tyi írta: 2023.04.07. 08:41 Egészen megbarátkoztam a Slágerrel, de lécci szóljon valaki Viktorin Tamásnak, hogy nem vicces, sem az, amikor a felkonfokon, dalcímeken, előadókon gúnyolódik, sem pedig az, amikor énekel. Köszi!

Valószínűleg nem Kiss Ádám, vagy Dombi babérjaira tör... csak simán szórakoztat. Jó hangulatot akar teremteni. Nem ez a dolga egy kereskedelmi rádiós műsorvezetőnek?
 #198774  Szerző: p0tyi
 
Egészen megbarátkoztam a Slágerrel, de lécci szóljon valaki Viktorin Tamásnak, hogy nem vicces, sem az, amikor a felkonfokon, dalcímeken, előadókon gúnyolódik, sem pedig az, amikor énekel. Köszi!
 #198663  Szerző: david72
 
Kijött az új oldal. Sikerült lemásolni az oxygenmusic.hu -t, ez aztán hatalmas innováció!
 #198615  Szerző: p0tyi
 
Valószínűleg csak tesztelték, reggel visszaállt a régi. Teljesen új, modern design volt. És elég jó!
 #198614  Szerző: Tomi76
 
Miben újult meg?
 #197242  Szerző: zenefalo
 
Régen nem hallgattam a Sláger Dj-t, most figyelve mix-nek nem nevezhetően csak egymás után induló zenék, Náksi Attila megszólalása egy összevágott sablonszöveg volt csak. Nem gyengén megkopott a fénye a műsornak, kéne már valami újítás!
 #196998  Szerző: p0tyi
 
Asszem 2 hete pénteken.
 #196997  Szerző: Pihe8
 
p0tyi írta:Volt egy reggeli adás, ahol Köllő Babett és Cyla voltak a helyettes műsorvezetők. Rohadt jó volt, állandósítani kéne. Fogadok, hamar lenyomná Balázsékat. :D
Mikor volt?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 101