RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #197076  Szerző: shadoe
 
Szerintem pedig emberből vagyunk. Szóra se érdemes.
Amúgy is annyit ment az utóbbi egy évben a Don't Be So Shy, hogy ahhoz képest "szokatlan", hogy egy Imanbek-újdonság megy.
 #197069  Szerző: radio1attis
 
:lool: :lool: :lool:

Neeee. :lool: Ezt mondtam?!
De nagy marha vagyok!

Snake05 írta: 2022.08.22. 18:15 "Imany - Belly Dancer"
(Attis)
 #197055  Szerző: Snake05
 
"Imany - Belly Dancer"
(Attis)
 #197044  Szerző: david72
 
Márti rettenetesen mesterkélt, természetellenes és nem is jó hallgatni. Egy mondatot nem tud úgy elmondani, hogy ne affektáljon, dünnyögjön vagy suttogjon. Semmi tűz nincs benne, ami egy műsorvezetőbe kellene. Azon kívül, hogy nő, nem tudok mellette szóló indokot mondani.
Rickykeee23 írta: 2022.08.15. 08:00 A hétvégén vissza tér Cooky. De komolyan mondom, hogy nagyon jó volt hallgatni eddig Mártit. Kellene neki szorítani szerintem hétköznapra is sávot. Nekem jól esne a sok srác között őt is hallani.
 #197029  Szerző: Rickykeee23
 
A hétvégén vissza tér Cooky. De komolyan mondom, hogy nagyon jó volt hallgatni eddig Mártit. Kellene neki szorítani szerintem hétköznapra is sávot. Nekem jól esne a sok srác között őt is hallani.
 #197018  Szerző: Glenn
 
robert11 írta: 2022.08.11. 19:38 Sziasztok! Köszi Glenn a választ!
Szívesen! :yes:
 #197013  Szerző: robert11
 
Sziasztok! Köszi Glenn a választ!
 #197012  Szerző: Glenn
 
robert11 írta: 2022.08.10. 21:16Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit kell beállítani az autórádión ahoz, hogy átálljon mindig az éppen aktuális frekvenciára az autópályákon vagy bármely vidéki városban ahol már nem a budapesti frekvencián hallható a rádió?
A menüben keresd meg az "AF" funkciót és tedd ON állásba. ;)
 #197009  Szerző: robert11
 
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit kell beállítani az autórádión ahoz, hogy átálljon mindig az éppen aktuális frekvenciára az autópályákon vagy bármely vidéki városban ahol már nem a budapesti frekvencián hallható a rádió? Ugyanis tapasztaltam most nem olyan rég, hogy magától nem állt át az adó kézzel kellett megkeresni a frekvenciákat ami nem túl kifizetődő mert rittich hogy pont akkor nem találja meg az ember mikor kellene. Így sokkal egyszerűbb ha magától megy át a másikra.
Onnan is feltűnt a dolog, hogy régebben mindig ugrándozott a zenék között a következő frekvencián már mást lehetett hallani pl pesti és a gyöngyösi mondjuk most csak mondtam egy példát de bármelyik lehet igaz már nincsenek akkora átfedések most már a vidékieknél sem mert nem késnek annyira a zenével legalább is én tavaly nyáron már csak a helyi adásoknál tapasztaltam inkább azt hogy más ment a váltáskor mint az előző frekvencián.
De az is lehet, hogy még picit várni kellett volna és átállt volna de én csak recsegést, sistergést hallottam inkább. Nem hinném hogy egy 2 éves Hondába olyan rádiót raknának amiből hiányzik ez a fungció vagy hogy egyáltalán létezik e még olyan autórádió, amit még kézzel kell átváltani a ásik frekvenciára. Van aki inkább kézzel váltana olvastam már itt a fórumon is ilyet nem is tudom ki írta de ő azért ragaszkodott jobban a kézi átváltáshoz, mert zavarta hogy ugrándozik a zenék között míg be nem tud állni normálisan a másik frekvenciára.
Én arra is gondoltam, mi van akkor ha az előző tulaj kapcsolta ki benne ezt a fungciót akitől vettük és alapjába véve benne volt vagy nem állította be mert nem értett hozzá esetleg olyan rádiót hallgatott aminek nem volt olyan sok frekvenciája bár azt sem hiszem mert olyan sincs tudtommal.
Ez a dudás szignál nekem nagyon tetszett kellett már egy ide szóval nem zavar kicsit szokatlan ugyan, de majd idővel hozzá szokunk. A malevos zene az nagyon vitte tegnap a pálmát. Hát biztos emlékeztek még régen a danubiuszon mindennek külön szignálja volt külön a híreknek, külön az időjárásnak, és külön egy a közlekedésnek de van máshol is még ilyen. Sőt a Danubiuszon mé golyan is volt nem csak ott persze de ha már azt hoztam szóba akkor maradnék annál hogy ha elmondtak egy hírt, akkor volt utána egy mellékes szignál is amit bejátszottak majd ugyan ezt bejátszották a következő hír elmondása után egészen míg véget nem ért a hírek.
Sőt a Calypsón a hír végén még az a mellékes szignál is más volt mint előtte.
 #196995  Szerző: adam1400
 
Snake05 írta: 2022.08.05. 18:45 Kurva idegesítő a dudálós szignál (?), ráadásul minden alkalommal megszólal, amikor közlekedési hírt mondanak. És sokkal több recurrent zene kéne (mármint mennyiségben, nem arányban, az most pont jó). A magyarok közül pedig állandóan a Wellhello- Halott pénzike- valmar szentháromság megy. Inkább játszanának több Dzsúdlót, Honeybeast-et meg Majkát, sőt még a palacsintakirály dalai is jobbak lennének, mint az emlékszem Sopronban és az Élnünk kellett volna százezredik alkalommal.
aki hallgatja balázsékat, az hallotta, hogy megbüntették a r1-et, mert nem volt jelezve a közlekedési hírek, ezért van a duda.
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 986