RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #198272  Szerző: Glenn
 
csongorprodukcio írta: 2023.02.08. 19:45Bocsánat, nem akartam, hogy úgy tűnjön, hogy politizálok, csupán azért írtam, mert azt hittem nyílt titok ez. (Nem vagyok kormánykritikus) Nem akartam politikát hozni a csoportba, elnézést mégegyszer, Glenn! :)
Tőlem ne kérj elnézést, mert én nem vagyok moderátor, csak jeleztem, hogy szerintem ez nem idevaló. Mindenesetre jólesik, ha valaki kulturált módon viszonyul ehhez, de az is tény, hogy sok éve már annak, amikor még alap volt itt ez a hozzáállás. :(
Egyébként tény, hogy kormányközeli cégekről van szó, így valószínű, hogy igazad lesz. :yes:
 #198271  Szerző: VA1976
 
Mikor fog megszűnni a Rádió 1 Keszthelyi, Székesfehérvári, Abádszalóki, Tiszafüredi és Budapesti frekvenciája? Ha ezek a frekvenciák megszűnnének és utólag megújulna az egész Rádió arculatilag pl. a Balázsék teljesen átalakulna, az jó lenne szerintem. Vagy legyen helyette a Base FM.
 #198270  Szerző: asr27
 
csongorprodukcio írta:
Glenn írta: 2023.02.08. 18:11
csongorprodukcio írta: 2023.02.07. 21:17hihetetlen, hogy egy embert milyen hosszú időre le tudja kötni egy semmit erő tevékenység
Szerintem irigylésre méltó annyiban, hogy ő biztos egy boldog és nyugodt ember, mert ez a legnagyobb problémája. :hehe:
U.i.: azért az bánt egy picit, hogy te is beálltál itt a kormánykritizálók sorába. Hangsúlyozom, hogy ITT. Van a fórumban erre megfelelő topik, ott van ennek a helye, ezért intéztem ezt el az adminnál. Lécci... :yes:
(Nem vagyok kormánykritikus)
Tudod, ez elég baj. Ezek szerint nem vagy képben a jelenlegi magyarországi helyzettel.
Glenn nevű taxisofőr elvtársunkat pedig csak az zavarja, ha a fidesz aljassagáról ír valaki.
Ha azt írtad volna mocskos sorosgyurcsánybrusszel, hidd el, egy szava sem lett volna, hogy miért politizálsz. Ő egy elvakult, soha ki nem gyógyuló, szélsőjobbos mélyfideszes. Ilyen szintű elfogultságon már semmi sem segít. :)
 #198257  Szerző: csongorprodukcio
 
Glenn írta: 2023.02.08. 18:11
csongorprodukcio írta: 2023.02.07. 21:17hihetetlen, hogy egy embert milyen hosszú időre le tudja kötni egy semmit erő tevékenység
Szerintem irigylésre méltó annyiban, hogy ő biztos egy boldog és nyugodt ember, mert ez a legnagyobb problémája. :hehe:
U.i.: azért az bánt egy picit, hogy te is beálltál itt a kormánykritizálók sorába. Hangsúlyozom, hogy ITT. Van a fórumban erre megfelelő topik, ott van ennek a helye, ezért intéztem ezt el az adminnál. Lécci... :yes:
Bocsánat, nem akartam, hogy úgy tűnjön, hogy politizálok, csupán azért írtam, mert azt hittem nyílt titok ez. (Nem vagyok kormánykritikus) Nem akartam politikát hozni a csoportba, elnézést mégegyszer, Glenn! :)
 #198254  Szerző: Glenn
 
csongorprodukcio írta: 2023.02.07. 21:17hihetetlen, hogy egy embert milyen hosszú időre le tudja kötni egy semmit erő tevékenység
Szerintem irigylésre méltó annyiban, hogy ő biztos egy boldog és nyugodt ember, mert ez a legnagyobb problémája. :hehe:
U.i.: azért az bánt egy picit, hogy te is beálltál itt a kormánykritizálók sorába. Hangsúlyozom, hogy ITT. Van a fórumban erre megfelelő topik, ott van ennek a helye, ezért intéztem ezt el az adminnál. Lécci... :yes:
 #198243  Szerző: csongorprodukcio
 
Ez a srác folyamatosan mindenhová kiteszi ezt a kérdést, hihetetlen, hogy egy embert milyen hosszú időre le tudja kötni egy semmit erő tevékenység. De neki válasz gyanánt: sokáig. Legalábbis, amíg a jelenlegi kormány (és utódai) jelen vannak, szólni fog az R1 és Retro is. Remélem megfelelt a válasz.
 #198235  Szerző: asr27
 
troll írta: 2023.01.30. 07:47 Annak, aki mostanában jött és nem szeretné átpörgetni az elmúlt 3 napot. A Top 500-ról volt szó. A posztok alapján:

- Tetszett
- Tetszett
- Nem tetszett
- Tetszett
- Tetszett
- Nem tetszett (akinek korábban tetszett)
- Tetszett
- Nem tetszett
- Nem tetszett

SPOILER: Van még egy ember, aki 7 éve a dance zenéket keresi a Rádió 1-en. Ő még nem írt. Nem érti, hogy mi történt az elmúlt napokban. Nem tud 500-ig számolni.
Nem talált, te nagyképű troll!
A megoldás egyszerű. Egy percet sem hallottam a top 500-ból, mert már nem hallgatok R1-et.
A mixműsorokat csak nagyon ritkán.
 #198231  Szerző: Wolfman
 
JackPrigean írta: 2023.02.03. 19:53 ...
Köszönöm a megosztást!
Újabb bot, megosztotta a topikindítót, és abba beszúrt egy shop linket.
 #198228  Szerző: LB2006
 
Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi esély van rá, hogy megszűnik a Rádió 1 2031 előtt a Budapesti 89.5 MHz-en?
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 987