RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #196996  Szerző: p0tyi
 
Volt egy reggeli adás, ahol Köllő Babett és Cyla voltak a helyettes műsorvezetők. Rohadt jó volt, állandósítani kéne. Fogadok, hamar lenyomná Balázsékat. :D
 #196918  Szerző: altermanus
 
Elindult a Sláger FM élő adása YouTube-on is. Egyenlőre Adásproci nélkül ahogy hallom : https://www.youtube.com/c/Sl%C3%A1gerFMchannel/live
 #196864  Szerző: shadoe
 
Én nagyon nem vagyok Scooter rajongó, de ha itt ilyen megy, az szerintem is jó irány. Igazából már minden jó, ami végre felrázza ezt a hazai rádiós posványt, és beszúrnak a dögunalmas 30 éves kereskedelmi rádiós maszlagba ilyen zenéket.
 #196860  Szerző: Jozsfm964
 
bazsa20 írta: 2022.07.08. 08:15 Sziasztok
Hallgatom a műsort és egyszer csak megszólalt a Scooter - Nessaja
Mióta játszik ilyen elfelejtettett zenéket a Sláger FM???
Jó volt újra rádióban hallani!!
Játszik ez a rádió már mindent és folyamatosan upgrade-elik, gondolom mióta az országos konkurencia bevette a 2000-res éveket, muszáj nekik valamivel előrukkolni. És alapesetben ez egy fiatalos rádió, tehát nem rossz ez az irány.
 #196859  Szerző: bazsa20
 
Sziasztok
Hallgatom a műsort és egyszer csak megszólalt a Scooter - Nessaja
Mióta játszik ilyen elfelejtettett zenéket a Sláger FM???
Jó volt újra rádióban hallani!!
 #196560  Szerző: p0tyi
 
Kicsit beragadt nekik ez a “Vigyázzunk egymásra” felirat az RDS-ben, úgy egy év óta.
 #196510  Szerző: zenefalo
 
JuVi írta: 2022.04.30. 16:38 Mostanában több lett itt az új zene, de nekem mégis egy katyvasz mostanság ez a rádió, mintha ha nem tudnák, hogy pontosan mit is akarnának vele kezdeni. (korábban mintha meg pont a retro zenék felé nyitottak volna kicsit jobban)
Jobb is lenne így, a 80-as és 90-es évek zenéin osztozzon a Retro és a Best, így kicsit jobban hajazna a Class Fm világára, aminek hiánya azóta is betöltetlen.
 #196505  Szerző: JuVi
 
Mostanában több lett itt az új zene, de nekem mégis egy katyvasz mostanság ez a rádió, mintha ha nem tudnák, hogy pontosan mit is akarnának vele kezdeni. (korábban mintha meg pont a retro zenék felé nyitottak volna kicsit jobban)
 #196353  Szerző: shadoe
 
zenefalo írta: 2022.04.01. 17:41 Az Opel-Wallis slágerlista úgy tűnik már nem a Mahasz rádiós top 40 másolata. Jobb is, mivel az R1 miatt hemzseg a 2-3 éves agyonjátszott zenéktől, amelynek semmi keresnivalója slágerlistán.
Ha jól kerestem rá a listára, ezek pont azok a zenék, amiket már majdnem fél éve hiányolok a R1-ből. Végre nem kell a R1 topikba listát írnom a száműzött dalokról, mert itt vannak az Open-Wallis listán, amiket ott illett volna rotációban tartani. Egyébként én nem is nagyon látok olyan zenét rajta, amit valaha ne kapott volna fel a R1 (is) - az más kérdés, hogy azóta ott elég ronda módon elfelejtették az itteni lajstrom kb. felét.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 101