RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #152266  Szerző: markfelt
 
Most a Limahl - Neverending Story úgy akadt, ahogy kell. Hogy a Nautilus-e a ludas, azt nem tudom.
Emellett az RDS-RT is beragadt, a Flashdance-szel.

Meg a reggeli, talán 7-es hírblokkban is sikerült a headline-t egy pasinak, a híreket meg egy csajnak mondania. :)

Bár ha jól tudom, lassan költöznek, talán majd akkor megjavul, aminek kell.
 #151966  Szerző: markfelt
 
Ugrásszerűen nő a hallgatottság, úgy tűnik, megelőzték a Music FM-et 15+-ban.
 #151875  Szerző: Ivoa
 
Nickman írta:80-as évek 8-kor, 90-es évek 9-kor a Sláger FM-en minden hétköznap. Mint régebben a Juventuson. :)
Aki anno nem hallgatta a Juventust, annak ez olyan "újdonságféle" lehet, nekem kissé mókás, hogy feltalálták a spanyolviaszt. :D Ugye a 89,5-ön volt utoljára ilyen a rendszer; amikor 2012. február 1-től a 103,9-re mentek (úristen, ennek ma 4 éve... :D), akkor került a nyolcas idősávba a Budapesti arcok, és maradt 9-től a 90-esek 9-től.

Amúgy meg a Róbert Károly körúti kis stúdióban 60-asok 6-tól, 70-esek 7-től készült, a Sztár FM-re. Az 2011-ig volt. :)
 #151870  Szerző: Nickman
 
80-as évek 8-kor, 90-es évek 9-kor a Sláger FM-en minden hétköznap. Mint régebben a Juventuson. :)
 #151806  Szerző: Wolfman
 
Gr3g0ry írta:
gyattis írta:Ez egy-egy szó... nem "szlogen" !
Millió rádió használja... No problem.
Lehet hogy egy-egy szó(najó lehet erre már rosszul emlékeztem) de a "régi sláger hang" által kerül megemlítésre.
Cintula az egyik station voice most is, ha jól emlékszem.
 #151804  Szerző: Gr3g0ry
 
gyattis írta:Ez egy-egy szó... nem "szlogen" !
Millió rádió használja... No problem.
Lehet hogy egy-egy szó(najó lehet erre már rosszul emlékeztem) de a "régi sláger hang" által kerül megemlítésre.
 #151801  Szerző: gyattis
 
Ez egy-egy szó... nem "szlogen" !
Millió rádió használja... No problem.


Gr3g0ry írta:
gyattis írta:Sláger Rádió - Minden idők legnagyobb slágerei

Ez volt az egykori rádió szlogenje. Kedves Gregory melyik szignálban is hallod ezt most?! :)

Gr3g0ry írta:Nem véletlenül mondogatják hogy "A Sláger rádió visszatért.." arról nem is beszélve hogy a "régi" rádió egykori szlogenjét is rávágták a spotra.
"Változatosan...", "Éjjel-nappal..."
 #151798  Szerző: Gr3g0ry
 
gyattis írta:Sláger Rádió - Minden idők legnagyobb slágerei

Ez volt az egykori rádió szlogenje. Kedves Gregory melyik szignálban is hallod ezt most?! :)

Gr3g0ry írta:Nem véletlenül mondogatják hogy "A Sláger rádió visszatért.." arról nem is beszélve hogy a "régi" rádió egykori szlogenjét is rávágták a spotra.
"Változatosan...", "Éjjel-nappal..."
 #151791  Szerző: markfelt
 
Szerintem Cintula éjjelnappalozására gondolt. :)
 #151789  Szerző: gyattis
 
Sláger Rádió - Minden idők legnagyobb slágerei

Ez volt az egykori rádió szlogenje. Kedves Gregory melyik szignálban is hallod ezt most?! :)

Gr3g0ry írta:Nem véletlenül mondogatják hogy "A Sláger rádió visszatért.." arról nem is beszélve hogy a "régi" rádió egykori szlogenjét is rávágták a spotra.
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 101