RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #152346  Szerző: csadam
 
djlacee írta:És TuneIn-en végre átíródott Sláger FM-re
Időben. 2 hete küldtem el nekik, hogy mi van.
 #152329  Szerző: zenefalo
 
admin írta:Most állítgatják a procit.
Most tényleg jobb a hangzás,nem olyan hullámzó a hangerő dalok közben.
 #152328  Szerző: markfelt
 
Most állítgatják a procit.
 #152326  Szerző: djlacee
 
És TuneIn-en végre átíródott Sláger FM-re
 #152324  Szerző: markfelt
 
Csak szerintem szól sokkal jobban? A stúdiócsere mellett procicsere volt? Orban, 103.9 Rádió1 presettel? :)
 #152311  Szerző: szabogabor10
 
Kovi02 írta:
szabogabor10 írta:Most megint SLAGER_RADIO_FM_103,9 a PS. Lassan tényleg eldönthetnék már, hogy hogy hívják a rádiót...
Meg lassan weboldalt is csinálhatnának neki.
Akkor most scrollban megy,vagy így: SLAGER__ _RADIO__ FM_103,9 ->váltásokkal?
Dinamikus, _SLAGER_ _RADIO__ FM_103,9, de az "FM 103,9" nem minden váltásnál jelenik meg. Amikor elindult a rádió, emlékeim szerint ugyanez volt a PS. Szignálokban mindig Sláger FM-et mondanak, a PS meg hol így, hol úgy...

Közben megint SLAGERFM lett.
 #152310  Szerző: Kovi02
 
szabogabor10 írta:Most megint SLAGER_RADIO_FM_103,9 a PS. Lassan tényleg eldönthetnék már, hogy hogy hívják a rádiót...
Meg lassan weboldalt is csinálhatnának neki.
Akkor most scrollban megy,vagy így: SLAGER__ _RADIO__ FM_103,9 ->váltásokkal?
 #152309  Szerző: szabogabor10
 
Most megint SLAGER_RADIO_FM_103,9 a PS. Lassan tényleg eldönthetnék már, hogy hogy hívják a rádiót...
Meg lassan weboldalt is csinálhatnának neki.
 #152280  Szerző: Gr3g0ry
 
admin írta:Most a Limahl - Neverending Story úgy akadt, ahogy kell. Hogy a Nautilus-e a ludas, azt nem tudom.
Emellett az RDS-RT is beragadt, a Flashdance-szel.

Meg a reggeli, talán 7-es hírblokkban is sikerült a headline-t egy pasinak, a híreket meg egy csajnak mondania. :)

Bár ha jól tudom, lassan költöznek, talán majd akkor megjavul, aminek kell.
Innen is látszik hogy a híreket felvették..... és így lehet hogy a broadcaster rossz sorrendben játszotta le.
Az akadozás vagy hogy az adásbonyolító szoftvernek már alig jutott erőforrás vagy a zene dekódolása nem lett az igazi.
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 101