RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #153763  Szerző: Gr3g0ry
 
ayala írta:ezeket a sokszor belterjes üzengetéseket sosem értettem. (habár erre pont nem lehet azt mondani, hogy túlságosan burkolt lenne, de vonatkoztassunk el most ettől...)
nem tudom, mi vele a cél. sokszor a hallgatók nem értik, mire célozgatnak, mert lehet, nem is ismerik a másik rádiót/műsort, de talán nem is nekik szól. így meg főleg nem értem. komolyan, üzengetni kell egymásnak? így? hű, de kreatív. hogy ezt ki találta ki, és miért bevált módszer a mai napig, számomra felfoghatatlan. az oké, ha odaszúrnak a másiknak, hogy hello, hallgatottságban rommá vertünk, de ezek... :oops:
Szerintem arra céloznak hogy tulajdonképpen ott egyáltalán nemjátszanak amolyan "topzenének" nevezett popzenéket.
 #153755  Szerző: ayala
 
ezeket a sokszor belterjes üzengetéseket sosem értettem. (habár erre pont nem lehet azt mondani, hogy túlságosan burkolt lenne, de vonatkoztassunk el most ettől...)
nem tudom, mi vele a cél. sokszor a hallgatók nem értik, mire célozgatnak, mert lehet, nem is ismerik a másik rádiót/műsort, de talán nem is nekik szól. így meg főleg nem értem. komolyan, üzengetni kell egymásnak? így? hű, de kreatív. hogy ezt ki találta ki, és miért bevált módszer a mai napig, számomra felfoghatatlan. az oké, ha odaszúrnak a másiknak, hogy hello, hallgatottságban rommá vertünk, de ezek... :oops:
 #153753  Szerző: Wolfman
 
Micsoda szlogent hallottam fél perce: "Nem csak Music, és több, mint Class" :yeah:
 #153645  Szerző: Gr3g0ry
 
jimmer írta:ZenON --> zeneOFF
Nau->zenon ->csöbörből vödörbe. :chinese:
Már megint?
 #153644  Szerző: jimmer
 
ZenON --> zeneOFF
Nau->zenon ->csöbörből vödörbe. :chinese:
 #153595  Szerző: IstvánB
 
Nickman írta:
IstvánB írta:Most élőben hallhatjuk hogy összeomlik az adás.
Mi történt pontosan?
Bikini - Ki visz haza lement kétszer majd csönd. Háttérben hallatszik, hogy szegény műsorvezető telefonál valószínűleg a technikussal, arról hogy mit lát, mit nyomjon. Közben elindul az elözöleg leadott 3 dal, háttérben még hallatszik a telefonálás.

Adásvezérlőnek is május 1 van. :)
 #153593  Szerző: Gr3g0ry
 
IstvánB írta:Most élőben hallhatjuk hogy összeomlik az adás.
BSOD? :D
 #153592  Szerző: Nickman
 
IstvánB írta:Most élőben hallhatjuk hogy összeomlik az adás.
Mi történt pontosan?
 #153591  Szerző: djlacee
 
IstvánB írta:Most élőben hallhatjuk hogy összeomlik az adás.
És tényleg :X.:
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 101