RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #150460  Szerző: BroCreSt
 
Nickman írta:Ha jól hallom, egyes szignálokban a régi Sláger Rádió állomáshangja is hallható Galamb mellett. Mármint aki Kautzky Armand előtt volt. A nevét sajnos nem tudom.
Keresztes Tibor "Cintula"
 #150458  Szerző: Nickman
 
Ha jól hallom, egyes szignálokban a régi Sláger Rádió állomáshangja is hallható Galamb mellett. Mármint aki Kautzky Armand előtt volt. A nevét sajnos nem tudom.
 #150457  Szerző: DRoland
 
SySERR írta:
Gr3g0ry írta:Szerintem lehetne teljesítmény duplázásra engedélyt kérni. :D
És a duplázott teljesítménnyel adóáthelyezést Kékestetőre :D
A 89,5-öt visszasírom...
 #150456  Szerző: DRoland
 
BroCreSt írta:Az online streaming meg lehetne jobb, mert a mostani 64 kbps (vagy 32?) elég gyenge.
Nem a 15-20 évvel ezelőtti betárcsázós netet használjuk már. :D
Nekem a winamp most 128kbps-t ír ki, ennyi volt tegnap is, nem változtattak rajta. Persze lehetne 192kbps is. Sőt szerintem az lenne a legjobb, ha lenne 64bkps AAC+ mobilokra szánt stream is, arra apellálva, hogy sok helyen még mindig csak EDGE van, na meg a mobilnetek sem olcsók, de ez már más téma... a rádió továbbra is tetszik :-)
 #150455  Szerző: BroCreSt
 
Reggel 3/4 6 körül volt egy kis baki. :-)

Az online streaming meg lehetne jobb, mert a mostani 64 kbps (vagy 32?) elég gyenge.
Nem a 15-20 évvel ezelőtti betárcsázós netet használjuk már. :D
 #150454  Szerző: markfelt
 
Sajnos nem, Fehérváron és pont Kékesen ott a 103.8 - igaz, utóbbi csak papíron.
 #150453  Szerző: SySERR
 
Gr3g0ry írta:Szerintem lehetne teljesítmény duplázásra engedélyt kérni. :D
És a duplázott teljesítménnyel adóáthelyezést Kékestetőre :D
 #150452  Szerző: Gr3g0ry
 
Szerintem lehetne teljesítmény duplázásra engedélyt kérni. :D
 #150451  Szerző: markfelt
 
Az NMHH-nál Sláger Rádió néven fut, gondolom ezért ez az RDS, és az apróbetű, valamint az erre vonatkozó reklámspot. Szerintem hosszútávon Sláger Rádió lesz, nem Sláger FM, gyanítom, de tényleg csak gyanítom, hogy azért FM lett, mert múlt hétig nem volt biztos, hogy megkapják az SZTNH-tól a Sláger Rádióra a névlajstromot, de az arculatot már korábban elkezdték legyártani.

Egyébként az NMHH nem foglalkozik azzal, hogy mi van az RDS-ben, csak azzal, hogy legyen, ha a szerződésben vállalták az RDS sugárzást.

A Juventusozást is értem, de olyan furán hangzik így, hogy remélem, max. 1 hónapig mondják.

Egyébként az arculat és a zene jó, a logo nekem nem jön be, de az az én egyéni szoc problémám. :)
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101