RADIOSITE Fórum

  • Hír.FM

 #179558  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2018.10.12. 12:22 Eddig tartott a türelmi idő, innentől kezdve moderálásra kerülnek a témától eltérő hozzászólások.
Innentől kezdve? Megint puhány a moderáció... :x
kl439 írta: 2018.10.12. 08:52Politikai ügyekben többet nem is kívánok megnyilvánulni, elvégre ez egy remek szakmai fórum volt és reményeim szerint az is marad!
Hmmm, sajnos arról már lekéstél úgy 6-8 évvel...
 #179553  Szerző: noartist
 
Eddig tartott a türelmi idő, innentől kezdve moderálásra kerülnek a témától eltérő hozzászólások.

A Karc FM a G-nap előtti Lánchíd babérjaira tör. Tudtuk, senkit sem ért meglepetésként. Lehet a jelenlegi médiapiaci helyzettel egyet nem érteni, de nem attól fog megváltozni mindez, hogy szétoffolunk egy fórumot.
 #179549  Szerző: asr27
 
kl439 írta: 2018.10.12. 08:52 Ugyanakkor nagyon unalmas már napi szinten ez a sok ajvékolás.
Csak a tényeket írjuk le!
kl439 írta: 2018.10.12. 08:52Nekem semmi bajom a jelenlegi helyzettel. Voltak idők, amikor a médiumok (szinte) teljes egészében a balliberális oldal kezén voltak, mégsem replikázott senki.
Mikor volt ilyen, hogy ennyire ment az elnyomás, úszítás, hazudozás és, hogy egy tulajdonosi kézben volt a magyar média 80%-a? Én nem emlékszem ilyenre, kérlek írd le, hogy én is tudjam! ( :D )

Mindig elő kerül valahonnan egy-egy (újabb) megmondóember, abba pedig bele sem gondol, hogy oltári nagy baromságokat ír. :gülü2:
 #179547  Szerző: kl439
 
Szeretem ezt a fórumot olvasni, amikor szakmai kérdések megvitatásáról van szó. Ugyanakkor nagyon unalmas már napi szinten ez a sok ajvékolás.
Nekem semmi bajom a jelenlegi helyzettel. Voltak idők, amikor a médiumok (szinte) teljes egészében a balliberális oldal kezén voltak, mégsem replikázott senki. Most "hatalmas az elnyomás", mégis órákon belül visszaolvasom az összes ellenzéki problémafelvetést a fórumokban. Ha nem lenne forrás, honnan tájékozódnának az ellenzéki gondolkodású emberek? Önmagát cáfoló paródia ez az egész néphergelő mantra.
Politikai ügyekben többet nem is kívánok megnyilvánulni, elvégre ez egy remek szakmai fórum volt és reményeim szerint az is marad!
 #179546  Szerző: asr27
 
Semmi kétség. Az ilyenek tartják hatalmon a maffiát, akik a "bájerzsótti", gajdics ottó és hasonló elmebeteg emberekből táplálkoznak. :csukottszem: :vomit:
De, hogy a témánál maradjunk, a karc fm-et és az echo tv-t is csak ezek nézik.
 #179539  Szerző: Kovi02
 
asr27 írta: 2018.10.11. 05:58
tisztelettudo írta: 2018.10.10. 18:40 Nem szellemiségben, hanem szakmailag.

Ha sikerülne olyan minőségű rádiót összerakni, mint amit tévében sikerült (Echo), lenne hallgató bőven.
Te amúgy Magyarországon élsz? Gondolkodtál mielőtt ezt leírtad?

Szerinted szellemiségben rendben van a karc meg az echo? :gülü2:
metnirezS noygan si sőtnelej sárrofromuh a craK MF,ah erkenyli tehel inatímázs,rokka intagllah mogof:
https://444.hu/2017/11/30/egy-riadt-nen ... edtek-tole
:D
 #179533  Szerző: tisztelettudo
 
Persze, de ez most nem hiszem, hogy ide tartozik.
 #179532  Szerző: asr27
 
tisztelettudo írta: 2018.10.10. 18:40 Nem szellemiségben, hanem szakmailag.

Ha sikerülne olyan minőségű rádiót összerakni, mint amit tévében sikerült (Echo), lenne hallgató bőven.
Te amúgy Magyarországon élsz? Gondolkodtál mielőtt ezt leírtad?

Szerinted szellemiségben rendben van a karc meg az echo? :gülü2:
 #179526  Szerző: tisztelettudo
 
Hehe, hát az mindenképpen pozitív. Viszont szerintem a Karc FM nem jó. Pár francia vagy amerikai talk rádiótól tanulhatnának. Nem szellemiségben, hanem szakmailag.

Ha sikerülne olyan minőségű rádiót összerakni, mint amit tévében sikerült (Echo), lenne hallgató bőven.
Glenn írta: 2018.10.10. 16:21 Bingó! A lottó ötösöm így jönne be, mint ahogy ezt megjósoltam. Eléggé várható volt ez, hiszen az egykori kormánypárti rádió elvesztése után (annak megszűntével) a jelenleginek kapóra jött ez a sok lejáró freki.
Részben valóban egyet kell értenem a köpködőkkel (persze nem a stílusukkal) abban, hogy a kitűzött célra elég volt eddig is a Kossuth, de apró pozitívum, hogy legalább nem Klubrádió lesz ezeken a frekiken. ;)
 #179525  Szerző: tisztelettudo
 
Zenés lesz, 90-2000-es évekkel a fókuszban.
Dani írta:Remélem a Budapesti 99.5-re nem ilyen rádió érkezik. Jó lenne már inkább egy új zenés rádió!
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 55