RADIOSITE Fórum

  • Hír.FM

 #189572  Szerző: knoskamatee
 
és a legerősebb helyi is egyben, mint anno. 😎
jó szépen szól! :yeah:
fixen a víztorony tetején van és onnan megy 1-2 kW körül.
ahonnan veszem, a Kossuth (104,9) már szeteróban zajos, a Gongon (96,5) nem áll meg a seeker, visoznt a 97,7-en megáll. városon belül a Gong egy lehelletnyivel stabilabb, viszont nem szól messzebre azonos teljesítménnyel.
nem tudom, hogy hol sugározhat még sztereóban a Karc, mindenesetre itt az.
a híreket a Gongosok csinálják (árulkodó a hírblokkok közötti elválasztó effekt, illetve a hírolvasók és a tartalom).

kár, hogy nem egy rendes helyi, vagy egy R1 szól (az tényleg karcosan jön a belvárosban), de legalább szól valami, ami nagy szó ebben a városban. :D
 #189571  Szerző: zsofi75
 
Sziasztok! Elindult a Kecskeméti 97.7mhz-en is a Karc Fm
Reggel már szólt.
 #189506  Szerző: Glenn
 
potyi írta: 2020.12.12. 21:38A 105.9-en az indulás első heteiben volt dalcímkiírás nemcsak az RT-ben, hanem még a PS-ben is. :) Egy talk rádiónál azonban nem olyan fontos szempont. Akkor már inkább a műsorcímeket és a rövid leírásait tenném bele az RDS-be. Vagy akár egy telefonszámot, ha már van Paláver.
Igazad van, bár műsorok között időnként érdekes zenék mennek. Viszont legalább a műsorcímet illene kiírni, és pláne a telefon- és sms-számot, amikor élő adás van. :)
Tény, hogy ez máshol sem divat, sőt van olyan rádió is, amelyik a rádiótextet csak arra használja, hogy önfényezze magát... :vomit:
 #189497  Szerző: potyi
 
Glenn írta:
Béci09 írta: 2020.12.11. 18:22Én is ránéztem, tényleg megy RDS-sel, bár dalcímkiírás nincs. Érdekes, hogy sehol sem promózzák. Nekem minden esetre öt perc egy életre elég volt belőle.
Sajnos a kezdetektől nincs nemcsak dalcím-, de műsorcímkiírás sem, pedig írtam is nekik emiatt. Ez legyen a legnagyobb baj vele, így is szeretem. :yes:
A 105.9-en az indulás első heteiben volt dalcímkiírás nemcsak az RT-ben, hanem még a PS-ben is. :) Egy talk rádiónál azonban nem olyan fontos szempont. Akkor már inkább a műsorcímeket és a rövid leírásait tenném bele az RDS-be. Vagy akár egy telefonszámot, ha már van Paláver.
 #189496  Szerző: djlacee
 
Pont akkor teszteltem a vételkörzetet, amikor a Paláver ment. Sosem hallgattam ezt a műsort, le voltam döbbenve, ehhez képest Bolgárúr műsora olyan, mintha oda csak sokdiplomás értelmiségiek telefonálnának be. Bár a két műsor között van még egy alapvető különbség: Ez a fél országban szól, a Klubrádiós pedig egy darab frekvencián, ki tudja, meddig...
 #189491  Szerző: Béci09
 
Glenn írta: 2020.12.12. 19:22
Béci09 írta: 2020.12.11. 18:22Én is ránéztem, tényleg megy RDS-sel, bár dalcímkiírás nincs. Érdekes, hogy sehol sem promózzák. Nekem minden esetre öt perc egy életre elég volt belőle.
Sajnos a kezdetektől nincs nemcsak dalcím-, de műsorcímkiírás sem, pedig írtam is nekik emiatt. Ez legyen a legnagyobb baj vele, így is szeretem. :yes:
Amikor én hallgattam, ATV Fórum színvonalú betelefonálós műsor ment rajta, gyűlölködő kisnyugdíjasokkal. De biztos van rajta értéket képviselő műsor is.
 #189490  Szerző: Glenn
 
Béci09 írta: 2020.12.11. 18:22Én is ránéztem, tényleg megy RDS-sel, bár dalcímkiírás nincs. Érdekes, hogy sehol sem promózzák. Nekem minden esetre öt perc egy életre elég volt belőle.
Sajnos a kezdetektől nincs nemcsak dalcím-, de műsorcímkiírás sem, pedig írtam is nekik emiatt. Ez legyen a legnagyobb baj vele, így is szeretem. :yes:
 #189477  Szerző: Béci09
 
tams90 írta: 2020.12.11. 17:55
Béci09 írta: 2020.12.10. 22:58
tams90 írta: 2020.12.10. 18:27 Nyíregyháza már megy.
Mióta?? Nekem fel sem tűnt.
Dátumot nem tudok. Én tegnap munka után kerestem rá és akkor már szólt. Ma is megy. A vételkörzete kb mint anno a Gold-é volt.
Én is ránéztem, tényleg megy RDS-sel, bár dalcímkiírás nincs. Érdekes, hogy sehol sem promózzák. Nekem minden esetre öt perc egy életre elég volt belőle.
 #189476  Szerző: tams90
 
Béci09 írta: 2020.12.10. 22:58
tams90 írta: 2020.12.10. 18:27 Nyíregyháza már megy.
Mióta?? Nekem fel sem tűnt.
Dátumot nem tudok. Én tegnap munka után kerestem rá és akkor már szólt. Ma is megy. A vételkörzete kb mint anno a Gold-é volt.
 #189474  Szerző: Béci09
 
tams90 írta: 2020.12.10. 18:27 Nyíregyháza már megy.
Mióta?? Nekem fel sem tűnt.
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 55