RADIOSITE Fórum

  • Rock FM 95.8

 #154015  Szerző: mihalylovics
 
Permi írta:A zenei összeállítás nagyon populáris rock és rockos hangzású zene volt. Szóval aki kőkemény zúzásra készül, az csalódni fog. Tényleg amolyan Antena Rock feelingje volt a tesztadásnak :D
Ez így van jól, ahogy van, ha nem lenne ennyire populáris, lenne kábé 10 hallgató, akik azon kárognának, hogy "ez nem is az igazi", meg hogy "mikor lesz már keményebb?", és hasonlók. Amúgy a Jazzy is ilyesmi a maga stílusában, viszi is valamire.
 #154002  Szerző: oldman
 
Gr3g0ry írta:
oldman írta:
Permi írta: Ha jól hallottam, a station voice pedig ugyanaz, mint a Music FM-en. :S
Schneider Zoltán a hang.
Gondolom keverte Gálid Artúrral.
:D
 #154000  Szerző: Gr3g0ry
 
oldman írta:
Permi írta: Ha jól hallottam, a station voice pedig ugyanaz, mint a Music FM-en. :S
Schneider Zoltán a hang.
Gondolom keverte Gálid Artúrral.
 #153999  Szerző: oldman
 
Permi írta: Ha jól hallottam, a station voice pedig ugyanaz, mint a Music FM-en. :S
Schneider Zoltán a hang.
 #153994  Szerző: Gr3g0ry
 
Permi írta:Tegnap már FM-en is szólt egy rövid ideig délután 4 körül, aztán adó off... :) RDS-ben ennyi volt: ROCK :yeah:
Ha jól hallottam, a station voice pedig ugyanaz, mint a Music FM-en. :S A zenei összeállítás nagyon populáris rock és rockos hangzású zene volt. Szóval aki kőkemény zúzásra készül, az csalódni fog. Tényleg amolyan Antena Rock feelingje volt a tesztadásnak :D
Csendet nem sugárzott az a adó?
 #153986  Szerző: Permi
 
Tegnap már FM-en is szólt egy rövid ideig délután 4 körül, aztán adó off... :) RDS-ben ennyi volt: ROCK :yeah:
Ha jól hallottam, a station voice pedig ugyanaz, mint a Music FM-en. :S A zenei összeállítás nagyon populáris rock és rockos hangzású zene volt. Szóval aki kőkemény zúzásra készül, az csalódni fog. Tényleg amolyan Antena Rock feelingje volt a tesztadásnak :D
 #153814  Szerző: Glenn
 
A B.O.R-nál nemcsak technikai gond volt, sőt a 97,6-tal lefedték a fél fővárost. Személyi ellentétekről olvastam több cikkben is. Zeneileg valódi rockrádió volt, kár érte. Az Anténa Rock-kal pont az a baj, hogy túl kommersz, szól benne minden, ami csak egy kicsit is rockos. Egy igazi rockzene rajongó (pláne rocker) nem képes sokáig hallgatni...
 #153806  Szerző: Csongii
 
LewyDee írta:Nem sikerült se a BestOfRock-nak
Azért erősen úgy emlékszem, hogy náluk komoly problémák voltak mindennel, pl az iker frekvencia sosem indult el(Már mint nem ment mind a kettő). Azért ott, ha komolyan gondolták volna, működhetett volna, hiszen Dél-Budát is beszólta volna. Szvsz.
 #153802  Szerző: szabogabor10
 
Én továbbra is egy magyar Anténa Rock-ban bizom. Éjjel mehet végig magyar zene, de nappal ne legyen sok. És legyen teljesen kommersz.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 50