RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #195778  Szerző: Adam
 
Beci45 írta: 2022.01.23. 21:24
Rickykeee23 írta: 2022.01.23. 20:57 Jövő héten Gerit, Bárány Ati helyettesíti. (Livemix, kiwiműsor, WIM) Remélem tényleg csak helyettesít és nem mókolás van megint.
És mi a helyzet Király Tomival? Ő nagyon félre lett rakva... Miért nem ő helyettesíti?
Nekem is ugyanez jutott eszembe. A Top 500 végének levezénylése óta nagyon durván parkolópályára lett rakva.
Elvették tőle a Top50-et is, száműzték a hétvégi sávból (vasárnap 10-ig az egyetlen emberi idő, amikor hallható), plusz most meg helyettesítőként is mellőzik.
Nyilván Bárány is jól nyomja, de Király is simán le tudta volna vezényelni a Live Mixet meg a Kivéánságműsort. Bárány meg 20-tól a saját műsorát, plusz a WIM-et.
Azt se értem, a hétvégi struktúrát miért kellett vissza csinálni. Az egy pozitívum, hogy Kiss Márti életmód észosztása megszűnt, de ettől még maradhatott volna szombat vasárnap 8-12-ig a jelenlegihez hasonló műsorral.
De a Top50 ismétlését totál nem értem, főleg így, hogy 2 órába van összezsúfolva egy 50-es lista, aminek minimum 3 de inkább 4 órában kellene mennie. A 4 óra abból a szempontból is ideális lenne, hogy az 50 zene mellett elférne több régebbi zene, amik pl x éve listavezetők voltak, vagy bármilyen szempontból különlegesek voltak. Nyilván a hálózatos őrület miatt a 3 óra lenne megvalósítható.

A zenei változással nekem nincs bajom, nagyjából visszatértek a régebbiek, ugyanakkor az újak közül a silányabbakkal szerencsére nem szivatják már annyira hallgatóságot. A tökmindegy milyen csak új legyen helyett más érvényesül.
 #195766  Szerző: Gyurii
 
RADI01 :troll:

Lehet ezzel jelzik, hogy ez a központi! :hehe:
 #195765  Szerző: Beci45
 
p0tyi írta: 2022.01.23. 21:27 Teljesen más, de kevésbé off:
Miért _RADIO1_ az RDS a központi frekin és miért nem ugyanaz, mint a többin (RADIO_1_)? Erre mi a magyarázat? Néhány érintőkijelzős autórádió meghülyül ettől menet közben, frekvenciaváltáskor.
Regen a gyori 96,4-en volt ugyanez. Valszeg csak lustak atirni…
 #195764  Szerző: p0tyi
 
Teljesen más, de kevésbé off:
Miért _RADIO1_ az RDS a központi frekin és miért nem ugyanaz, mint a többin (RADIO_1_)? Erre mi a magyarázat? Néhány érintőkijelzős autórádió meghülyül ettől menet közben, frekvenciaváltáskor.
 #195763  Szerző: Beci45
 
Rickykeee23 írta: 2022.01.23. 20:57 Jövő héten Gerit, Bárány Ati helyettesíti. (Livemix, kiwiműsor, WIM) Remélem tényleg csak helyettesít és nem mókolás van megint.
És mi a helyzet Király Tomival? Ő nagyon félre lett rakva... Miért nem ő helyettesíti?
 #195762  Szerző: Beci45
 
shadoe írta: 2022.01.21. 21:42
Beci45 írta: 2022.01.21. 14:37

Mert másnak nem lehet különböző véleméne? Ebben a topikban kötelezőnek kell lennie Fly és társainak a szidása?
1. : Én hol mondtam ilyet? Olyat képzelsz a sorok közé, amit nem írtam le. 2. : Miért nem úgy mondja el a nézeteit, hogy engem kihagy belőle, mondjuk az összes másik topikban is? Én se pécéztem ki senkit, hogy utána minden kommentjére rászálljak. Világbéke. Vagy mi. 3. : Sivák szidása is kötelező kéne, hogy legyen? Páran elég jól csinálják! 4. : Írtam jókat is McFly-ékról, lásd recurrent zenék változatossága. Az arcoskodás volt a bajom, a hamis szlogenek és a másik országos rádió indirekt földbe döngölése. Ez inkorrekt. De miért kell ezt magyaráznom? 5. : Én nem kötözködöm lépten-nyomon mindenkivel. Éppen hogy én hagyom, hogy legyen másnak is véleménye. Nézd meg, én hányszor értek egyet másokkal és kezdem úgy a kommentjeimet, és X-Y és Z hányszor ért bárkivel egyet. 6. : Lezártam a témát. Koncentráljunk végre a R1-re, a velem való túlfoglalkozásotok helyett (ki nem tudtok némítani?) pl. ott vannak az új zenék, amiket a héten betettek, ez egy kitűnő folyamat kezdete is lehet. Miért nem erről beszélünk? :)
Egyszerűen az jött le, hogy te minden áron Mcfly-t szeretnéd valamilyen formában szidni. Ha félre interpretáltam a hozzászólásod, neharagudj. Egyébként egyik programigazgatót sem kellene "szidni". Lehet kedvelni, illetve nem kedvelni egyiket s másikat. Viszont valamit még is elértek, még akkor is, ha egyikőjük sem tökéletes.

Egyébként valóban, rég volt újdonság a rádióban. Remélem mostantól állandó lesz az újdonságok rotációba tételele, legalább a kívánságműsorban. Így legalább bejáratják a dalokat, mielőtt heavy rotációba teszik. Viszont van egy pár (pl. Jason Derulo- Take You Dancing) amit orrvérzésen túl is nyomnak, hallgathatatlan.
 #195761  Szerző: Rickykeee23
 
Jövő héten Gerit, Bárány Ati helyettesíti. (Livemix, kiwiműsor, WIM) Remélem tényleg csak helyettesít és nem mókolás van megint.
 #195759  Szerző: Glenn
 
asr27 írta: 2022.01.22. 19:51Te, itt kereskedelmi rádiók számát tüntetted fel, a saját írásod alapján.
"beleszámoltam minden kereskedelmi (nemcsak kommersz, mainstream) programot"
Tehát beleszámoltam a többi közé, vili? :gülü:
Na, én itt be is fejeztem az offolást. Aki folytatná a témát, a rádiós piac topikban tegye. :yes:
 #195755  Szerző: asr27
 
Glenn írta: Akkor íme, a rádiók valós száma az általad idézett oldal alapján:
Prága: 23
Zágráb: 14
Bukarest: 23
Kijev: 29
Pozsony: 10
Bécs: 16.
Bizony, csak ennyi, és ez is úgy, hogy beleszámoltam minden kereskedelmi (nemcsak kommersz, mainstream) programot. Egyedül Kijevben van kiemelkedően sok rádió, de ott ugyebár nem nagyon kell egyeztetni a szomszédos országgal. És íme:
Budapest: 15.
Te, itt kereskedelmi rádiók számát tüntetted fel, a saját írásod alapján.
 #195754  Szerző: almos629
 
Az előző hozzászólásoknak mi közük a Rádió 1-hez? :oops:
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 987