RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #151941  Szerző: asr27
 
Dani írta:A neve tulajdonképpen mindegy, az a lényeg, hogy jó lenne végre, ha felesleges dumák helyett ez az új rádió már végre szinte csak a zenére koncentrálna, hiányzik az éterből a valódi zenés rádió nagyon!
Nem várok tőle sokat. kb Ozone szerűség lesz, ha lehet hinni a mostani információknak. Nekem nem jön be az, hogy 2 óránként ismételnek egy zenét.
Gondolom este meg discoshit lesz ezen is.
 #151940  Szerző: djlacee
 
Kovi02 írta:
Dani írta:A neve tulajdonképpen mindegy, az a lényeg, hogy jó lenne végre, ha felesleges dumák helyett ez az új rádió már végre szinte csak a zenére koncentrálna, hiányzik az éterből a valódi zenés rádió nagyon!
Europa 2/Funradio? :D
Pofáznak azokon is eleget, csak azt nem értem
 #151939  Szerző: Kovi02
 
Dani írta:A neve tulajdonképpen mindegy, az a lényeg, hogy jó lenne végre, ha felesleges dumák helyett ez az új rádió már végre szinte csak a zenére koncentrálna, hiányzik az éterből a valódi zenés rádió nagyon!
Europa 2/Funradio? :D
 #151938  Szerző: Dani
 
A neve tulajdonképpen mindegy, az a lényeg, hogy jó lenne végre, ha felesleges dumák helyett ez az új rádió már végre szinte csak a zenére koncentrálna, hiányzik az éterből a valódi zenés rádió nagyon!
 #151937  Szerző: tomee
 
Amúgy névügyileg nekem kérdéses, hogy lehetne-e egyáltalán Roxy, mert 2011-ben biztos, ami biztos alapon még levédették. Bár nem tudom, mennyi idő alatt évül el az ilyen.
 #151932  Szerző: markfelt
 
Gr3g0ry írta:
admin írta:Kiderült, hogy tévedtem: mégis valahogy sikerült elintézni, hogy a Gellérthegyről mehessen 2500 wattal a 96.4. Tehát ugyanaz lesz, mint a Roxy.

Úgy tudni, a Karc FM is onnan tolja majd.
Szóval 2.5 Kw?
És akkor így milyen magasságból lesz?
Standard Citadellás 128m heff.
 #151926  Szerző: Gr3g0ry
 
admin írta:Kiderült, hogy tévedtem: mégis valahogy sikerült elintézni, hogy a Gellérthegyről mehessen 2500 wattal a 96.4. Tehát ugyanaz lesz, mint a Roxy.

Úgy tudni, a Karc FM is onnan tolja majd.
Szóval 2.5 Kw?
És akkor így milyen magasságból lesz?
 #151923  Szerző: markfelt
 
mihalylovics írta:
admin írta:Kiderült, hogy tévedtem: mégis valahogy sikerült elintézni, hogy a Gellérthegyről mehessen 2500 wattal a 96.4. Tehát ugyanaz lesz, mint a Roxy.

Úgy tudni, a Karc FM is onnan tolja majd.
OFF, de lehet, hogy a 94.2 is átkerül oda? Mert pár hónapja írták Facebook oldalukon, hogy ami most van, az nem a végleges...
Akár...
 #151921  Szerző: mihalylovics
 
admin írta:Kiderült, hogy tévedtem: mégis valahogy sikerült elintézni, hogy a Gellérthegyről mehessen 2500 wattal a 96.4. Tehát ugyanaz lesz, mint a Roxy.

Úgy tudni, a Karc FM is onnan tolja majd.
OFF, de lehet, hogy a 94.2 is átkerül oda? Mert pár hónapja írták Facebook oldalukon, hogy ami most van, az nem a végleges...
 #151920  Szerző: markfelt
 
Kiderült, hogy tévedtem: mégis valahogy sikerült elintézni, hogy a Gellérthegyről mehessen 2500 wattal a 96.4. Tehát ugyanaz lesz, mint a Roxy.

Úgy tudni, a Karc FM is onnan tolja majd.
  • 1
  • 982
  • 983
  • 984
  • 985
  • 986
  • 988