RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #155493  Szerző: samsung
 
pozitiv hogy a mixmüsor egész jó,Metzker baszott jó mint eddig
Andro taníthatott neki ezt-azt :D
 #155492  Szerző: Wolfman
 
admin írta:vagy akár a 103.3-ra kerül a R1
u wot m8

(A 89.5-tel kapcsolatban: a Music FM topikban írtad, hogy "egyelőre nem kell temetni". Akkor most mi van? :D)
 #155491  Szerző: Gr3g0ry
 
Na "yves larock- rise up" igaz feldolgozás de még az elfogadható formában.
 #155490  Szerző: szabogabor10
 
admin írta:Abban biztos vagyok, hogy előbb-utóbb majd a 89.5-re, vagy akár a 103.3-ra kerül a R1
Ne ijesztgess...
 #155489  Szerző: markfelt
 
Amit még nem értek, hogy miért nem a 95.3-at, vagy a 98.6-ot írták ki Vajnának. Abban biztos vagyok, hogy előbb-utóbb majd a 89.5-re, vagy akár a 103.3-ra kerül a R1, de addig is, jobb lett volna az ex Klubrádió, vagy ex. Café freki. A 96.4 egy nagy nulla sajnos.

Azt meg most inkább hagyjuk is, hogy "nincs olyan, hogy kiírnak valakinek egy frekvenciát", mert úgyis kamu. :)
 #155488  Szerző: Gr3g0ry
 
szabogabor10 írta:
Gr3g0ry írta:
zenefalo írta:Lehet, hogy rosszul emlékszem, de épp a Rádió 1 tulaja bukta el pályázaton a 103.9-et 2011 végén? Akkor mit tehet erről a Music Fm és a Class Fm?
A rádió 1 annó a 103.9-en muzsikált,mikor az akkori juventus 89.5-ön,aztán a juventus valahogy 103.9-re került a rádió 1 pedig úgymond "feloszlott", a 89.5-re jött a Music(ennyit tudok).
Ez így volt, de az a kérdés, mennyire volt benne a történésekben az, hogy "Simi" bejelentkezett a 89,5-ért.
Én sem tudom,és a "politikai részébe" nem is szállnék be(inkább a műsorszolgáltatós résznél maradnék továbbra is).
 #155487  Szerző: markfelt
 
Pozitívumok: Erős kezdés, erős arculat, erős zenei kínálat, közepes-jó műsorstruktúra, ezzel akár lehet is tarolni, ügyesen restartoltak, elismerésem. Baki nincs, a web is szép, a promo is jó, az on air üzenetek is jók. A szövegarány és a magyarzene-arány pont ideális, előbbi minimális, utóbbi lényegében nulla. Ez egy óriási helyzeti előny.

Negatívumok: Lehet, hogy még ez is kevés lesz 3 (több sebből vérző, de még mindig erős) rádiós márka ellen, szerintem elsősorban a zenei struktúrát lett volna érdemes átgondolni. Kicsit nekem is böki a csőrömet ez a többiek fikázgatása, és a nagy mellény, már valahogy az "annyi jó zene van, de csak a rádió 1 játssza őket!"-nél elfáradt 2010 tájékán. Bárány Attilából kicsit sok ez az 5 óra. Az arculatot, legalább a vokális parkot nem ártott volna lecserélni azért, illetve talán még várhat, de őszig mindenképpen helyes lenne. Ami még hirtelen eszembe jut: Esperes egyedül szerintem kevés lesz reggel, legalább a hírszerkesztőt jó lenne majd be-bekapcsolni adásba, de túlzásokba se kell esni. Értem, hogy a koncepció az, hogy "itt reggel is zene megy majd", de kérdés, nem fullad-e 2007-es "Roxy Riadó Light"-os érdektelenségbe. :)

Nekem valamiért a radio1.hu-n chromeból nem megy a netes adás, de a streamstaton meg tudom nyitni.
 #155484  Szerző: samsung
 
nem az a baj hogy van shit,az a baj hogy csak a neve az,mert akár lehetne ez delutáni pop selection...
 #155483  Szerző: szabogabor10
 
Gr3g0ry írta:
zenefalo írta:Lehet, hogy rosszul emlékszem, de épp a Rádió 1 tulaja bukta el pályázaton a 103.9-et 2011 végén? Akkor mit tehet erről a Music Fm és a Class Fm?
A rádió 1 annó a 103.9-en muzsikált,mikor az akkori juventus 89.5-ön,aztán a juventus valahogy 103.9-re került a rádió 1 pedig úgymond "feloszlott", a 89.5-re jött a Music(ennyit tudok).
Ez így volt, de az a kérdés, mennyire volt benne a történésekben az, hogy "Simi" bejelentkezett a 89,5-ért.
 #155482  Szerző: adam1400
 
Na most már jobban ráérek ide írni :D

Először köszönöm a felvételt az indulásról és a streamet is. :)

Na hát először is ami pozitivum:
- Jó újra Atist hallani :) viszont reméljük lesz top 10 és más műsor is nem csak zenék
- Király Tomi is jó bár ő csak pár hónapot volt a R1-en.
- Klassz hogy 5-től van már shit és jók a DJ-k.

Negativum:
- Kár hogy reggel egyedül lesz S/S Ákos,sajnos így én mást fogok hallgatni mert nekem hiányzik a show :D
- Kovács Ákosnak nem örülök (bár olvassa a fórumot :D )
- És az meg így nem túl jó hogy vidéken megmaradt a régi shit,eddig az volt a baj hogy Bp-n nincs most meg csak ott van? :D
. Ja és hogy-hogy nincs hírek és magyar zene?
  • 1
  • 907
  • 908
  • 909
  • 910
  • 911
  • 987