RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #181611  Szerző: noartist
 
Goldfinger15 írta: 2019.02.10. 12:00
noartist írta:
DJLaci írta: 2019.02.10. 11:19 Rádió 1 azért van ilyen sok zene ismételve mert a pályázat szerint sokat kell ismételni és csak akkor lesz új zene amikor youtubon fel van kapva az adott új zene

Jelentkezz ki, és várd meg csendben, míg törlünk, ahogy kérted! Kezd kicsit sok lenni, amit csinálsz.
Egyébként nem lehet, hogy a tag külföldi és guglival fordít? :D
Dehogy. Ő önszorgalomból teszteli az idegeinket. :)
 #181608  Szerző: Goldfinger15
 
noartist írta:
DJLaci írta: 2019.02.10. 11:19 Rádió 1 azért van ilyen sok zene ismételve mert a pályázat szerint sokat kell ismételni és csak akkor lesz új zene amikor youtubon fel van kapva az adott új zene

Jelentkezz ki, és várd meg csendben, míg törlünk, ahogy kérted! Kezd kicsit sok lenni, amit csinálsz.
Egyébként nem lehet, hogy a tag külföldi és guglival fordít? :D
 #181607  Szerző: noartist
 
DJLaci írta: 2019.02.10. 11:19 Rádió 1 azért van ilyen sok zene ismételve mert a pályázat szerint sokat kell ismételni és csak akkor lesz új zene amikor youtubon fel van kapva az adott új zene

Jelentkezz ki, és várd meg csendben, míg törlünk, ahogy kérted! Kezd kicsit sok lenni, amit csinálsz.
 #181605  Szerző: DJLaci
 
Valaki Majd menjen le a Balatonra és nézze meg hogy e végig a rádió 1 keszthelyi jó hogy kezd szólni jó köszi
 #181602  Szerző: Nightman
 
DJLaci írta: 2019.02.10. 11:30
Nightman írta: 2019.02.10. 11:27
DJLaci írta: 2019.02.10. 11:19 Rádió 1 azért van ilyen sok zene ismételve mert a pályázat szerint sokat kell ismételni és csak akkor lesz új zene amikor youtubon fel van kapva az adott új zene
Ehhez tolj már légyszi pályázati leírást egy linket..
Hol írnak ilyet hogy ismételjenek sokat meg várják meg míg a youtubon felkapják...
Épp lejjebb védtem meg a r1 elvakult rajongóit de hülyeségetneterjesszünk már..
AnyámaddelaházatvegyélrajtaigaziMAIslágereket..
Huh.. http://nmhh.hu/dokumentum/167069/budapest964pft.pdf a 11.dik oldalon mennyi volt a arány %-ban
Hu basszus..
Itt zenei,és magyar zenei arányt írnak,nem ismétlést.
Youtubot sem találtam....
Szövegértelmezés már nincs általánosban? :shock:
 #181601  Szerző: DJLaci
 
Nightman írta: 2019.02.10. 11:27
DJLaci írta: 2019.02.10. 11:19 Rádió 1 azért van ilyen sok zene ismételve mert a pályázat szerint sokat kell ismételni és csak akkor lesz új zene amikor youtubon fel van kapva az adott új zene
Ehhez tolj már légyszi pályázati leírást egy linket..
Hol írnak ilyet hogy ismételjenek sokat meg várják meg míg a youtubon felkapják...
Épp lejjebb védtem meg a r1 elvakult rajongóit de hülyeségetneterjesszünk már..
AnyámaddelaházatvegyélrajtaigaziMAIslágereket..
Huh.. http://nmhh.hu/dokumentum/167069/budapest964pft.pdf a 11.dik oldalon mennyi volt a arány %-ban
 #181600  Szerző: Nightman
 
DJLaci írta: 2019.02.10. 11:19 Rádió 1 azért van ilyen sok zene ismételve mert a pályázat szerint sokat kell ismételni és csak akkor lesz új zene amikor youtubon fel van kapva az adott új zene
Ehhez tolj már légyszi pályázati leírást egy linket..
Hol írnak ilyet hogy ismételjenek sokat meg várják meg míg a youtubon felkapják...
Épp lejjebb védtem meg a r1 elvakult rajongóit de hülyeségetneterjesszünk már..
AnyámaddelaházatvegyélrajtaigaziMAIslágereket..
Huh..
 #181599  Szerző: DJLaci
 
Rádió 1 azért van ilyen sok zene ismételve mert a pályázat szerint sokat kell ismételni és csak akkor lesz új zene amikor youtubon fel van kapva az adott új zene
 #181598  Szerző: Glenn
 
DJLaci írta: 2019.02.10. 11:07és miért jobb 98.9 freki mi a 105.7 mi a jobb benne? miben mást
Amennyire emlékszem, tíz éve a Rise FM jobban jött a parton is. Sangean rádión betolt antennával sztereó volt, a Rádió 1-hez viszont ki kellett húzni a 105,7-en.
 #181597  Szerző: Nightman
 
Hát amiket én ma reggel hallottam:
Legelső: 94.5 Székesfehérvár,bő 2 perc késés Szolnok esetében + további 1 perc Abádszalók-Tiszafüred.
A félegyházi 91.1 a gyöngyösi 101.7-tel viszont annyira szinkronban van,hogy tized másodperc eltérés sincs.
Egyébként oké hogy magasabbra került kb 2 méterrel a 9 elemes antennám,de a 94.5 térerejenem növekedett?
Ha nincs tropó akkor is megvan nyomokban,ha van,rds is lejön..
Eddig tropókor volt nyomokban....
Hmm.. Olvasom sokaknak bejön az r1 agyonismételt 2 éves rotációja.
Azt gondolom ennek is oka van.
Eddig a MusicFm volt aki "mert" uj zenéket tolni,s mire sláger vált egy dalból,na akkor kezdte játszani az r1.
Biztosra mennek,ez is egy út.
Viszont azt gondolom mivel a Music elnémult,mégtöbb lesz az ismétlés és még nehezebben kerül majd be uj dal az r1 rotációjába.
Én így látom,majd csak figyeljétek a következő hónapokat.
S végül.. Akiknek bejön az r1 kínálata azok gondolom anyagiak,vagy szimplán lustaság miatt nem hallgatnak külföldi rádiókat,ezért nem kell őket elitélni.
Mi,egy maroknyian tudjuk hogy lehetne a rádió sokkal jobb is,de ez van.
Én a Francia NRG-t, RFM Maxxx-ot,az angol Capital Fm-et vagy Capital Xtra-t hallgatom vagy. a német Sunshine live!-ot.
Kinek ez,kinek az.. :/ :)
  • 1
  • 465
  • 466
  • 467
  • 468
  • 469
  • 987