RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #154539  Szerző: janos01
 
Dawe1797 írta:
Csongii írta:Pl. reggel azért, mert nem kíváncsi sem a Bochkorék triójára, sem a Sebestyén-Rákóczi-Vadon trióra. Akár ezzel is nyerhetnek sok hallgatót, akiknek ha bejön a zene, akkor ott ragadnak.
Jaja, pl. engem is irritál a reggeli sok duma a Music-on. Jó lenne, ha itt csak zene lenne akkortájt.
Én mondjuk el tudnék képzelni egy reggeli műsort, viszont sokkal több zenével, mint a többin.
 #154536  Szerző: Dawe1797
 
Csongii írta:Pl. reggel azért, mert nem kíváncsi sem a Bochkorék triójára, sem a Sebestyén-Rákóczi-Vadon trióra. Akár ezzel is nyerhetnek sok hallgatót, akiknek ha bejön a zene, akkor ott ragadnak.
Jaja, pl. engem is irritál a reggeli sok duma a Music-on. Jó lenne, ha itt csak zene lenne akkortájt.
 #154533  Szerző: Csongii
 
Pl. reggel azért, mert nem kíváncsi sem a Bochkorék triójára, sem a Sebestyén-Rákóczi-Vadon trióra. Akár ezzel is nyerhetnek sok hallgatót, akiknek ha bejön a zene, akkor ott ragadnak.
 #154530  Szerző: zoLee
 
Lehet nagy koppanás lesz a vége és maradnak a Rihanna/Bieber/Pink slágerek mint a régi Rádió 1-en volt, de én úgy vélem alapjában véve egy pörgős Dance stílusú rádiót akarnak összehozni. Persze nem mosógép house-t hanem lightosabbat. Napok vagy legfeljebb 1-2 hét múlva úgyis kiderül minden, de nekem az az érzésem hogy nem csak azért vonzanak maguk köré annyi DJ-t Hamvaiék hogy megerősítsék a DS-et. Egy komplett rádióról van szó, nem szimplán egy esti DJ showról. Nem vagyok képben egyáltalán a magyar zenei kvóta azon részével hogy mi számít magyar zenének, csak akkor e ha a dal 100%-osan magyarul van énekelve vagy elég ha az alkotó magyar?
Mert ha az utóbbi elég, van tucatnyi B-Sensual dal/remix (Bárány és No!End párosa) amit berakhatnak rotációba plusz jön elvileg Newik neki is vannak saját alkotásai ahogy a többi DJ-nek is. Véleményem szerint baromira felesleges egy 4. top40 pop rádió a Music/Class/Petőfi mellé. Reményeink szerint a zenei szerkesztő is így fog gondolkodni :) Ha mégis pop zene áradat lesz, abból egy hatalmas bukta lesz :( Minek tekerne át bárki is a fent említett 3 rádióról egy negyedikre hogy ott is hallja Rihannát?
 #154523  Szerző: oldman
 
Nem kell teszt adás. Jó szakemberekkel, nincs szükség az adó ki/bekapcsolására. A stúdió rendszerét offline érdemes tesztelni. Nem mindenki füle hallatára, hogy nem tud keverni a műsorvezető, vagy nem találja a szavakat. Jó negatív példa a Rádió Rock. Elfüstölt adó, ocsmány keverése, semmit mondó műsorvezetés sok esetben. McFly lehet nem szeretni, de fel tud építeni egy rádiót, és megvannak azok az emberek, akikben bízik, és akik tudják mit csinálnak.
 #154519  Szerző: adam1400
 
Hát még mindig nincs semmi jele a tesztadásnak,pedig már "hét eleje" van,de még abba a holnap is belefér igaz.

Ha nem lesz semmi akkor este a Shitbe remélem mondanak valamit.

De ahogy olvasom még az se dőlt el hogy milyen stilusú zenéket játszanak.

Egyáltalán elindulnak a héten?
 #154513  Szerző: markfelt
 
szabogabor10 írta:
janos01 írta:Amúgy, azt már lehet tudni, hogy ki lesz a station voice, és hogy a szignál ugyan az lesz, mint régen?
Egyelőre csak azt tudni, hogy megmarad a logó, és a DS lesz az esti műsor. Mást nem nagyon.
Igen, a többi csak sejtés, találgatás.
 #154512  Szerző: szabogabor10
 
janos01 írta:Amúgy, azt már lehet tudni, hogy ki lesz a station voice, és hogy a szignál ugyan az lesz, mint régen?
Egyelőre csak azt tudni, hogy megmarad a logó, és a DS lesz az esti műsor. Mást nem nagyon.
 #154511  Szerző: janos01
 
Amúgy, azt már lehet tudni, hogy ki lesz a station voice, és hogy a szignál ugyan az lesz, mint régen?
 #154506  Szerző: kondalyuk
 
Eddig is két külön Rádió1 létezett az országban (pécsi, békéscsabai), más cég, más station voice, más arculat, akkor ez a helyzet mivel másabb, hogy elindul egy Pesten, mint a jelenlegi?
  • 1
  • 948
  • 949
  • 950
  • 951
  • 952
  • 986