RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #155641  Szerző: asr27
 
djlacee írta:
asr27 írta:
djlacee írta:asr27 szerintem nagyon el vagy tévedve. A Music FM igenis egy dance rádió, a Rádió1 meg nem. Ennyi. Az, hogy mostanában sok dance jellegű populáris zene van, már más kérdés. A "végigmegy egy sláger egymás után az összes rádión" dolog pedig nem értem, miért baj. Hogyha egyszer ez egy top dal, és szeretik, nyilván minden hasonló formátumú rádión le is játsszák, ugyan ez van Ausztriában is a Kronehit-Energy-Ö3 trión
Látom telesen felesleges nektek moderátoroknak leírni, hogy milyen stílusú rádió hiányzik ma az éterből, mert egyből az ellenkezés megy.
Jelenleg akkor sem Dance rádió a Music FM, tavaly jóval Dance-esebb volt.
Szorgalmazd te is, hogy induljon be a DAB+ végre, és akkor ott aztán startolhat bármilyen rádió!
Arra még várhatunk pár (tíz?) évet, szerintem. A jelenlegi kormánynak nem érdeke, illetve szerintem még túl kevés a vételre alkalmas készülék. Autórádiókból is hiányzik, sőt én nem tudok olyan mobiltelefonról sem, amelyikben van. :(
 #155640  Szerző: mlaszlo
 
asr27 írta: Mi az, hogy "késő estére való dance szám"?
Nappal is ugyanúgy vannak hallgatók, akiknek ez a stílus jobban bejön, mint az agyonjátszott pop.
Pár nappal ezelőtt valaki írta is itt a fórumon, hogy nappal még több fiatal hallana szívesebben ilyen zenéket, mint éjszaka!
Ha annyira bejön ez a stílus és annyira nagy számú hallgatót vonz, akkor miért ment csődbe a Roxy és a Rise FM is? Illetőleg miért nem tudott a maximum dance vonallal az Ozone FM is sikeresebb lenni?
Továbbá ha megnézzük a tavalyi hallgatottsági adatokat, akkor a Music FM-nek sem volt olyan kiemelkedő hallgatottsága, ahhoz képest, hogy egyedüli fiataloknak szóló rádió volt.
 #155639  Szerző: mlaszlo
 
asr27 írta: Látom telesen felesleges nektek moderátoroknak leírni, hogy milyen stílusú rádió hiányzik ma az éterből, mert egyből az ellenkezés megy.
Jelenleg akkor sem Dance rádió a Music FM, tavaly jóval Dance-esebb volt.
Pedig igenis van igény szerintem a Rádió1-re. Amikor a Rádió1 szóba került, akkor a Music FM nem ezt a stílust képviselte. Az hogy gyorsan megpróbált előre menni ebbe az irányba, attól egy újonnan megtervezett rádiót nem fognak hirtelen akkor másként átszervezni. Mellesleg ha minden igaz a Rádió1 nem csak a fővárosban és környékén fog szólni.
 #155638  Szerző: asr27
 
mlaszlo írta:
asr27 írta: Szerintem meg pont, hogy nem. Ráadásul badarságot írtál, a Music FM-nek nem sok köze van a Dance vonalhoz. Jelenleg kb ugyanazokat a zenéket játssza a Music FM is, mint a R1, annyi különbséggel, hogy a Music FM-en több az újdonság.
Sokszor írtuk már többen is itt a fórumon, hogy szükség lenne egy igazi dance/house/trance rádióra, mert ilyen jelenleg nem létezik Magyarországon FM-en.
A másik, hogy jó lenne tisztában lenni azzal, hogy mi is az a dance zene. A Music FM nem Dance, hanem pop.
Minek kell még egy top 40, amikor van belőle bőven? Volt olyan többször is, hogy egy órán belül ugyanaz a zene lement a Class fm-en, majd a Petőfin, végül a Music FM-en is. Most a R1 is becsatlakozott a sorba!
Jó lenne már valami újat is felmutatni, mert ez így nagyon, de nagyon egyhangú.
Persze értem én, hogy vannak(főleg idősebbek) akiknek más az álláspontjuk, bojkottálják az elektronikus zenét, és inkább azt tartják pozitívumnak, ha mindenhol ugyanazok a divatpop zenék mennek.
és rengeteg késő estére való dance számot.
Mi az, hogy "késő estére való dance szám"?
Nappal is ugyanúgy vannak hallgatók, akiknek ez a stílus jobban bejön, mint az agyonjátszott pop.
Pár nappal ezelőtt valaki írta is itt a fórumon, hogy nappal még több fiatal hallana szívesebben ilyen zenéket, mint éjszaka!
 #155637  Szerző: djlacee
 
asr27 írta:
djlacee írta:asr27 szerintem nagyon el vagy tévedve. A Music FM igenis egy dance rádió, a Rádió1 meg nem. Ennyi. Az, hogy mostanában sok dance jellegű populáris zene van, már más kérdés. A "végigmegy egy sláger egymás után az összes rádión" dolog pedig nem értem, miért baj. Hogyha egyszer ez egy top dal, és szeretik, nyilván minden hasonló formátumú rádión le is játsszák, ugyan ez van Ausztriában is a Kronehit-Energy-Ö3 trión
Látom telesen felesleges nektek moderátoroknak leírni, hogy milyen stílusú rádió hiányzik ma az éterből, mert egyből az ellenkezés megy.
Jelenleg akkor sem Dance rádió a Music FM, tavaly jóval Dance-esebb volt.
Nekem aztán mondhatod, én kb 10 éve dance rádió párti vagyok, mégis, azt látni kell, hogy ebben nincs annyi pénz, ez nem akkora tömegeket mozgat meg, mint egy sima CHR formátum. Szorgalmazd te is, hogy induljon be a DAB+ végre, és akkor ott aztán startolhat bármilyen rádió!
 #155636  Szerző: asr27
 
djlacee írta:asr27 szerintem nagyon el vagy tévedve. A Music FM igenis egy dance rádió, a Rádió1 meg nem. Ennyi. Az, hogy mostanában sok dance jellegű populáris zene van, már más kérdés. A "végigmegy egy sláger egymás után az összes rádión" dolog pedig nem értem, miért baj. Hogyha egyszer ez egy top dal, és szeretik, nyilván minden hasonló formátumú rádión le is játsszák, ugyan ez van Ausztriában is a Kronehit-Energy-Ö3 trión
Látom telesen felesleges nektek moderátoroknak leírni, hogy milyen stílusú rádió hiányzik ma az éterből, mert egyből az ellenkezés megy.
Jelenleg akkor sem Dance rádió a Music FM, tavaly jóval Dance-esebb volt.
 #155635  Szerző: mlaszlo
 
asr27 írta: Szerintem meg pont, hogy nem. Ráadásul badarságot írtál, a Music FM-nek nem sok köze van a Dance vonalhoz. Jelenleg kb ugyanazokat a zenéket játssza a Music FM is, mint a R1, annyi különbséggel, hogy a Music FM-en több az újdonság.
Sokszor írtuk már többen is itt a fórumon, hogy szükség lenne egy igazi dance/house/trance rádióra, mert ilyen jelenleg nem létezik Magyarországon FM-en.
A másik, hogy jó lenne tisztában lenni azzal, hogy mi is az a dance zene. A Music FM nem Dance, hanem pop.
Minek kell még egy top 40, amikor van belőle bőven? Volt olyan többször is, hogy egy órán belül ugyanaz a zene lement a Class fm-en, majd a Petőfin, végül a Music FM-en is. Most a R1 is becsatlakozott a sorba!
Jó lenne már valami újat is felmutatni, mert ez így nagyon, de nagyon egyhangú.
Persze értem én, hogy vannak(főleg idősebbek) akiknek más az álláspontjuk, bojkottálják az elektronikus zenét, és inkább azt tartják pozitívumnak, ha mindenhol ugyanazok a divatpop zenék mennek.
Most éppen a pop vonalat viszi a Music FM, de indulástól az év elejéig még napközben is mindenből remixet adott, és rengeteg késő estére való dance számot. De még most inkább a dance vonal az erősebb rajta. Most is éppen Music Killers remix megy.
Mellesleg a Music FM és a Petőfi is most ment el ebbe az irányba, amikor kiderült, hogy a Rádió1 visszatér Budapestre.
 #155633  Szerző: djlacee
 
asr27 szerintem nagyon el vagy tévedve. A Music FM igenis egy dance rádió, a Rádió1 meg nem. Ennyi. Az, hogy mostanában sok dance jellegű populáris zene van, már más kérdés. A "végigmegy egy sláger egymás után az összes rádión" dolog pedig nem értem, miért baj. Hogyha egyszer ez egy top dal, és szeretik, nyilván minden hasonló formátumú rádión le is játsszák, ugyan ez van Ausztriában is a Kronehit-Energy-Ö3 trión
 #155632  Szerző: asr27
 
mlaszlo írta:
janos01 írta:Amennyire vártam... Mondhatni, ez az egyik legnagyobb csalódás az életemben.Sajnos ez így hallgathatatlan.És az, hogy a disco's hitben ugyan azok a hallgathatatlan "mai slágerek" mennek, mint általában? Na ne már... Akkor legalább ott ne...
Szerintem pont az a jó, hogy nem az erőltetett dance vonal megy benne, ami évek óta a Music FM-et jellemezte.
Szerintem meg pont, hogy nem. Ráadásul badarságot írtál, a Music FM-nek nem sok köze van a Dance vonalhoz. Jelenleg kb ugyanazokat a zenéket játssza a Music FM is, mint a R1, annyi különbséggel, hogy a Music FM-en több az újdonság.
Sokszor írtuk már többen is itt a fórumon, hogy szükség lenne egy igazi dance/house/trance rádióra, mert ilyen jelenleg nem létezik Magyarországon FM-en.
A másik, hogy jó lenne tisztában lenni azzal, hogy mi is az a dance zene. A Music FM nem Dance, hanem pop.
Minek kell még egy top 40, amikor van belőle bőven? Volt olyan többször is, hogy egy órán belül ugyanaz a zene lement a Class fm-en, majd a Petőfin, végül a Music FM-en is. Most a R1 is becsatlakozott a sorba!
Jó lenne már valami újat is felmutatni, mert ez így nagyon, de nagyon egyhangú.
Persze értem én, hogy vannak(főleg idősebbek) akiknek más az álláspontjuk, bojkottálják az elektronikus zenét, és inkább azt tartják pozitívumnak, ha mindenhol ugyanazok a divatpop zenék mennek.
 #155631  Szerző: Dawe1797
 
9:50 -> David Guetta ft. Sia - Titanium
10:05 -> David Guetta ft. Sia - She Wolf

:D
  • 1
  • 898
  • 899
  • 900
  • 901
  • 902
  • 987