RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #154620  Szerző: dkemeny77
 
admin írta:
adam1400 írta:Na az komoly hogy jön Ákos :D Még Levit akár el is csiphetnék esetleg Mariann visszajön?
Úgy néz ki, ők egy másik rádióban lesznek.
Másik? :oops:
 #154584  Szerző: markfelt
 
adam1400 írta:Na az komoly hogy jön Ákos :D Még Levit akár el is csiphetnék esetleg Mariann visszajön?
Úgy néz ki, ők egy másik rádióban lesznek.
 #154583  Szerző: adam1400
 
Na az komoly hogy jön Ákos :D Még Levit akár el is csiphetnék esetleg Mariann visszajön?

A többi régi műsorvezető Mákszemen kivül nem tudom ki jöhet még szóba.

És mostmár remélem tényleg pár nap de sztem már nem fog a petőfi előtt indulni
 #154582  Szerző: szabogabor10
 
admin írta: Azt meg, de az csak 5-6 óra, a 40% viszont több mint 9. A DiscoShit első blikkre megoldás lehet, de egy magyar DJ mixe nem számít magyar zenének a legjobb tudomásom szerint. Pontosabban anno kérdeztem erről az NMHH-t is, és megerősítették.
Akkor ez nagy szívás lesz nekik.
 #154580  Szerző: markfelt
 
szabogabor10 írta:
admin írta:Inkább a magyar zene lesz a necces (40%).
Az tényleg necces. Ez azt jelenti, hogy semmiképp nem lesz olyan a rádió, mint régen volt. Vagy megtehetik azt, hogy éjjel letudják az arány nagy részét?
Azt meg, de az csak 5-6 óra, a 40% viszont több mint 9. A DiscoShit első blikkre megoldás lehet, de egy magyar DJ mixe nem számít magyar zenének a legjobb tudomásom szerint. Pontosabban anno kérdeztem erről az NMHH-t is, és megerősítették.
 #154579  Szerző: szabogabor10
 
admin írta:Inkább a magyar zene lesz a necces (40%).
Az tényleg necces. Ez azt jelenti, hogy semmiképp nem lesz olyan a rádió, mint régen volt. Vagy megtehetik azt, hogy éjjel letudják az arány nagy részét?
 #154578  Szerző: Wolfman
 
Legújabb regisztrált tagunk: RÁDIÓ1
Gyanítom, nem hivatalos account. :troll:
 #154577  Szerző: markfelt
 
Inkább a magyar zene lesz a necces (40%).
 #154576  Szerző: tomee
 
admin írta:
tomee írta:Na, azért így már valószínűsíthető, hogy mire lehet számítani. Nem is tudtam, hogy Fly is már ott van.... Gondolom majd Hepiék is mennek meg mindenki más is.
Nem, Hepiék maradnak a Slágeren.
Pár plusz infó itt: http://radiosite.hu/index.php?option=co ... &Itemid=99
Mondjuk az pozitív, hogy esetleg valami újat is kipróbálnak, remélem lesz több ilyen is. Mennyi volt amúgy korábban a zenei/szöveg arány a mostanihoz képest?

(Amúgy a Petőfi mostanság kifejezetten hallgatható, bár a "Petőfi" nevet, mint "brand" soha nem fogja megemészteni a gyomrom... Zeneileg nem tudom mit fog tudni pluszként hozzá adni ehhez a R1)
  • 1
  • 947
  • 948
  • 949
  • 950
  • 951
  • 988