RADIOSITE Fórum

  • Magyar FM

 #177190  Szerző: Marcii
 
Akkor ez most vasárnap éjféltől Magyar FM?
 #174625  Szerző: tomee
 
Attis írta:Október 27-én lejár az engedélyük, és nem hosszabbítható, mert a Q már hosszabbított egyszer. Kíváncsi vagyok, hogy mikor pályáztatják a frekit és milyen jelleggel. Mert a Retro nehezen kezelhető közösségiként, még ha papíron most az.
És ezzel vajon tavaly nem számoltak? Mondjuk nekem 2 és fél hónap után még mindig nem egyértelmű, hogy milyen alternatívát kívánnak nyújtani a Sláger ellenében.
 #174624  Szerző: Attis
 
Október 27-én lejár az engedélyük, és nem hosszabbítható, mert a Q már hosszabbított egyszer. Kíváncsi vagyok, hogy mikor pályáztatják a frekit és milyen jelleggel. Mert a Retro nehezen kezelhető közösségiként, még ha papíron most az.
 #174135  Szerző: Mikkamakka
 
Tomi76 írta:
Mikkamakka írta:Szerintem nyugodtan lehet számítani arra, hogy vagy ez vagy az r1 átköltözik az országos frekvenciára. Egyébként a mai "médiakörnyezetben" bármi lehetséges.... Sajnos...
Én ezt kevésbé hiszem. A Rádió 1 már kiépítette illetve építi hálózatát, rengeteg kis rádiót bekebelezve, ezt nem lehet csak úgy sutba vágni, plusz vegyük hozzá, hogy azok a követelmények amelyeknek meg kell majd felelnie az új országos adónak, nem éppen a R1 világa. És egyébként jogilag sem lehetséges mert nem az R1 de még csak nem is a Retro pályázott rá. Az új országos az egy új kávéház lesz még ha azonos is az érdekcsoport. Viszont visszakanyarodva az eredeti kérdésemre, kevésbé hiszem, hogy azért ment a nagy hajcihő ezért a frekiért, és azért indultak be még karácsony előtt, hogy csak pesti rádió maradjon. Az ok, hogy a Sláger FM piacvezető pozícióját akarja lenyomni de nem hiszem, hogy megelégednének a főváros és annak néhány kilométeres körzetével.
Ámen. Legyen így! Volt már olyan, hogy valami lehetetlennek tűnt aztán mégis megtörtént. Nyugtával dicsérjük majd a napot. :)
 #174124  Szerző: Tomi76
 
Ja tényleg, ezt el is felejtettem.
 #174123  Szerző: BMáté
 
Attis írta:
Tomi76 írta:Van valami új, titkos információ arról,hogy a pesti és a nyíregyi retro egybekel-e majd valamikor?
Szerintem addig, amíg a pesti freki közösségi, lehetetlen.
Ott a pont, az Mttv. 64. § (2) bekezdése szerint közösségi csak közösségivel kapcsolódhat hálózatba.
 #174122  Szerző: Attis
 
Tomi76 írta:Van valami új, titkos információ arról,hogy a pesti és a nyíregyi retro egybekel-e majd valamikor?
Szerintem addig, amíg a pesti freki közösségi, lehetetlen.
 #174119  Szerző: Tomi76
 
Mikkamakka írta:Szerintem nyugodtan lehet számítani arra, hogy vagy ez vagy az r1 átköltözik az országos frekvenciára. Egyébként a mai "médiakörnyezetben" bármi lehetséges.... Sajnos...
Én ezt kevésbé hiszem. A Rádió 1 már kiépítette illetve építi hálózatát, rengeteg kis rádiót bekebelezve, ezt nem lehet csak úgy sutba vágni, plusz vegyük hozzá, hogy azok a követelmények amelyeknek meg kell majd felelnie az új országos adónak, nem éppen a R1 világa. És egyébként jogilag sem lehetséges mert nem az R1 de még csak nem is a Retro pályázott rá. Az új országos az egy új kávéház lesz még ha azonos is az érdekcsoport. Viszont visszakanyarodva az eredeti kérdésemre, kevésbé hiszem, hogy azért ment a nagy hajcihő ezért a frekiért, és azért indultak be még karácsony előtt, hogy csak pesti rádió maradjon. Az ok, hogy a Sláger FM piacvezető pozícióját akarja lenyomni de nem hiszem, hogy megelégednének a főváros és annak néhány kilométeres körzetével.
 #174115  Szerző: Mikkamakka
 
Tomi76 írta:Van valami új, titkos információ arról,hogy a pesti és a nyíregyi retro egybekel-e majd valamikor?
Szerintem nyugodtan lehet számítani arra, hogy vagy ez vagy az r1 átköltözik az országos frekvenciára. Egyébként a mai "médiakörnyezetben" bármi lehetséges.... Sajnos...
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 27