RADIOSITE Fórum

  • Manna FM

 #177879  Szerző: asr27
 
Persze, egyértelműen az egyik legnagyobb baromság ez a mobilnetes zenehallgatási tipp.
Le lehet hurrogni, de én visszasírom a 10 évvel ezelőtti állapotokat, fele ennyi vallási, politikai & talkrádió volt, mint most, és közel dupla ennyi zenei rádióval, amik természetesen nem csak a retro meg a pop műfajt nyomták.
Az ország is élhetőbb volt, én azt látom.
 #177878  Szerző: Dani
 
Elképzeltem azt, hogy milyen volna, hogyha mobilneten hallgatnék rádiót... Hát kb. az lenne, hogy tiz perc, negyed óra, és már le is volna merülve a telefon... Volt már olyan, hogy okostelón akartam rádiót hallgatni útközben, hát az lett a vége, hogy pár perc alatt lemerült a telefon, és használhatatlanná vált... Ütközben mobilnetezés életszerűtlen ötlet, nincs lehetőség lépten nyomon újratöltögetni a telefont, amikor az ember épp nem otthon tartózkodik...
 #177877  Szerző: szabogabor10
 
Na meg nekem a Spotify és társai nem adják meg azt a fílinget, amit egy rádió. Nincsenek műsorok, műsorvezetők, infók stb.
Nem nagyon lehet a kettőt összehasonlítani. Én kocsiban szinte csak rádiót hallgatok (95%-ban nem magyart).
 #177876  Szerző: asr27
 
Még egyszer, hogy érthető legyen: Nem az a baj, hogy van egy, esetleg kettő vallási rádió! Az a baj, hogy lassan már csak az lesz!
Ráadásul közpénzen eltartott, ingyenes frekvenciahasználattal!
Kinek? Minek?
Nem lenne elég egy? Hiszen annak sem lenne mérhető hallgatottsága!
:ayfkm: :yuno:
 #177875  Szerző: asr27
 
tomee írta: 2018.06.23. 13:49 Hosszú évek után sem értem meg, hogy miért tragédia az a digitális világban, ha egy analóg frekvencián nem az a fajta zene szól, ami az ember szívéhez kedves. Könyörgöm, telefonos előfizetésekhez már korlátlan zenei hallgatást lehet kapni, amit még ráadásul személyre is lehet szabni.

Elképzelem, ha ezen a frekvencián dance rádió indult volna.... azon menne a vergődés, hogy olyan zenék is rotációban vannak vagy hiányoznak, amiknek hát... valójában nem ott kéne lenniük, vagy rotációban kellene lenniük. Ezután meg az lenne a baj, hogy "miért ismételnek annyit". Pusztán azért, mert XY ezt gondolja a világról...
Gondolom nem sokat jársz vidéken, kocsival, mert ha gyakran járnál, akkor tudhatnád, hogy a mobilszolgáltatók a mai napig nem rendelkeznek olyan fejlettséggel, hogy szakadásmentes 4G lefedettséget tudnának biztosítani, még az autópályák mentén sem! ha a mellékutakat is figyelembe veszem, akkor pedig szó szerint katasztrófális a helyzet, egyszerűen alkalmatlan a mobilnet, folyamatos online stream hallgatására.

A másik pedig még ha lenne is lefedettség, tudod nem minden ember, (főleg fiatalok) áll úgy anyagilag, hogy 8-10 ezer forintos havidíjat könnyen ki tud perkálni, hogy korlátlan mobilnete legyen.
Persze értem én, neked ez meg sem fordult a fejedben.
Ennyi erővel, aki misét akar hallgatni, az menjen a gyülekezőhelyekre, templomokba, vagy olvassa otthon a bibliát, ha annyira vallásos!
 #177874  Szerző: tomee
 
Hosszú évek után sem értem meg, hogy miért tragédia az a digitális világban, ha egy analóg frekvencián nem az a fajta zene szól, ami az ember szívéhez kedves. Könyörgöm, telefonos előfizetésekhez már korlátlan zenei hallgatást lehet kapni, amit még ráadásul személyre is lehet szabni.

Elképzelem, ha ezen a frekvencián dance rádió indult volna.... azon menne a vergődés, hogy olyan zenék is rotációban vannak vagy hiányoznak, amiknek hát... valójában nem ott kéne lenniük, vagy rotációban kellene lenniük. Ezután meg az lenne a baj, hogy "miért ismételnek annyit". Pusztán azért, mert XY ezt gondolja a világról...
 #177873  Szerző: asr27
 
Dani írta: 2018.06.23. 13:32 Nem beszélve arról, hogy sokan régóta várnak egy olyan rádióra, amelyik a közelmúltbeli (kétezres évek) zenéket játszaná! Ilyen rádióból jelen pillanatban egy sincsen, de vallási rádióból meg már van egy csomó! Mi akadálya lenne annak, hogy legalább Budapesten induljon végre egy olyan rádió, amelyik betöltené azt az űrt, amelyet a Roxy, RiseFM,RádióFace stb. megszűnése hagyott maga után? Kinek az érdekeit sértené egy ilyen rádió?
Kinek az érdekét? A jelenlegi hatalom (fi***sz). Hát mit gondolsz te? Nem lenne rajta mise, nem szólalhatna meg gajdics ottó, bayer zsótti, nem lenne rajta agymosás! Összedőlne a világ! Ellepnék a migránsok az országot, egyből, ha dance, house, trance rádió szólalna meg véletlenül valamelyik frekin!!!!! :yuno: :party:
 #177872  Szerző: Dani
 
Nem beszélve arról, hogy sokan régóta várnak egy olyan rádióra, amelyik a közelmúltbeli (kétezres évek) zenéket játszaná! Ilyen rádióból jelen pillanatban egy sincsen, de vallási rádióból meg már van egy csomó! Mi akadálya lenne annak, hogy legalább Budapesten induljon végre egy olyan rádió, amelyik betöltené azt az űrt, amelyet a Roxy, RiseFM,RádióFace stb. megszűnése hagyott maga után? Kinek az érdekeit sértené egy ilyen rádió?
 #177871  Szerző: asr27
 
Dani írta: 2018.06.23. 11:03 Ezt a rádiót valóban totálisan felesleges lesz elinditani, senki nem fogja hallgatni! Magyarázza már el nekem valaki, hogy a 21. században egyáltalán minek akár egy vallási rádiót is elinditani?... A Dance zenei rádiókra meg azt mondják, hogy azért nem lehet inditani, mert nem piacképesek, könyörgök, egy vallási rádió mégis mitől lenne piacképes?! Bár mondjuk a Retro rádióról ugyanez a véleményem.
Teljes mértékben igazad van.
 #177868  Szerző: Marcii
 
szabogabor10 írta: 2018.06.23. 00:48 Református rádiónak ott a Sola, még hány vallásos rádió kell, amit kis túlzással a kutya sem hallgat?
Kéne már egy ateista is,kompenzálásképp :lool: :lool:
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29