RADIOSITE Fórum

  • Manna FM

 #177866  Szerző: Dani
 
Ezt a rádiót valóban totálisan felesleges lesz elinditani, senki nem fogja hallgatni! Magyarázza már el nekem valaki, hogy a 21. században egyáltalán minek akár egy vallási rádiót is elinditani?... A Dance zenei rádiókra meg azt mondják, hogy azért nem lehet inditani, mert nem piacképesek, könyörgök, egy vallási rádió mégis mitől lenne piacképes?! Bár mondjuk a Retro rádióról ugyanez a véleményem.
 #177865  Szerző: asr27
 
Ugye ez csak valami rossz vicc, hogy még egy duma/vallási rádiót indítanak ebben a szerencsétlen fővárosban, országban?! Ez valami hihetetlen!! Kinek? Minek? Hiszen az eddigiek is mind lehúzhatnák a rolót, ha a mocskos hatalom nem tömné őket az adófizetők pénzéből! A kutya sem hallgatja őket!
Ez már annyira szánalmas ami itt folyik! Amióta ez a mocskos fidesz maffia uralkodik, megpróbálják mindenkire ráerőltetni ezeket a szennyműsorokat!
Egyébként 100%, hogy ez már rég le volt zsírozva, hogy ki kapja meg a frekvenciát. Már akkor, amikor a volt admin gyökeresen megváltozott és lelépett. Annyira egyértelmű.
 #177863  Szerző: mihalylovics
 
Marcii írta: 2018.06.22. 19:05 Én azért Horváth Gergelytől nem egy vallási rádiót várnék el. Remélem végül az induláskor pozitívan fogok csalódni.
http://fulesbagoly.blog.hu/2017/09/09/v ... odasunkban

Én sem, de ebből az interjúból az derül ki, az utóbbi időkben gyökeresen megváltozott, ráadásul nem a legmegfelelőbb irányba...
 #177860  Szerző: Marcii
 
TechY01 írta: 2018.06.22. 19:07
Marcii írta: 2018.06.22. 19:00
TechY01 írta: 2018.06.22. 18:33 Ki mit tippel névnek? :troll:
Mária 2? :hehe: :hehe:
:D ^^
Egyébként a mai médiaviszonyok között simán el tudnám képzelni hogy ideköltözik a Mária vagy a Katolikus Rádió.
 #177857  Szerző: Marcii
 
Én azért Horváth Gergelytől nem egy vallási rádiót várnék el. Remélem végül az induláskor pozitívan fogok csalódni.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29