RADIOSITE Fórum

  • Manna FM

 #177915  Szerző: asr27
 
djlacee írta: 2018.06.24. 12:37
Nightman írta: 2018.06.24. 12:16 Nem,nem viccelünk,a rockzenét kedvelők aránya lényegesen kevesebb mint a dance-é.
Ha csak azt nézed,mennyi club,disco van,kismillió dj az országban,ehhez képest hány rockzenére épülő "beülős" hely?
És ha csak azt nézem, hány rocker osztálytársam volt, vagy hogy mennyivel többen látogatják pl a NOVA ROCK fesztivált a BALATON SOUND-hoz képest?
Nova Rock fesztivál (számomra eddig teljesen ismeretlen, google segített) mióta van Magyarországon?
Ne hasonlítsunk már egy Osztrák fesztivált egy Magyarhoz! Már csak a két ország gazdasági állapota miatt se!
A zenei igények is mások a két országban.
Az meg, hogy neked hány rocker osztálytársad volt, nem mérvadó. Nekem a 24-es létszámú osztályból volt 3.
 #177914  Szerző: Gr3g0ry
 
noartist írta: 2018.06.24. 12:09
Az igényesen válogatott elektronikus zenére biztosan lenne igény (lásd Rise FM). A tízmillió lemezlovas országa vagyunk, rezidenseket is találnának két pillanat alatt.

(Most a Tőtöttcigi, és hasonló borzalmas, alpári mélyrepülésektől tekintsünk el.)
A jelenlegi jogi helyzet miatt, dance rádiót üzemeltetni(közösségi alapon) esélytelen,szerintettek a rádió rock(a rockfm számomra ismeretlen) milyen feltételekkel kapta a frekvenciát?
 #177913  Szerző: djlacee
 
Nightman írta: 2018.06.24. 12:16 Nem,nem viccelünk,a rockzenét kedvelők aránya lényegesen kevesebb mint a dance-é.
Ha csak azt nézed,mennyi club,disco van,kismillió dj az országban,ehhez képest hány rockzenére épülő "beülős" hely?
És ha csak azt nézem, hány rocker osztálytársam volt, vagy hogy mennyivel többen látogatják pl a NOVA ROCK fesztivált a BALATON SOUND-hoz képest?
 #177912  Szerző: Dani
 
Arról nem beszélve az eddigi hozzászólásokhoz, hogy ha egy Rádió1 majdhogynem országosan működhet manapság, amelyik rádiót én megint csak a réteg rádiókhoz tudok sorolni az állandó ismételgetései, mainstream túltengése miatt, akkor ennyi erőből egy dance rádió miért is ne működhetne?
 #177910  Szerző: Nightman
 
Nem,nem viccelünk,a rockzenét kedvelők aránya lényegesen kevesebb mint a dance-é.
Ha csak azt nézed,mennyi club,disco van,kismillió dj az országban,ehhez képest hány rockzenére épülő "beülős" hely?
 #177909  Szerző: noartist
 
asr27 írta: 2018.06.24. 11:50 Én gondolom!
A Dance zene sokkal kelendőbb, sokkal népszerűbb, mint a Rock. Még a 30+-os korosztályban is. (tapasztalat)

Az igényesen válogatott elektronikus zenére biztosan lenne igény (lásd Rise FM). A tízmillió lemezlovas országa vagyunk, rezidenseket is találnának két pillanat alatt.

(Most a Tőtöttcigi, és hasonló borzalmas, alpári mélyrepülésektől tekintsünk el.)
 #177908  Szerző: Wolfman
 
tomee írta: 2018.06.24. 10:52
Wolfman írta:Én az NMHH-közlemény alapján arra számítok, hogy néhány vallási meg családi magazinműsor mellett Petőfis zenék fognak menni. Van egy olyan érzésem, hogy ezek a vállalások szükségesek voltak ahhoz, hogy megnyerjék a frekvenciát (függetlenül Horváth Gergely vallásosságától).
MR2 Petőfis vagy mostani Petőfis?
MR2-Petőfis.
 #177907  Szerző: asr27
 
Én gondolom!
A Dance zene sokkal kelendőbb, sokkal népszerűbb, mint a Rock. Még a 30+-os korosztályban is. (tapasztalat)
 #177906  Szerző: djlacee
 
Nightman írta: 2018.06.24. 10:57...
Gondolod, hogy kevesebb rockzene hallgató van, mint dance? Na ne viccelődjünk már...
Mellesleg a Jazzy és a Rock FM is közösségi, ingyenes frekvencián megy. Ráadásul ha jól rémlik, mintha a jazz zene közszolgálati tartalomnak számítana.
 #177905  Szerző: asr27
 
Nightman írta: 2018.06.24. 10:57 Tudom off,de ha már témánál vagyunk..
Nem lehet dance rádió,mert becsődölne,ne m lenne nyereséges bla,bla,bla..
Tudok olyan rétegrádiókat amik működnek most is,és a dance stílusnál még kevesebb réteget céloznak.
Csak ezt mindenki elfelejti.
Hogy életképes a RockFm,vagy a Jazzy???????
Ne mondja nekem senki hogy ezeket többen hallgatják mint egy dance rádiót hallgatnának.
Nyilván nincsenek ilyen durva frekvenciadíjjak Szlovákiában,de az ország,így a hirdetési piac is kisebb,mégis megél az Europa2 pl..
A Radio Fm alter vonaláról nem is beszélve,pedig ők időnként piacvezetők is..

Teljesen igazad van Nightman! Ezt írtam már többször én is.
Annyi rétegrádió van, s mind működik, több éve vagy évtizede! A Dance is működne, sőt... még nyereségesebb is lehetne.
Csak Dance/Trance/House zenéket játszó rádió nincsen ebben a szerencsétlen országban. :(
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 29