RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #192407  Szerző: Tomi76
 
Sivák Péter azt nyilatkozta, hogy új műsorvezetők lesznek, folyik a casting. Most ez azt jelenti, hogy több műsorvezető lesz, vagy a jelenlegiek közül lecserélnek tagokat?
 #192406  Szerző: potyi
 
Reggel ráálltak a rockra. Nagyon jó az irány szerintem.
 #192382  Szerző: potyi
 
mihalylovics írta:Röhej, hogy a Velencei tó partján autózva az AF a 99.5 és a 101.8 között váltogat, a 90.4 mintha "nem is létezne"... (amúgy a 99.5 most jobban jön arrafelé, mint a gellérthegyi időkben (még a RT is lejön), tehát tuti a Sas-hegy az, ezt egyszerűen kár lenne a 103.9-re cserélni).
Arrafelé lehet, hogy jobban, de fél Buda elesett (nem a Marci :D ). Nekem amúgy pont fordítva volt tegnapelőtt. Akkor a 101.8 maradt ki (került át más PI kódra), és a 99.5 és 90.4 "létezett" csak. Gondolom tesztelgetik mi a legkevésbé zavaró kombináció a váltogatások ellen, B33C, B43C amik eddig voltak. A 99.5-öt újra is kellett programoznom, most hogy gondolom visszaállt, szerintem majd megint kell. REG ON, REG OFF nem segített.

Sejtem, hogy miért van ez, ideális úgy lenne, ha a 90.4 és a 101.8 egymás vételkörzet-bővítései lennének, és nem lenne para a váltogatás a helyi blokk alatt.

Viszont a 90.4 önmagában lefedi Székesfehérvár nagy részét is, ahogy még oly sok fontos területet (míg a 101.8 nyugatra, délnyugatra jó csak, északra és keletre elég harmatos), szóval akár a 101.8-on indulhatna valami más is. A 101.8-nak a legnagyobb hozzáadott értéke kb. Veszprémben van jelenleg, aminek a legnagyobb részén szépen szól a Best.

Valahogy úgy tudnám elképzelni, hogy:
1) 103.9 Széchenyi-hegy (ha megnyerik) + 101.8 - Best, mint rockrádió
2) 90.4 pedig párban a 99.5 vagy 96.4-el (ha az övék lesz) - valami más, és akkor továbbra is le fogja fedni a budai agglomerációt is, ami a Széchenyi-hegyen kívül más fővárosi telephelyről gyakorlatilag lehetetlen.
 #192381  Szerző: almos629
 
A 103.9-nek én sem látom értelmét, aztán majd kiderül. :D Egyébként szurkolok nekik, az interjúban megnevezett előadókat (Pink kivételével, ő nem tudom, hogy került oda) tényleg viszonylag keveset játszák a magyar rádiók, szóval jól jön egy ilyen adó is, ha ez a Best lesz, hát hajrá. A jelenlegi arculat viszont nem illik a felvázolt zenei kínálathoz, úgyhogy érdemes lenne, úgyhogy érdemes lenne új állomáshangot keresni, meg a jingle-t, kickoffot újra hangszerelni.
 #192379  Szerző: csirbesz
 
sokan esnek abba a hibába, hogy Szalay összeesküvés-elméleteit tényszerűnek tekintik, mert az oldalának a nevében benne van, hogy "média". kizártnak tartom, hogy a bestnek kéne az egyik legszarabb pesti frekvencia, miközben van neki egy sokkal jobb, amit még 12 évig használhat, ha nem rosszalkodik ;)
 #192378  Szerző: mihalylovics
 
Röhej, hogy a Velencei tó partján autózva az AF a 99.5 és a 101.8 között váltogat, a 90.4 mintha "nem is létezne"... (amúgy a 99.5 most jobban jön arrafelé, mint a gellérthegyi időkben (még a RT is lejön), tehát tuti a Sas-hegy az, ezt egyszerűen kár lenne a 103.9-re cserélni).
 #192375  Szerző: mihalylovics
 
nermalcat írta: 2021.05.15. 08:43 Én ehhez már nem is fűzök semmit... :boldog: Amúgy a 103.9 az szarabb műszakilag, mint a 99.5, nem? :punch:
Szarabb, persze, ez nem kérdés. Ennek, ahogy előttem is írták, főleg a 104.0 Funrádio az oka, de más irányban se lenne jobb, mint a 99.5.
 #192370  Szerző: potyi
 
Glenn írta: 2021.05.15. 17:22
potyi írta: 2021.05.15. 12:47 a megüresedő 99.5-re és 96.4-re akkor indítsanak egy oldies és egy dance rádiót még.
Az ötlet jó, de csak várd ki a végét! Nincs még muszlim, zsidó, ortodox, kínai, vietnámi adó, pedig első a vallási és nemzeti kisebbségek kiszolgálása. :x
Gondolom a Spirit FM is nyomulni fog valahol állandó frekin. Remélem vagy marad a 92.9-en (adná az ég, hogy a Klub kiessen a pikszisből örökre), vagy a 105.9-re kerül... Breuer Péter szerencsére elengedte a közel-keleti zenét játszó zsidó rádió tervét, legalábbis nem adott be pályázatot.

Na de: hajrá rockosított Best FM! A Puszi nyuszi és a Süsü bolondság helyett BÁRMI jobb! :D
 #192367  Szerző: Glenn
 
potyi írta: 2021.05.15. 12:47 a megüresedő 99.5-re és 96.4-re akkor indítsanak egy oldies és egy dance rádiót még.
Az ötlet jó, de csak várd ki a végét! Nincs még muszlim, zsidó, ortodox, kínai, vietnámi adó, pedig első a vallási és nemzeti kisebbségek kiszolgálása. :x
 #192362  Szerző: potyi
 
Ez szerintem nem hülyeség. De a megüresedő 99.5-re és 96.4-re akkor indítsanak egy oldies és egy dance rádiót még.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 72