RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #201919  Szerző: p0tyi
 
Csak szólok, hogy ki-bekapcsol az adó Baján. Ránéznék a helyükben, mielőtt komolyabb gond lesz...
Amúgy az RDS már jó, viszont adásproci nincs.
 #201708  Szerző: kondalyuk
 
Volt egy kis finomhangolás a rotáción.
Szerintem a külföldi dalok tekintetében az egyik legjobban összerakott rotáció itt van. Kellően változatos, fogyasztható alter és elektronikus zenékkel kiegészítve.

...aztán az egészet nyakon öntik az arculattól eltérő, borzalmas, még a Petőfin sem hallott magyar zenékkel, és egyből elkapcsolófaktor lesz az egész. Kár érte. Teljes bipolaritás. Jó példája annak, hogy a kötelező magyar zenei kvóta hogy tesz tönkre valamit, ami amúgy jó is lehetne.
 #201566  Szerző: knoskamatee
 
altermanus írta: 2024.01.11. 20:59
Rickykeee23 írta: 2024.01.11. 19:47 Egy laikus kérdés. Miért nem lehetett azt csinálni, hogy Debrecenből szólt volna elejétől fogva a Best a hálózaton? Nyilván a rendbepofozva. Mert az sokkal hallgathatóbb mint a budapesti. Szólna ugyanúgy Budapesten is, csak ugyanúgy a Debrecenből készített. Miért van az, hogy csak Budapestről lehet készíteni? Ez csak onnan jutott eszembe, hogy annó az R1 elveszítette a budapesti frekvenciát és felbomlott a hálózat. De akár Pécsről is lehetett volna folytatni. Mert a többi megmaradt. Más a helyzet ott mert a hallgatók száma gondolom számít, illetve a műsorvezetők sem mentek volna le Pécsre. De próbát megért volna. Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de szívesebben hallgatnám a debreceni műsort (országosítva nyilván) Baranyában FM-en..
Most valahogy Rogán jut eszembe... más valaki?
van benne ráció, de valahogy az Ozone is eldöcögött győri központtal egy kb. félországos hálózattal, Miskolcig.
 #201563  Szerző: altermanus
 
Rickykeee23 írta: 2024.01.11. 19:47 Egy laikus kérdés. Miért nem lehetett azt csinálni, hogy Debrecenből szólt volna elejétől fogva a Best a hálózaton? Nyilván a rendbepofozva. Mert az sokkal hallgathatóbb mint a budapesti. Szólna ugyanúgy Budapesten is, csak ugyanúgy a Debrecenből készített. Miért van az, hogy csak Budapestről lehet készíteni? Ez csak onnan jutott eszembe, hogy annó az R1 elveszítette a budapesti frekvenciát és felbomlott a hálózat. De akár Pécsről is lehetett volna folytatni. Mert a többi megmaradt. Más a helyzet ott mert a hallgatók száma gondolom számít, illetve a műsorvezetők sem mentek volna le Pécsre. De próbát megért volna. Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de szívesebben hallgatnám a debreceni műsort (országosítva nyilván) Baranyában FM-en..
Most valahogy Rogán jut eszembe... más valaki?
 #201562  Szerző: Rickykeee23
 
Egy laikus kérdés. Miért nem lehetett azt csinálni, hogy Debrecenből szólt volna elejétől fogva a Best a hálózaton? Nyilván a rendbepofozva. Mert az sokkal hallgathatóbb mint a budapesti. Szólna ugyanúgy Budapesten is, csak ugyanúgy a Debrecenből készített. Miért van az, hogy csak Budapestről lehet készíteni? Ez csak onnan jutott eszembe, hogy annó az R1 elveszítette a budapesti frekvenciát és felbomlott a hálózat. De akár Pécsről is lehetett volna folytatni. Mert a többi megmaradt. Más a helyzet ott mert a hallgatók száma gondolom számít, illetve a műsorvezetők sem mentek volna le Pécsre. De próbát megért volna. Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de szívesebben hallgatnám a debreceni műsort (országosítva nyilván) Baranyában FM-en..
 #201474  Szerző: Kovi02
 
Ma a mixműsor első órájának végén a megszólalás második mondata közben szépen lezárta az órát az adáslebonyolító :D . (Az R1-nél lényegében ugyanez szokott lenni,amikor a DS nem élő , a zárószignál sűrűn a mondat közepén levágja az elköszönést)
 #201438  Szerző: logoervin
 
Buszosgabika írta: 2023.12.21. 08:45 Na kaptam valaszt:)
Köszönjük szépen az infót!
Az RDS elvileg még egy-két hétig így lesz (nem csak annyi a dolog, hogy egy mondatot át kell írni valahol egy word dokumentumban 😉 ), de a playlist dolog sokkal problémásabb. 😞
Jelzem a srácoknak!
Üdv és szép napot! /Banita
A streamet hallgatom és a "helyi" műsor alatt, csak a gumizene megy, de a megszólalások nem + helyi hírek sem mentek 16 órakor.
Vannak gondok.
 #201436  Szerző: Buszosgabika
 
Na kaptam valaszt:)
Köszönjük szépen az infót!
Az RDS elvileg még egy-két hétig így lesz (nem csak annyi a dolog, hogy egy mondatot át kell írni valahol egy word dokumentumban 😉 ), de a playlist dolog sokkal problémásabb. 😞
Jelzem a srácoknak!
Üdv és szép napot! /Banita
 #201434  Szerző: Buszosgabika
 
logoervin írta:A bajai frekin, még mai is ugyanaz a pár dal szól, se hírek, se műsorvezetés, rds még mindig rádió1.
A stream-en rendesen megy minden.
Mar irtam nekik smst meg emailt is de semmi :hit:
 #201431  Szerző: logoervin
 
A bajai frekin, még mai is ugyanaz a pár dal szól, se hírek, se műsorvezetés, rds még mindig rádió1.
A stream-en rendesen megy minden.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 72