RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #191080  Szerző: Béci09
 
Közben kiderült, hogy a helyi streamek megszűntek ill. a pesti szól az összesen, úgyhogy a bestfm.hu-n jó minden a debreceni honlap és stream kivételével, valószínűleg a stream-hez is szar linket adtak meg. Az egri honlap(ok)on is lecserélték a logót, de bár ne tették volna. Az összenyomott favicon és a ronda fehér keret a logó körül még elnézhető, de a régi arculathoz tartozó képre Paint-tel rászerkesztett új logó szerintem már gáz. Viszont itt legalább az összes helyen lecserélték a logót, mert a nyíregyin néhány helyen még az előző előtti (!) logó van kint. Egyébként szvsz el kéne engedni a helyi adásokhoz tartozó honlapokat, a R1-nél sincs a legtöbb helyen, ahol meg van, ott se nagyon frissül.

Csak hogy pozitív dolgot is mondjak, a zene kezdi kiforrni magát és szerintem is egész jó lett, sokat fogom hallgatni.
 #191079  Szerző: potyi
 
Nekem délelőtt jó volt, nyomj neki egy Ctrl+F5-öt. Ami hiba, hogy a debreceni weboldal linkje el van írva. Illetve az egri mutálódott, most már van eger.bestfm.hu és bestfmeger.hu is, és kicsit eltér a tartalom. :D
 #191077  Szerző: Béci09
 
Ha már megcsinálták, hogy a központi honlapon elvileg az összes stream-et lehet hallgatni, akkor megcsinálhatnák normálisan is, mert a debreceni nem indul, a szolnoki, fehérvári és az egeszegi helyén pedig szintén a pesti van, csak alacsonyabb bitrátával.
Egyébként legalább a hálózatos adásról kiirthatnák végre a MusicFM-es dalcímbemondásokat.
 #191056  Szerző: potyi
 
99%, hogy ideiglenes állapot ez a káosz a shiftekkel.
 #191050  Szerző: djlacee
 
Így legalább nem ütközik a Rádió 1 helyi blokkjával
 #191049  Szerző: Snake05
 
A helyi blokk a lehető legszarabb helyen van. Aki vidéki frekin hallgatja, időrendi sorrendben a kövezetkező embereket hallja adásban:
13 óra előtt: délelőtti pesti műsorvezető
13-14 óra között: délutáni pesti műsorvezető
14-16 óra között: helyi műsorvezető
16-19 óra között: délutáni pesti műsorvezető
Mondja már meg valaki, hogy ha a pestin 13 órakor van a két sáv határa, akkor mi az istennek nem akkor kezdődik a helyi blokk is? Szerencsétlen hallgató egy óráig hallgatja Diát, négy óráig a helyi műsort, majd ismét Diát, három órán keresztül. Aztán csak pislog, hogy "de hát ő már volt, nem?". Egyébként meg miért van egyetlen műsorvezető nyolc (!!!!) órán át adásban. Ilyen szerintem csak a Magyar FM-en volt. Csak arra tudok gondolni, hogy ez egy ideiglenes állapot, és lesz hamarosan valami reggei show. Így, hogy Mákszemet felvették, azt is el tudom képzelni, hogy egy az egyben visszahozzák a 2012 előtti Kukorit, csak más névvel. Az arculat egyébként szerintem nem lett rossz, csak ez a régmúlton merengős stílus zavar, amilyen a Retro-n is volt tavaly nyárig.
Vannak még számomra homályos részek a történetben. Pl. a debreceni és a nyíregyházi vajon miért csak OffAir újult meg, OnAir miért nem? És az M-mel mi van? Ha az Amadeus nem érdemelte meg, hogy folytathassa, akkor az miért? Miben volt rosszabb az Amadeus?
 #191040  Szerző: tomee
 
Jó hallani, hogy a régi team-ből azért vissza-vissza szivárognak emberek, bár azért ez az egész még mindig olyan képlékenynek tűnik a jelen körülmények között.

Az a baj, hogy most már az ember szinte hozzá van szokva, hogy ha ki is találnak valami irányvonalat, egy fél éven belül úgyis hozzá fognak nyúlni, mert képtelenek stabilizálni az elképzeléseiket.

A Retro meg a R1 ugyanez: egyszerűen képtelenség kifürkészni, hogy végső soron mire szeretnék optimalizálni ezeket.

Jelenleg egyedül a Sláger FM-nél van az a benyomásom, hogy sikerült azt megvalósítaniuk, amit szeretettek volna, és az úgy működő képes is. Pedig azért ők is végigjártak szinte mindent az elmúlt 5-6 év alatt.
 #191039  Szerző: adam1400
 
Nocsak Mákszem Levit felvették ide :)

Amúgy már át lehetne nevezni a topicot.
 #191038  Szerző: Tomi76
 
A stúdióban éppen most Mákszem Levente. Na őt kedveltem annó a Roxyn is.
 #191037  Szerző: Derrick
 
nermalcat írta: 2021.04.02. 21:34
Derrick írta: 2021.04.02. 21:16
potyi írta: 2021.04.02. 18:38 IGEN! Minden elismerésem a stábnak, kifaszázták a Bestet, nálam mostantól első programhelyes. Talán a 90-es éveket elengedhetnék teljesen, de alapvetően szerintem nagyon jó lett, vizuális arculat, website és on air tartalom terén is. Még a nyíregyházit és a Rádió M-et bekapcsolhatnák a hálóba azért, meg ha esnek ki a 89.5 miatt a Rádió1-től vidéki frekik, azokat is. Csak DJ műsor ne legyen, meg sokat szövegelős reggeli. :)

Jöhetne egy ugyanilyen ráncfelvarrás a Rádió1-re és a Retrora (ott már csak az arculatra). :)
Örülök hogy neked ennyi is elég a boldogsághoz . Nyilván senkitől nem lehet elvárni a fejlődést ( így tőled sem ) Ez az egész hálózatos elindulás kínos volt / szekunder szégyen, egy szakmai ember számára . Hála az égnek Potyi, neked bejön a a Potyis is ( ha nem vágnád ez egy wc típus )
Te mit csináltál volna másképp, ha te irányítanád a Best FM-et? Komolyan érdekelne, mert én még tőled érdemi hozzászólást nem olvastam, csak azt, hogy minden fos, Sivák egy balf@sz és hozzák vissza Mcfly-t, mert ő bezzeg egy zseni, aki pedig nem ért egyet veled, az hülye. Gondolom, a töménytelen mennyiségű, "Fuck Sivak, Mcfly was good" szintű komment a Soundcloud-on, Youtubeon szintén neked köszönhető.
NERmalcat, miről is beszélünk ? Nyilván védened kell akit :) Nem hiszem hogy magyarázatra szorulna miért írtam pár jó szót Bertókról. Továbbra is kívánom hogy hallgasd a jelenlegi best fm-et , mert téged kiszolgál.
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 72