RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #201296  Szerző: p0tyi
 
Baján és környékén teljesen jól szól a 101.7, egyedül a belvárosban vannak olyan pontok, ahol bezajosodik. Csakúgy, mint a Kossuth, vagy pl. a Petőfi, Retro esetében is. Nemrég jártam arra és teszteltem. Ezeken a belvárosi lyukakon fog segíteni, illetve gagyibb rádióval is jól lehet majd venni.

Mindenesetre a 94.3 hangzását remélem, rendbe teszik, most elég erőtlenül szól (még a Rádió 1).
 #201293  Szerző: Rickykeee23
 
Most mondta be Whiteboy a NightShiftben, hogy jövő héttől már Baján is hallhatóak vagyunk. Szóval sajnos tényleg nem RockFM. Pedig titkon reménykedtem. A 101.7 az nem szolgálta ki Baját? Vagy talán így az M6 lesz jobban lefedve?
 #201267  Szerző: Snake05
 
p0tyi írta: 2023.12.10. 19:33 Miért kell lebutázni a kérdés feltevőjét? Jegyezzük meg, hogy bárki, bármikor, BÁRMIT kérdezhet, azért kérdezi, hogy megtudja, amit nem tud.

Ez pedig nagyon dicséretes és NEM szégyen, az viszont gáz, ha emiatt bármilyen bullying éri.
Igazad van. Bocsánat adam1400.
 #201262  Szerző: p0tyi
 
Miért kell lebutázni a kérdés feltevőjét? Jegyezzük meg, hogy bárki, bármikor, BÁRMIT kérdezhet, azért kérdezi, hogy megtudja, amit nem tud.

Ez pedig nagyon dicséretes és NEM szégyen, az viszont gáz, ha emiatt bármilyen bullying éri.
 #201260  Szerző: Snake05
 
adam1400 írta: 2023.12.10. 01:42 a debreceni, nyíregyházi miértnem kapcsolódhat hálózatba?


illetve a RÁDIÓ M mikor lesz best?
LOL de buta vagy. Próbálj kicsit gondoloodni. Ha te lennél a Best FM-eket működtető cég igazgatója, hálózatba kapcsolnád azt a két frekit, amelyek a teljes Best FM/Rádió M hallgatottság 90%-át hozzák?
 #201256  Szerző: adam1400
 
a debreceni, nyíregyházi miértnem kapcsolódhat hálózatba?


illetve a RÁDIÓ M mikor lesz best?
 #201073  Szerző: p0tyi
 
Nem a moduláció szar, hanem a Zenon rendszeren belül nem jó valami (talán szerverkapacitás probléma?). Már a vidéki playoutról (ami legtöbb esetben szintén a budapesti stúdióban van) rosszul jön ki az országos adás. A helyi oké.
 #201072  Szerző: knoskamatee
 
p0tyi írta:Szeretnék gratulálni a műszaki csapatnak, sikerült úgy elcseszni a 101.8 és 90.4 Best FM hangját, ahogy azt a Rádió1 szekszárdi, salgótarjáni, balatoni, miskolci, soproni adóinál megszokhattuk. Eddig jó volt. Ráadásul a velencei 90.4 akad is. 1-2 percenként.
srácok, én tudom a megoldást: MŰHOLDAS FEED!
ennél jobb és stabilab nincs most hálózatos adóknak.
nem kell ide IP-s szar meg adaptív bitrate.
mert tuti, hogy “sávszél spórolás” miatt megy ki éterben fos kodekkel alacsony bitrátával az adás, mert nem akarom elhinni, hogy szándékosan szarnák el a minőséget.
 #201071  Szerző: p0tyi
 
Sosem értettem, hogy ha leszarják a vidéket, akkor minek terjeszkedni?
 #201070  Szerző: Snake05
 
Mivel a Best hálózatnak nem nagyon vannak hallgatói, végső soron mindegy, hogy szól, bár ami jól be van állítva, ahhoz nem kéne hozzányúlni. A Rádió 1-nél sokkal gázabb, olyan nagy városban, mint Miskolc, vagy a Balatonnál szezonban kurva sokan hallgatják.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 72