RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #183076  Szerző: Dani
 
Lesz ebből a rádióból még valami egyáltalán? Furcsa ez a halogatás. Mivel a Sláger FM felvette a zenéi közé a 2000-es éveket is, lehet, hogy már nem is nagyon akarják így a BestFM-et elindítani Pesten.
 #183069  Szerző: Glenn
 
zakopanendre írta: 2019.05.08. 07:15Na most egy "elöregedő" célcsoportnak mit ad el az egyszeri vállalkozó? A nagyobb vásárlóerő a Sláger és az R1 mögött áll.
Ebben igazad van. Én elég sokat hallgatom a Retrót, szeretem a magyar beatzenét és a 60-as, 70-es évek zenéit, de valóban ez a célcsoport kiöregszik végleg a "vásárlóközönségből". Azonban bármikor változtathatnak, éppen úgy, ahogy a Sláger Rádió tette, amikor újabb zenék felé nyitott. Szerintem ez meg fog történni hamarosan, és ez jót fog tenni pl. a Poptarisznyának is (ha B. Tóth bácsi is benne lesz). Kérdés, hogy mi fog menni a Best FM-en (ha egyszer elindul), mert családon belül furcsa lenne az átfedés... :shock:
 #183058  Szerző: zakopanendre
 
A Retrónál az az érdekesség, hogy a 60-as 70-es évek fiataljai kb. 40-60 között születtek. Az, hogy ők mennyire rádióznak úgy, hogy idővel az érdeklődés, a világra való nyitottság is változik - + ugye ott van a halom vallási rádió és a tény, hogy évekig kihasználatlan volt a csomag. Na most egy "elöregedő" célcsoportnak mit ad el az egyszeri vállalkozó? A nagyobb vásárlóerő a Sláger és az R1 mögött áll. Igen, a Sláger ment, de az 10-20 éve volt, amikor épp a mostani Retro célcsoport volt vásárlóereje csúcsán.
 #183055  Szerző: tomee
 
Nightman írta:Azt hitte volna mindenki hogy a retronál is ömlik a pénz..
Először nekem az volt gyanús hogy egy országos kerrádiót 3-4 ember szerkesztő-műsorvezetésével oldják meg,de nemrég részletfizetést kértek a frekidíjjra..
Sőt, konkrétan reklám alig van a Retron még mindig... Oké, hogy ki lett jelentve, hogy nincsenek elvárások felé, de a R1-en reggelente kb. 5-6 perc csak a reklámblokkból áll, és szinte alig van olyan hét, mikor ne dobálnák meg a hallgatókat 100 ezer ft-tokkal...
 #183053  Szerző: Nightman
 
...vagy anyagi problémák lehetnek..
Most komolyan..
Fehérváron muszáj volt indulni,miből tartana ezt a "hirtelencsináltrádiót" a magyarfm-es gárdával megszólaltatni Pesten?
Azt hitte volna mindenki hogy a retronál is ömlik a pénz..
Először nekem az volt gyanús hogy egy országos kerrádiót 3-4 ember szerkesztő-műsorvezetésével oldják meg,de nemrég részletfizetést kértek a frekidíjjra..
Kesma mi?
Hm..
Nem mind arany ami fénylik..
Hálózatot tesztelik..
2 netes stream közt váltogat a lejátszógép.
Egyik a helyi másik a pesti a rádió1nél.
Mit kell ezen tesztelni?
Hetekig..hónapokig..
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 72