RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #184280  Szerző: Rickykeee23
 
Amúgy ezzel a frekvenciával mi a helyzet? Tehát, hogy itt nem volt a pályázatban egy dátum amikor el kellene indulnia? Gondolom lehet halasztani néhány hónapot. De annak nem látom értelmét, hogy ki van osztva egy frekvencia és évekig sistereg...
 #184279  Szerző: Rickykeee23
 
Marcii írta: 2019.07.22. 20:06 https://24.hu/szorakozas/2019/07/22/boc ... bJnXV651t0
Bár nem tudok semmit,de szerintem itt lesz,legalább is valószínűleg erre utal a "másfél rádióval."
Ezt tartom én is sanszosnak. Szerintem így biztosra lehet venni, hogy 99,5 Best Fm lesz. Aztán jön a hálózat kialakítása és Bochkor már hallható lesz több városban.. (Budapest, Eger, Székesfehérvár, Nyíregyháza, Debrecen -- majd Zalaegerszeg -- később többi megyeszékhely, már ahol találnak frekit.) Azt nem tudom most, hogy az R1-el milyen a viszonyuk a "bandának".. Ugyanis Bochkor erős konkurencia lenne Balázséknak. Mert az országban még mindig sok mindenki Bochkoros. A másik kérdés, hogy kivel csinálná a reggelt... Hisz Dani már ugye Mannás.. Borossal már nem akar dolgozni, Vogáról nem tudok semmit. De ha ezt a régi csapatot össze tennék, szerintem még mindig tudnának ütni. Főleg, ha a Bumeráng brandet használnák /amit szabad is használni mert az saját/. A másik rádió akire utalt az szerintem a Manna. Ott gondolom beraknák reggelre Danival. De én nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen rádióhoz leszerződne. Erre már lehetett volna esélye, mert valószínűleg akkor már meg lett keresve amikor Dani. Szerintem kivár a Bestig. Hátha az fog történni amit itt flesselgetek.... :D :D :D
 #184081  Szerző: zenefalo
 
Rickykeee23 írta: 2019.07.10. 06:43 (Kérdés, mit szól ehhez a Debreceni anya Best.. Hisz ők felépítettek egy nagyon korrekt saját rádiót. Nehezen tudom elképzelni, hogy rábólintanak arra, hogy Budapestről hallgassák a meggányolt Bestet..)
Én úgy tudom, hogy Andy papa már felvásárolta a debreceni Best Fm-et! Egy darabig úgy volt itt a vélekedés, hogy Retro Rádió lesz belőle, még mielőtt országos frekiket kapott volna.
 #184080  Szerző: Rickykeee23
 
Olvasgatom a véleményeteket, kezdek egyet érteni veletek már én is. Főleg, hogy mondtad, hogy ugyanaz a banda fogja csinálni a 99,5-öt mint az R1-et és a Retrot. Szóval egyértelmű, hogy olyan rádió lesz rajta ami a konkurenciát próbálja lenyomni. Az pedig a Sláger FM... Nem az R1-től, vagy a Retro-tól akarják majd lenyúlni a hallgatókat. Tehát egy hasonló zenéket játszó rádió lesz rajta mint a Sláger /Finomhangolva/. Ez valószínűleg Best Fm lesz, vagy bevállalnak valami új nevet.. De ezt azért nem hiszem, mert gondolom az a céljuk, hogy hálózatos legyen a többi Best-el. A többi Bestet meg nem fogják átnevezni. (Kérdés, mit szól ehhez a Debreceni anya Best.. Hisz ők felépítettek egy nagyon korrekt saját rádiót. Nehezen tudom elképzelni, hogy rábólintanak arra, hogy Budapestről hallgassák a meggányolt Bestet..)

Amire kíváncsi leszek, hogy mi lesz a 89,5-el. Ha azt is az R1/Retro banda nyeri meg (Ami szinte mondjuk biztos), akkor az megint nem fog magának konkurenciát csinálni.... Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a Rádió 1-nél "fiatalosabb" Rádió nem lesz Magyarországon. (Saját vélemény)
 #184079  Szerző: tomee
 
Azért az legyen figyelembe véve, hogy ha valakik dance rádiót építenének, akkor az legvalószínűbben ugyanaz a csapat lenne, akik a R1-et meg a Retro összerakták.

Én továbbra is azt gondolom, hogy akiknek ezekben a dolgokban befolyásuk van, egész egyszerűen úgy tartják, hogy a R1 jelenleg tökéletesen megfelel ennek a célnak, ha meg a következő hónapokban még kicsit fazoníroznak is rajta, már egyáltalán nem lesz a többi dolog releváns.

Arról nem is beszélve, hogy annak idején már a Rise FM-et is mindennek lehordták, tehát ezt a "non-stop mixek egész nap" koncepciót ők biztos nem valósítanák meg, máshonnan meg nem fog senki se labdába rúgni ezen a téren, már nem azok a szelek fújnak jó ideje.
 #184076  Szerző: asr27
 
Nem is értem a zenei szerkesztőt, hogy lehet ennyire lemaradva, vagy hogy lehet ennyire igénytelenné tenni ezt a rádiót. David Guetta- Drive című számát, max 1-2 hónapja kezdték el játszani. a Music FM-en már tavaly ősszel rogyásig lett játszva! Erre a R1-en úgy adják le, hogy "elsőként a Radio 1-en David Guetta ujdonsága"

Hol újdonság ez a zene? ezek aludtak eddig?
 #184074  Szerző: Dani
 
shadoe írta: 2019.07.09. 19:00 Azért ez egy kicsit "merész" kijelentés volt, hogy a Music Fm a vége felé nem sokban különbözött a Rádió 1-től... Kb. akkora volt a különbség, mint a Dankó Rádió és a Hitradio Ö3 között... A Music Fm játszotta Dean Lewis 'Alright'-ját, Drake "In my feelingsjét", Florida-Georgia-Line "Meant to be"-jét, vagy sokan itt írták, Sigridet. Hol vállalt vagy vállal be még ma is a Rádió 1 ilyen zenéket? Sehol. Ezek a Blah Blah Blahnál meg a La la la-nál megrekedtek. Lényeg, hogy három azonos szótagból álljon, és túlcsorduljon benne a zenei idiotizmus, és akkor egy ilyet a R1 félévente bevállal. Én már nem bízom a R1 akármilyen átalakításában. Volt rá épp elég idejük, immár országosként is, mégis igénytelenek maradtak, hülyének nézik a hallgatókat, arculatuk nincs, dolgozni nem tudnak, a weboldaluk csapnivaló, a zenei szerkesztő pedig egy kontár dilletáns. Új adó kell!
Igazad van, a Rádió1 nem képes a megújulásra, még mindig csak Balázséktól várják a hallgatottság fennmaradását, eszük ágában sincsen zeneileg megújulni. Példát vehetnének a SlágerFM-ről, A Rádió1-nél mi az akadálya annak, hogy belássák, hogy új zenei arculatra lenne szükség?
 #184073  Szerző: shadoe
 
Azért ez egy kicsit "merész" kijelentés volt, hogy a Music Fm a vége felé nem sokban különbözött a Rádió 1-től... Kb. akkora volt a különbség, mint a Dankó Rádió és a Hitradio Ö3 között... A Music Fm játszotta Dean Lewis 'Alright'-ját, Drake "In my feelingsjét", Florida-Georgia-Line "Meant to be"-jét, vagy sokan itt írták, Sigridet. Hol vállalt vagy vállal be még ma is a Rádió 1 ilyen zenéket? Sehol. Ezek a Blah Blah Blahnál meg a La la la-nál megrekedtek. Lényeg, hogy három azonos szótagból álljon, és túlcsorduljon benne a zenei idiotizmus, és akkor egy ilyet a R1 félévente bevállal. Én már nem bízom a R1 akármilyen átalakításában. Volt rá épp elég idejük, immár országosként is, mégis igénytelenek maradtak, hülyének nézik a hallgatókat, arculatuk nincs, dolgozni nem tudnak, a weboldaluk csapnivaló, a zenei szerkesztő pedig egy kontár dilletáns. Új adó kell!
 #184072  Szerző: asr27
 
tomee írta: 2019.07.09. 09:12
noartist írta:
RadioFan írta: 2019.07.08. 22:06 Van valami hír mostanában a Best FM körül? Kicsit vérszegénynek érzem azt, hogy a Sláger mellett Pesten egy új brand labdába rúghatna, és pesti freki nélkül gondolom hálózat se lesz a helyi Bestekből...
Egyáltalán van még esély arra hogy a 99,5-ön Best lesz?

Semmi konkrét fejlemény. A Best FM-vonat már elment, maga a Sláger indította útjára. :D

Ha piaci rést akarnak betömni, akkor itt Roxy lesz. (Vagy ami még nagyobbat pukkanna: Rise FM - de ez több okból is valószínűtlen)
Más kérdés, hogy van-e egyáltalán betömni való piaci rés még, mert nekem még mindig úgy tűnik, hogy a Music vonalát inkább a R1-el akarják továbbvinni, nem külön rádió indításával. A Music a vége felé sem sokban különbözött zeneileg a R1-től, független attól, hogy orrba-szájba mixek mentek, de az meg a koncepciók közötti különbség volt.

Gyakorlatban még mindig könnyebb lenne finomhangolni a R1-et, mint még egy rádiót elindítani.
Ez kérdés, hogy van-e betömni való piaci rés? Persze, hogy van. Nincs egyetlen egy, fiatalos, friss zenéket játszó CHR. Dance rádiónk! A R1 minden csak se nem friss, se nem Dance se nem igényes és jól összerakott. Unalmas, hogy egy tavalyi zenét, bemondanak legfrissebbként, meg "elsőként a Rádió 1-en" persze... a hallgatók hülyének nézése, az megy.
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 72