RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #185439  Szerző: ksimiglai
 
Én meg úgy gondolom,hogy most pont jó a Best FM,a Budapesti.
A mostani piac már annyira telített,hogy nem kell reggeli műsor,épp olyan rádióra van szükség, amilyen ez is.Ahol zene megy egész nap és ráadásul mindig ugyanolyan,kiszámítható.

Nem nevezném szellemrádiónak,tök jó az arculata,a műsorvezetés friss,a zene szerkesztett. Gondolom az a cél,hogy a lehető legkevesebb befektetéssel a lehető legnagyobb bevételt hozza és kitermelje magát, arra pedig alkalmas lehet.
 #185437  Szerző: Rebroadcaster
 
zoLee írta: 2019.10.19. 22:22 Már 1 hónapja elindult, de ennek a rádiónak a koncepcióját/létezését a mai napig nem értem.
Konkrétan azért van, hogy még véletlenül se a konkurencia szóljon rajta (forever fidesz!!! :sick: )
A tulaj (NER-es berkek, Vajna Timi?) sz@rik rá, programigazgató nincs, műsorvezető 1-2, de ők is csak muszájból.
90%ban egy szellem mp3 rádió szól.
Aminek a létezéséről a radiosite fórum tagjait leszámítva hány ember tud BP-en?
A 2 millió lakosból talán 100 fő? :lool:
Iszonyat gáz, vicc az egész.
Ennek így semmi értelme.
Ha nem akarnak rádiózni, miért nem adják oda olyannak, aki akar, van fantáziája?
Egyet mondok. Még sok fantázia sem kell.
Ha a butaság fájni tudna.....
Van egy erős, tökéletesen felépített Best FM brand. Mégpedig a debreceni.
Min. 3ezer zeneszám.
Minden időből. A szó szoros értelmében változatosan. Nagyon jó zenék.
Olyan dalok, amiket máshol a büdös életben nem hallanál. És soha nem is fogsz, max online rádióban (a Sláger Deejay-t most ne vegyük ide)
Most szólt előbb a Klubbingman - No limit on the beach.
2000es évek nagy dance slágere.
Egy debreceni rádióban miért szólhat ilyen, és sehol máshol az országban?
Pont a fővárosban nem, ahol egész évben mennek az I love 2000's dance bulik?????
Érthetetlen...
Egy az egyben lemásolnák (hálózatossá tennék) a debrecenit, és megnyomnák egy durva marketinggel (millió plakát városszerte, tv reklám, stb.). Lenne hallgatottsága, létjogosultsága bőven.
De így?
Hagyjuk, feleslegesen koptatom a billentyűzetet. Annak kell "örülni", hogy nem egy vallási/politikai rádió szól rajta :gülü:
Ez a 99.5 egy kínos, kisiskolás, erősen izzadtságszagú Sláger/Retro klón, ami ha így marad, sohasem lesz hallgatottsága.
Pedig nem az lenne a lényeg, hogy valami újjal, eddig nem hallottal alternatívát nyújtsunk?! :yuno:

Hmm... :S
Na jóccakát'
Sajnos a rádiózást formálásából kimarad a hallgató, mint főszereplő. Nem igazán arról szól a fáma amiről kellene.
A debreceni Best (egykori Fm95) is túl van már a fénykorán. Melléjük kellett volna egy nagyon erős konkurencia, hiányában önmagukhoz képest erőtlenek. Szerintem lesz a Best országos rádió, budapesti központtal, csak Vajna halála lassított a folyamatokon.

Egyébként az egész hazai rádiózást át kellene formálni. Addig amíg ugyanazok igyekeznek a gépezeteket működtetni mint 20 évvel ezelőtt addig ez ilyen marad mint most.
 #185429  Szerző: zoLee
 
Már 1 hónapja elindult, de ennek a rádiónak a koncepcióját/létezését a mai napig nem értem.
Konkrétan azért van, hogy még véletlenül se a konkurencia szóljon rajta (forever fidesz!!! :sick: )
A tulaj (NER-es berkek, Vajna Timi?) sz@rik rá, programigazgató nincs, műsorvezető 1-2, de ők is csak muszájból.
90%ban egy szellem mp3 rádió szól.
Aminek a létezéséről a radiosite fórum tagjait leszámítva hány ember tud BP-en?
A 2 millió lakosból talán 100 fő? :lool:
Iszonyat gáz, vicc az egész.
Ennek így semmi értelme.
Ha nem akarnak rádiózni, miért nem adják oda olyannak, aki akar, van fantáziája?
Egyet mondok. Még sok fantázia sem kell.
Ha a butaság fájni tudna.....
Van egy erős, tökéletesen felépített Best FM brand. Mégpedig a debreceni.
Min. 3ezer zeneszám.
Minden időből. A szó szoros értelmében változatosan. Nagyon jó zenék.
Olyan dalok, amiket máshol a büdös életben nem hallanál. És soha nem is fogsz, max online rádióban (a Sláger Deejay-t most ne vegyük ide)
Most szólt előbb a Klubbingman - No limit on the beach.
2000es évek nagy dance slágere.
Egy debreceni rádióban miért szólhat ilyen, és sehol máshol az országban?
Pont a fővárosban nem, ahol egész évben mennek az I love 2000's dance bulik?????
Érthetetlen...
Egy az egyben lemásolnák (hálózatossá tennék) a debrecenit, és megnyomnák egy durva marketinggel (millió plakát városszerte, tv reklám, stb.). Lenne hallgatottsága, létjogosultsága bőven.
De így?
Hagyjuk, feleslegesen koptatom a billentyűzetet. Annak kell "örülni", hogy nem egy vallási/politikai rádió szól rajta :gülü:
Ez a 99.5 egy kínos, kisiskolás, erősen izzadtságszagú Sláger/Retro klón, ami ha így marad, sohasem lesz hallgatottsága.
Pedig nem az lenne a lényeg, hogy valami újjal, eddig nem hallottal alternatívát nyújtsunk?! :yuno:

Hmm... :S
Na jóccakát'
 #185422  Szerző: robert11
 
Köszi a komikat! A 7 34es zene volt amire gondoltam nagyon szerettem annak idején. Éljenek a 90es és a 2000es zenék.
 #185413  Szerző: Rickykeee23
 
robert11 írta: 2019.10.18. 07:56 Sziasztok! A félnyolcas hírek után mi volt az első dal? Nem értettem a felkomfot de nagyon emlékezetes zene volt számomra juvin sokat hallottam még 94ben. Na ezért is lenne jó Troy, aki bemondaná az elindulás után is mit hallhatunk. De lehet 8 után ment már nem vagyok benne biztos írjátok le mindkettőt mindkét időpontot és az egyik csak bejön. Köszi. Apropo Troy ma is ment a train melyet bemondott a múltkor de most egy másik számot adtak tőle.
07:34 - Dave Stewart - Heart Of Stone
08:11 - Sonique - Sky
 #185412  Szerző: robert11
 
Sziasztok! A félnyolcas hírek után mi volt az első dal? Nem értettem a felkomfot de nagyon emlékezetes zene volt számomra juvin sokat hallottam még 94ben. Na ezért is lenne jó Troy, aki bemondaná az elindulás után is mit hallhatunk. De lehet 8 után ment már nem vagyok benne biztos írjátok le mindkettőt mindkét időpontot és az egyik csak bejön. Köszi. Apropo Troy ma is ment a train melyet bemondott a múltkor de most egy másik számot adtak tőle.
 #185390  Szerző: lgh
 
robert11 írta: 2019.10.16. 00:09 Köszi! Akkor csak én nem hallottam pedig ma is hallgattam a rádiót bár a susu bolondságnál feladtam annyira egy buzi zene hogy nem bírtam tovább hallgatni. Már elnézést de erre nem lehet jobbat mondani amúgy mint említettem a 90es 2000es slágerek nagyon jók pl volt Stingtől is egy 2000ben ment szám desertrose meg még egy 2000 körüli zene ment dél után ezek nagyon bejönnek azért mondtam hogy sokkal jobb ez még mindíg így is mint a retro.
Ez a változat is jó a traintől lehet hogy akkor csak ennél fog megszólalni hát ha elcsípem majd egyszer.
Amúgy dél után 1 körül ki az a hölgy? Nem hallottam még de nagyon kedves hangja van. Dominik Zsoltot sem ismertem korábban. Ő hol dolgozott régen? Melyik adón?
Dominik Zsolt a Magyar FM-n volt, előtte nem tudom. A zenék között vannak jók, de nekem továbbra is a többféle műsor hiányzik a rádióból.
 #185387  Szerző: robert11
 
Köszi! Akkor csak én nem hallottam pedig ma is hallgattam a rádiót bár a susu bolondságnál feladtam annyira egy buzi zene hogy nem bírtam tovább hallgatni. Már elnézést de erre nem lehet jobbat mondani amúgy mint említettem a 90es 2000es slágerek nagyon jók pl volt Stingtől is egy 2000ben ment szám desertrose meg még egy 2000 körüli zene ment dél után ezek nagyon bejönnek azért mondtam hogy sokkal jobb ez még mindíg így is mint a retro.
Ez a változat is jó a traintől lehet hogy akkor csak ennél fog megszólalni hát ha elcsípem majd egyszer.
Amúgy dél után 1 körül ki az a hölgy? Nem hallottam még de nagyon kedves hangja van. Dominik Zsoltot sem ismertem korábban. Ő hol dolgozott régen? Melyik adón?
 #185345  Szerző: noartist
 
robert11 írta: 2019.10.13. 10:03 Tegnap itt említette valaki hogy nem jól elytik a francia előadókat ide kéne akkor Cooky ő minden franciát kitudna elyteni.
:D
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 72