RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #185516  Szerző: DRoland
 
robert11 írta: 2019.10.30. 15:12vidékről nem igazán írhatnak nem tudom meddig szól el a rádió vegyük pl a balaton irányát ha megyünk az m7-es autópályát vagy az m3-ast 4-es főutat és még sorolhatnám ezeket a nagy utakat.
Észak felé valahol félúton van vége Ipolyszög és Érsekvadkert között. Persze jövöget utána is, de már élvezhetetlen. Gyári antenna és Fluence rádión tesztelve.
 #185515  Szerző: robert11
 
Sziasztok! Mi volt az előző óra utolsó zenéje? Én Culturebeatra tippelek olyan volt mint ha az lett volna de nem vagyok benne biztos de nagyon tetszett.
Múltkor szóbakerült hogy vajon mennyien tudhatnak a rádió létezéséről. Hallgatva a rádiót, azért jönnek be smsek bár ők biztos budapestiek vidékről nem igazán írhatnak nem tudom meddig szól el a rádió vegyük pl a balaton irányát ha megyünk az m7-es autópályát vagy az m3-ast 4-es főutat és még sorolhatnám ezeket a nagy utakat. Szerintem nem szól el olyan sokáig. Nekem is az a véleményem, hogy a debreceni Bestel kéne összekapcsolni hálózatba kapcsolni. Bár én azt nem igazán ismerem pár éve hallgattam mikor arra jártam meg egy párszor online de akkor nekem valahogy nem tetszett de egy két dal azért volt ami bejött.
 #185484  Szerző: robert11
 
Ja tényleg ez nekem is feltűnt hogy néhány dalt a sláger is lead. Meg kellene kívánságműsor pl az sincs rajta tudtommal. Lehet majd januárban jön a nagy változás ezt az évet meg még kibekkelik így és januárban majd előrukkolnak valami újal de ez csak az én véleményem nem biztos hogy így lesz.
 #185448  Szerző: Glenn
 
Dani írta: 2019.10.21. 17:24Az valóban jó, hogy reggelente zene megy, de azt továbbra sem nagyon lehet érteni, hogy a MusicFM utáni űrt miért nem akarják kitölteni semmivel, miért egy olyan rádiónak kellett elindulnia, amelyiknek a szerepét a SlágerFM tulajdonképpen kitölti?
Ezzel kitölteni a Music FM utáni űrt??? :shock:
Ez jó, ha négy kerületet lefed.
 #185446  Szerző: tomee
 
zoLee írta:A playlist min. 80%ban megegyezik a Sláger FM-mel, a maradék 20%ban meg noname, elkapcsolási faktor zenék mennek.
És ez kb. már február környékén is így volt, azóta meg hozzá lett csapva a 2000-es évek is, és teljesen indokolatlanná vált, hogy a plusz 3-4 zene miatt átkapcsoljon az ember.

Sydney Youngblood meg tényleg relatíve sokszor megy a Slágeren. :)
 #185445  Szerző: zoLee
 
?

A Sláger FM-en és a Retron is hallható, elég sűrűn.
A napokban is ment.
Klasszikus retro dal '89-ből.

Követem mind a 3 rádiót.
A playlist min. 80%ban megegyezik a Sláger FM-mel, a maradék 20%ban meg noname, elkapcsolási faktor zenék mennek.
A zenei szerkesztés nulla.
Van, hogy pl. a BSB - Everybody-t óránként ismétlik :lool:
Műsorvezetés alig-alig.
Vételkörzete kevesebb mint a fele a Slágernek (az Kecskemétig-Szolnokig simán elszól).
Marketing nulla.
Olyan, mintha csak tesztadás menne.
Több, mint egy hónapja.
Továbbra is fenntartom azt, hogy ennek így semmi értelme.
Ki hallgatná, választaná őket, ha ott a Sláger? Ami mindenben jobb.

Országos Best FM?
Ilyen hanyag hozzáállással, (pardon) belesz@rással?
Minek?

Nem ellenezném, sőt, támogatnám (!!!)
a Best BP létezését, ha a debreceni adás szólna, budapesti hírekkel.
Mint mondottam, az tisztességesen fel van építve (hiába kopott meg a fénye, viszonylag korrekt maradt).

A Music FM hiánya meg továbbra is fájdalmas.
A Sláger számomra egy roppant szuper módon összerakott rádió, de hiányzik az, ami "összehozott minket".
Annak a rádiónak lelke volt.
A Music-ot leszámítva ilyen közösségalkotó erővel csak az "ős" ('99-'04) Roxy bírt.
 #185444  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2019.10.21. 16:28 Itt egyetlen pozitívum van, az, hogy reggel zene megy
Ami szerintem nem is olyan vészesen rossz, örömmel hallom, hogy egy-két ritkább darab is fellelhető a rotációban (pl. Sydney Youngblood - Sit And Wait-et itt hallottam majd'30 év után először)
 #185443  Szerző: Dani
 
Glenn írta: 2019.10.21. 16:28 Itt egyetlen pozitívum van, az, hogy reggel zene megy, nem agyhalottak ökörködését kell hallgatni órákon át. Ha ehhez még zenei koncepció is párosulna, ez lehetne a legjobb rádió a városban.
Az valóban jó, hogy reggelente zene megy, de azt továbbra sem nagyon lehet érteni, hogy a MusicFM utáni űrt miért nem akarják kitölteni semmivel, miért egy olyan rádiónak kellett elindulnia, amelyiknek a szerepét a SlágerFM tulajdonképpen kitölti?
 #185441  Szerző: Glenn
 
Itt egyetlen pozitívum van, az, hogy reggel zene megy, nem agyhalottak ökörködését kell hallgatni órákon át. Ha ehhez még zenei koncepció is párosulna, ez lehetne a legjobb rádió a városban.
 #185440  Szerző: tomee
 
ksimiglai írta:Én meg úgy gondolom,hogy most pont jó a Best FM,a Budapesti.
A mostani piac már annyira telített,hogy nem kell reggeli műsor,épp olyan rádióra van szükség, amilyen ez is.Ahol zene megy egész nap és ráadásul mindig ugyanolyan,kiszámítható.

Nem nevezném szellemrádiónak,tök jó az arculata,a műsorvezetés friss,a zene szerkesztett. Gondolom az a cél,hogy a lehető legkevesebb befektetéssel a lehető legnagyobb bevételt hozza és kitermelje magát, arra pedig alkalmas lehet.
Ez így még rendben is lenne, de kb. annyi energia sincs belefektetve, hogy egyáltalán a fővárosban a köztudatba hozzák magukat mondjuk plakátokkal vagy valami. Egy hónapja szólnak és a nyakamat tenném rá, hogy az emberek túlnyomó része a létezéséről sem tud ennek a rádiónak, vagy egyáltalán magának a brand-nek. Mindezt egy egyébként nem rossz lefedettségű frekvencián, ahol akármi más is szólhatna, amire nagyobb igény van.
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 72