RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #183193  Szerző: LuciFerko
 
zakopanendre írta: 2019.05.13. 11:40 Nekem tetszik, hogy egy el se indult rádió fórumán egy másik elismerése zajlik. :D Csatlakozom azokhoz, akik szerint jobb lenne valami más tematikus adóval indulni. Dance adónk az éppen nincs. Úgy emlékszem, hogy még a balhés 88.1 időkben a roppant kreatív című Radio Face is össze tudta magát rakni, amikor meg lehetett nyomni a gombot. Szóval hajrá.
Hmm a Roxy védjegy náluk van.
 #183192  Szerző: zakopanendre
 
Nekem tetszik, hogy egy el se indult rádió fórumán egy másik elismerése zajlik. :D Csatlakozom azokhoz, akik szerint jobb lenne valami más tematikus adóval indulni. Dance adónk az éppen nincs. Úgy emlékszem, hogy még a balhés 88.1 időkben a roppant kreatív című Radio Face is össze tudta magát rakni, amikor meg lehetett nyomni a gombot. Szóval hajrá.
 #183188  Szerző: zoLee
 
OFF:
A Sláger iszonyatosan jó lett, mióta folyamatosan töltik fel a zenei tárat a 2000es évek zenéivel. Pörgős, változatos
az egész rádió.
1. most már kb ugyanazt a korszakot fedi le, mint a Best
2. nagyobb körzetben szól, messzebb elszól, mint a 99.5
3. eddig is BP egyik (hanem a ) leghallgatottabb rádiója volt. a zenetár és lefedettség bővítésével szerintem a leghallgatottabb lett (vagy lesz).

Ergo, nincs értelme egy nulláról felépített új rádiónak Budapesten, ugyanazzal a tematikával.
Legyen dance, vagy rock, vagy egy CHR napjaink slágereivel (2018-2019).
Azzal többre mennének!!
Ha rám hallgatnak, meghagyják a Best-et úgymond a vidék rádiójának.
A fővárosban pedig indítanak valami újat, más tematikával. A fentebb említettek közül.
 #183164  Szerző: tomee
 
Dani írta:
tomee írta: 2019.05.11. 22:04 Én inkább azon gondolkodom, mintha fogyna kicsit a szufla... A R1-et meg a Retro-t negyed ennyi problémával indították el...
Én arra tippelek, hogy mivel a Sláger FM időközben eléggé úgy néz ki, hogy kiszélesíti a zenei felhozatalt, ebből kifolyólag talán elgondolkodnak rajta, hogy hasonló zenéket játszó rádiót ugyanabban a városban indítani van-e értelme. Persze lehet, hogy egész más van a háttérben.
Én őszintén meglepődnek, hogyha itt csak annyiról lenne szó, hogy a Sláger "túl járt az eszükön".
 #183163  Szerző: Dani
 
tomee írta: 2019.05.11. 22:04 Én inkább azon gondolkodom, mintha fogyna kicsit a szufla... A R1-et meg a Retro-t negyed ennyi problémával indították el...
Én arra tippelek, hogy mivel a Sláger FM időközben eléggé úgy néz ki, hogy kiszélesíti a zenei felhozatalt, ebből kifolyólag talán elgondolkodnak rajta, hogy hasonló zenéket játszó rádiót ugyanabban a városban indítani van-e értelme. Persze lehet, hogy egész más van a háttérben.
 #183162  Szerző: tomee
 
Én inkább azon gondolkodom, mintha fogyna kicsit a szufla... A R1-et meg a Retro-t negyed ennyi problémával indították el...
 #183131  Szerző: Marcii
 
Szerintetek a Győri 96.4 is Best FM lesz?Csak mert bejegyzés alatt van a bestfmgyor.hu is.
 #183083  Szerző: adam1400
 
Hozzájárult a grémium a szolgáltató kérelmére ahhoz, hogy a Budapest 99,5 MHz körzeti rádiós frekvencia pályázati eljárásában nyertes kereskedelmi rádió július 12-e helyett szeptember 17-ei határidővel kezdhesse meg működését, valamint hogy a tervezett City Rádió megnevezését Best FM-re módosítsa. Engedélyezte a Médiatanács – szintén a szolgáltató kérelmére –, hogy a Nyíregyháza 103,9 MHz-en jelenleg Best FM néven működő helyi kereskedelmi rádió június 1-jétől a 103,9 Best FM megnevezést használja.
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 72