RADIOSITE Fórum

  • Rock FM

 #201225  Szerző: kl439
 
Ha jól látom-hallom javult a stream minősége, már 320 kbps.
 #201085  Szerző: kl439
 
Nagyjából egy hete minden nap pontban 10 órakor leáll a netes stream, majd pár perc után helyreáll, de előadó és dalcím kijelzés nélkül. Ez utóbbi valamikor a nap folyamán visszatér, de ebben még nem fedeztem fel tendenciát.
 #200950  Szerző: altermanus
 
troll írta: 2023.10.26. 22:08
altermanus írta: 2023.10.25. 18:30 Ez a rádió mintha megrekedt volna a nagylemezes előadóknál és az új évezredből nem születnének zenék. A válogatás 1970-1999-ig tart időrendben. Van néha Tankcsapda, Depresszió és Junkies két rádióslágere.
Little Richard, The Doors, Beatles (igen, az is hozzátartozik), Bill Haley, Chuck Berry, Carl Perkins is hozzátartozik egy rock rádióhoz.
Másik rész, Green Day, Airbourne, Halestrom, Billy Talent... Ezekből miért nem válogatnak Aztán ezek olyanok amit én is szoktam hallgatni, külföldön megy, itthon nem. Pedig jó lenne. :yeah:
Valószínűleg nem te vagy a célközönség.
Félre ne érts, azok is jók amit most játszanak, de ezeket ki lehetne egészíteni a fent említett előadókkal. Amúgy szoktam hallgatni, de az a 120 SSD-t ki kellene cserélni egy 1 terrásra, és telenyomni hasonlókkal. (Ha wav-vel, flac-kel dolgoznak)
 #200948  Szerző: kl439
 
Egyetértek! Én is jó rádiónak tartom. Sokkal jobban megérdemlik a hálózatosodást, mint a karakter nélküli BEST FM.
 #200947  Szerző: p0tyi
 
Jó ez a rádió. Terjeszkedniük kéne. Első körben mondjuk a Best FM vidéki frekvenciáit átvéve.

Tiszttartó hallhatóan semmit nem tud kezdeni azzal a helyzettel, hogy a Retro mellett egy másik rádió is rá van bízva. Megcsinálta közel ugyanazt, logikátlan, igénytelen, gagyi kivitelben.

Miközben a Necc Partyk rendszeresen tele vannak az ország bármely pontján, a Best FM csendes és hullaszagú. Indokolatlan kortárs magyar zenékkel telerakva, mert valaki valamikor úgy gondolta, az jó ötlet.
 #200944  Szerző: troll
 
altermanus írta: 2023.10.25. 18:30 Ez a rádió mintha megrekedt volna a nagylemezes előadóknál és az új évezredből nem születnének zenék. A válogatás 1970-1999-ig tart időrendben. Van néha Tankcsapda, Depresszió és Junkies két rádióslágere.
Little Richard, The Doors, Beatles (igen, az is hozzátartozik), Bill Haley, Chuck Berry, Carl Perkins is hozzátartozik egy rock rádióhoz.
Másik rész, Green Day, Airbourne, Halestrom, Billy Talent... Ezekből miért nem válogatnak Aztán ezek olyanok amit én is szoktam hallgatni, külföldön megy, itthon nem. Pedig jó lenne. :yeah:

Valószínűleg nem te vagy a célközönség.
 #200940  Szerző: altermanus
 
Ez a rádió mintha megrekedt volna a nagylemezes előadóknál és az új évezredből nem születnének zenék. A válogatás 1970-1999-ig tart időrendben. Van néha Tankcsapda, Depresszió és Junkies két rádióslágere.
Little Richard, The Doors, Beatles (igen, az is hozzátartozik), Bill Haley, Chuck Berry, Carl Perkins is hozzátartozik egy rock rádióhoz.
Másik rész, Green Day, Airbourne, Halestrom, Billy Talent... Ezekből miért nem válogatnak Aztán ezek olyanok amit én is szoktam hallgatni, külföldön megy, itthon nem. Pedig jó lenne. :yeah:
 #199513  Szerző: Glenn
 
Akkor ismét elvágta maga alatt a fát? Nem olvastam, de az első zsákutca (O1G-zés) után el tudom képzelni. Ő lenne az, aki a saját kárán sem tanul? Kár... :(
 #199505  Szerző: p0tyi
 
Azután a fröcsögés után, amit levágott a FB oldalán, nem, nem marad. :D
 #199504  Szerző: Glenn
 
Most vajon hová kerül Lecsó Levi? Marad-e a rádiónál? Mert kár lenne érte, jó volt reggelenként őt hallgatni. :o
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21