RADIOSITE Fórum

  • Base FM

 #195802  Szerző: noartist
 
tomee írta: 2022.01.25. 18:27 Ilyen alapon egyébként a Roxy-t is újraindíthatták volna dance rádióként, mert azért az látszik, hogy a hallgatottság a meg az energiabefektetés a Retro-n meg a R1-en kívül nagyjából alapvetően le van szrva. Nehezen hihető, hogy rosszabb eredményeket ért volna el, mint egy rock vagy pláne egy rnb-t játszó rádió.
Övék a frekvencia. Ez is pipa. Nem várok megváltást, lesz egy újabb Best FM. De ne legyen igazam, tényleg örülnék, ha megcáfolnának...
 #195797  Szerző: tomee
 
Ilyen alapon egyébként a Roxy-t is újraindíthatták volna dance rádióként, mert azért az látszik, hogy a hallgatottság a meg az energiabefektetés a Retro-n meg a R1-en kívül nagyjából alapvetően le van szrva. Nehezen hihető, hogy rosszabb eredményeket ért volna el, mint egy rock vagy pláne egy rnb-t játszó rádió.
 #195796  Szerző: galacus965
 
a Budapest FM 98.0 ról pedig semmit nem hallani érdekes nem pedig azt Pályáztatják és úgy tűnik nem akar haladni a pályázat
 #195795  Szerző: p0tyi
 
zoLee írta: 2022.01.25. 17:56 Én személy szerint ezt a rádiót úgy képzelném el, mint a berlini Kiss FM-et (azt nagyon szeretem).

Az egy pörgős, igazi "urban" stílusú rádió, aktuális mai (!!!) lazább, nem veretős dance, meg rnb zenékkel, megspékelve classic rnb/hiphop és német hiphop zenékkel.

A Base-en mehetne nyugodtan egy Joel Corry, aztán egy Jason Derulo, egy DMX, Busta Rhymes, Hősök, Azahriah, Copy Con, Eminem, Meduza, Notorious B.I.G., Post Malone, Topic, Fekete Vonat, Usher, Chris Brown, Siska Finuccsi, Pitbull, meg némi reggaeton is.

Ízig vérig "urbanos" feelingje lenne.

Remélem van némi tudatosság, elképzelés az alkotói fejekben, átgondolt playlisttel, műsorokkal, és nem olyan lesz mint a Best Fm.
"Miénk a frekvencia, szóljon rajta valami minden mindegy alapon".
Felejtős… a du.-i teszt alapján legalábbis. Pedig tényleg jó lenne.
 #195794  Szerző: djlacee
 
zoLee írta: 2022.01.25. 17:56 Én személy szerint ezt a rádiót úgy képzelném el, mint a berlini Kiss FM-et (azt nagyon szeretem).
Remek példa, egyik kedvenc német rádióm.
 #195793  Szerző: zoLee
 
Én személy szerint ezt a rádiót úgy képzelném el, mint a berlini Kiss FM-et (azt nagyon szeretem).

Az egy pörgős, igazi "urban" stílusú rádió, aktuális mai (!!!) lazább, nem veretős dance, meg rnb zenékkel, megspékelve classic rnb/hiphop és német hiphop zenékkel.

A Base-en mehetne nyugodtan egy Joel Corry, aztán egy Jason Derulo, egy DMX, Busta Rhymes, Hősök, Azahriah, Copy Con, Eminem, Meduza, Notorious B.I.G., Post Malone, Topic, Fekete Vonat, Usher, Chris Brown, Siska Finuccsi, Pitbull, meg némi reggaeton is.

Ízig vérig "urbanos" feelingje lenne.

Remélem van némi tudatosság, elképzelés az alkotói fejekben, átgondolt playlisttel, műsorokkal, és nem olyan lesz mint a Best Fm.
"Miénk a frekvencia, szóljon rajta valami minden mindegy alapon".
 #195791  Szerző: djlacee
 
Biztos letesztelték amit le akartak. Amúgy azért én a zenei szerkesztő helyében kicsit körülnéznék máshol is, ugyanis igazán trendi, populáris hip-hop és r&b slágereket nem nagyon hallottam. Magyart meg főleg nem. Esetleg érdemes lenne belehallgatni a Petőfi Elektrikbe keddenként, vagy felnézni Spotify-ra, YouTube-ra, az Euro200-ra, hogy mik is most a trendek...
 #195790  Szerző: Johndie92
 
Nekem sistereg a 96,4 Budapest XXI kerület!
 #195788  Szerző: galacus965
 
JuVi írta: 2022.01.25. 15:38 Elindult a Base FM (lehet, hogy csak tesztelés folyik)
Én is észre vettem 96.4 Base FM Valaki vegye fel a tesztet
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15