RADIOSITE Fórum

  • Base FM

 #195844  Szerző: troll
 
mbalazs írta: 2022.01.26. 16:04 Borzalmas a műsorvezetés .........

Éveken át lehetett olvasni itt a fórumon, hogy a rádiók adjanak teret a fiataloknak. Most akkor mi a probléma?!
 #195843  Szerző: david72
 
Sajnos McFly rádió, éjjenezzetek most, aztán majd jön a futás meg a sikítás amikor minden nap ugyan az megy. Érdekelne, hogyan hogyan akarják teljesíteni a 35% magyar zenét, és a vállalásokat?! Egy deka magyart nem hallottam még.

DE amit hallottam: PUSSY, BITCH, PENIS, ASS, BUTTHOLE, MOTHERFUCKER, FUCK, szinte minden dalban.
 #195842  Szerző: Snake05
 
Röviden: ez egy kalap szar.


Hosszabban:
A zene alapvetően nem lenne rossz, de ismerve a Radi Factory-s rádiókat vezető két úriember és a zenei szerkesztő elvtárs eddigi munkáit, elég hamar unalmassá fog válni. Remélem, a mixek jók lesznek, Revolution leigazolása pedig nagyon jó ötlet volt...

Viszont! Az arculat egy tíz filléres fos, béna a kickoff, nulla vokális elem, R1-től átvett béna effektek, stb...
ÉS MI EZ A SZLOGEN???! "Base FM - Rap, Hip-Hop, R&B"!!!
Konkrétan a rádió által játszott zenei műfajok fesorolása! Ennél kreatívabb nem jutott eszükbe?! Azt meg hagyjuk is, hogy az emberek nagy részének fingja sincs arról, hogy ezek pontosan mit jelentenek...

Azért külön gratuláció jár, hogy sikerült a délutáni drive-timera berakni egy Sivák által előszedett, leszerepelt R1 DJ csajt, aki nem tud hangsúlyozni! Amikor először hallottam a megszólalását, azt hittem, valami balfasz rapbetét egy számban! :hehe:

Ezek a srácok ma sem váltották meg a világot.
 #195841  Szerző: asr27
 
mbalazs írta: 2022.01.26. 15:18 Eddig egyáltalán nem rossz, persze új dal kevés van benne de ez várható volt és valószínű hogy így is marad... Van benne bőven dance zene is, már csak arra leszek kíváncsi mennyire lesz változatos.
Fél órája hallgatom, de eddig egyetlen Dance zenét nem hallottam.
 #195840  Szerző: adika4444
 
Még 320 Kbps-os a stream. Vajon mikor fogják levenni ezt is 128-ra?

Vicces amúgy, hogy elindult az igen csak rétegigényeket kiszolgáló Sport rádió, az FM103.9 a Rock és most ez, de valahogy nincs egy EHR vagy igazi dance stílusú rádió. Azt gondolom, hogy az előbb felsorolt három semmivel nem megtérülőbb anyagilag, mint egy EHR stílus. Maximum a Sport, bár őszintén azt is kétlem.
 #195839  Szerző: knoskamatee
 
Beci45 írta: 2022.01.26. 14:39 Itt ki a head of programming? Titusz, Fly?
1000%, hogy McFly!
visszatéve a hangzásra, az lehetne olyan, mint a "Tituszos" Petőfi, azaz ne spóroljanak a basszusokkal.
 #195836  Szerző: knoskamatee
 
tömör leszek... kurvajó! :fuckyou: :party:
a hangzással kezdhetnének valamit, mert a mély leütéseknél visszahúz jócskán a proci.
 #195835  Szerző: pavatomi
 
Hát ez egy kalap szar, legalábbis én ki nem állhatom ezeket a stílusokat... 96,4-es freki meggyalázása ez Pesten. Nem itt kéne szóljon ennek a moslék szemétdombnak, hanem ide dance rádio kéne, mint a Roxy is volt. Hányinger :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 #195834  Szerző: Jozsfm964
 
20 perce hallgatom, de ha ez a zenei kínálat marad, és nem 3 óránként ismétel, akkor ez király lesz! :yeah:
 #195833  Szerző: IstvánB
 
Szigetszentmiklóson pont úgy jön mint anno a Rádió 1. Kocsiban is ugyan azon a helyeken recseg. :D
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15