RADIOSITE Fórum

  • Rádió Dikh

 #195400  Szerző: galacus965
 
a Rádión Nem MTI Hírei mennek Hanem Független A Rádió
 #195380  Szerző: Milán
 
Valaki nem tudja esetleg streamelni ha még szól és nem csak teszt?
 #195377  Szerző: mihalylovics
 
p0tyi írta: 2021.12.18. 02:23 Én se támogatom az ötletet, de most ez a mondás. Februárban meglátjuk.

Hacsak nem annyi, hogy 5 kilowatt szebben szól majd a Szávából a belváros társasházai közt, mint a Széchenyi hegyről ez a 800-1000 körüli watt. Nekem az egyik leggyengébb most a 100.3 Budán, viszont az agglomerációban meg az egyik legjobb, ha arra járok.

Talán az lehet az oka, hogy szeretné végre benépesíteni kicsit az AH a Száva utcát. Ami egyébként annyira nem szar adópont, csak hát nem egy OMK.
De, egy kalap szar. Annyiban biztos, hogy nem adják meg nekik az 5 kilowattot: elég csak a Tilosra gondolni: 400 W volt a Citadellán, most meg a Pápa téren 430 (!) W (onnan minimum 2 KW kéne, amivel elérik az eredetit). Egy ötödakkora magasságú telephelyről... Menjenek a p...ba!!!!!!!
 #195376  Szerző: p0tyi
 
Én se támogatom az ötletet, de most ez a mondás. Februárban meglátjuk.

Hacsak nem annyi, hogy 5 kilowatt szebben szól majd a Szávából a belváros társasházai közt, mint a Széchenyi hegyről ez a 800-1000 körüli watt. Nekem az egyik leggyengébb most a 100.3 Budán, viszont az agglomerációban meg az egyik legjobb, ha arra járok.

Talán az lehet az oka, hogy szeretné végre benépesíteni kicsit az AH a Száva utcát. Ami egyébként annyira nem szar adópont, csak hát nem egy OMK.
 #195375  Szerző: mihalylovics
 
p0tyi írta: 2021.12.18. 01:22 Jelenleg OMK, februártól Száva utca, elvileg.
Annak meg mi értelme? Jobb helyről egy sokkal, de sokkal szarabbra? :D Pláne, hogy a társ-rádió is a Szecskáról megy...

Amúgy annó, a (100.3) Rádió 1-nél ez forditva volt: a Száván kezdték, majd 1-2 év után feljutottak az OMK-ra (majd pedig frekvenciacserével a Citadéllára, de ez már másik sztori)
 #195374  Szerző: p0tyi
 
Jelenleg OMK, februártól Száva utca, elvileg.
 #195373  Szerző: mihalylovics
 
Biztos, hogy jobb helyről megy, mint annó a Lánchíd, úgyhogy tényleg lehet, hogy a Szecskáról megy: ez még Gödön is teljesen hallgatható (lakásban is), a Lánchíd meg már Dunakeszin is bajos volt (szintén lakáson belül).
 #195371  Szerző: shadoe
 
Én nem tudom hallgatni, de a TV-ben bizonyosan mennek hiánypótló műsorok, úgy mint Merci B toplista, Báró hip-hop/RnB órája, stb.
 #195369  Szerző: homerhamm
 
Pár percet belehallgattam, ez az a tipikus Tibi-Csaba zene ment. :D Pedig a tv-ben jobb zenék mentek.