RADIOSITE Fórum

  • Rádió Dikh

 #197011  Szerző: Laci95
 
Jó Ez A Rádió DIkh Csak Az a baj hogy néha leszabályoz az az néha rossz a vétel lehet hogy mégsem a Száva Utca a legjobb adótelephely hanem A Széchenyi Hegy vagy A SOTE Lenne a legjobb vagy a naphegy mert nálam tényleg néha leszabályoz a vétel Amúgy Budapesten a 7.dik Kerületben lakom
 #196917  Szerző: Laci95
 
A Rádió Dikhken Vallási Műsor Minden Vasárnap van 8:00 tól 10:00-ig van gondolom Pályázati Vállalás ez ma már egy Közösségi Rádiónál manapság elengedhetetlen hogy legyen Vallás de én Szerintem örülök hogy van rajta ilyen Műsor én Keresztény vagyok Hiszek Istenben és kell ilyen Főleg ezekben a Nehéz Időkben végidőkben
 #196912  Szerző: Laci95
 
Glenn írta: 2022.07.13. 17:34
Laci95 írta: 2022.07.13. 11:34 Egyre Jobban Szerettem A Rádió DIkhket csak egy a baj vele hogy néha hullámzik A Vétel nem mindig Stabil Szerintem a Száva Utca Nem a legjobb adótelephely hanem a 2.János Pál Pápa Tér Az a legjobb vagy vissza a Széchenyi Hegyre vagy a Naphegyre csak javasoltam mert tényleg néha hullámzik más is tapasztalja ezt? ezek szerint még a Lánchíd Adó antennáját Használják :(
Először is a Lánchíd sosem adott a száva utcai toronyról, mert a SOTE tetejéről ment. Másrészt bizony a város belső területei szempontjából éppen a száva utcai torony a legjobb választás, mert a legmagasabb és belát még a budai dombok közé is.
Nem tudom, merre laksz, de ha hullámzást észlelsz, akkor elég messze a városon kívül lehetsz.
nem Budapesten a 7.dik kerületben lakom
 #196908  Szerző: Glenn
 
Laci95 írta: 2022.07.13. 11:34 Egyre Jobban Szerettem A Rádió DIkhket csak egy a baj vele hogy néha hullámzik A Vétel nem mindig Stabil Szerintem a Száva Utca Nem a legjobb adótelephely hanem a 2.János Pál Pápa Tér Az a legjobb vagy vissza a Széchenyi Hegyre vagy a Naphegyre csak javasoltam mert tényleg néha hullámzik más is tapasztalja ezt? ezek szerint még a Lánchíd Adó antennáját Használják :(
Először is a Lánchíd sosem adott a száva utcai toronyról, mert a SOTE tetejéről ment. Másrészt bizony a város belső területei szempontjából éppen a száva utcai torony a legjobb választás, mert a legmagasabb és belát még a budai dombok közé is.
Nem tudom, merre laksz, de ha hullámzást észlelsz, akkor elég messze a városon kívül lehetsz.
 #196906  Szerző: Laci95
 
Egyre Jobban Szerettem A Rádió DIkhket csak egy a baj vele hogy néha hullámzik A Vétel nem mindig Stabil Szerintem a Száva Utca Nem a legjobb adótelephely hanem a 2.János Pál Pápa Tér Az a legjobb vagy vissza a Széchenyi Hegyre vagy a Naphegyre csak javasoltam mert tényleg néha hullámzik más is tapasztalja ezt? ezek szerint még a Lánchíd Adó antennáját Használják :(
 #196885  Szerző: zenefalo
 
Laci95 írta: 2022.07.11. 14:06 Jó Ez a Rádió Dikh mert a Rádió C-t Életemben nem hallgattam de ez a új rádió egész jó sokkal jobb mint a régi volt de az Miért Szűnt Meg a Rádió C? nem tudták finanszírozni?
Google a barátod, de tessék:
http://autonomia.hu/hu/programok/radio-c/
 #196884  Szerző: Laci95
 
Jó Ez a Rádió Dikh mert a Rádió C-t Életemben nem hallgattam de ez a új rádió egész jó sokkal jobb mint a régi volt de az Miért Szűnt Meg a Rádió C? nem tudták finanszírozni?
 #196613  Szerző: Glenn
 
galacus965 írta: 2022.05.20. 07:22Szerintem ugyanakkora mint A Rádió C nek volt és ugyanonnan sugároz
Nem és nem...
 #196612  Szerző: galacus965
 
Szerintetek mekkora Lehet A Rádió Dikhnek Az Adóteljesítménye Szerintem ugyanakkora mint A Rádió C nek volt és ugyanonnan sugároz
 #196455  Szerző: p0tyi
 
Lett website: www.radiodikh.hu

Illetve elköltöztek a Száva utcai adótoronyra, amivel így a fővároson belül sokkal jobb lett a vétel. Az adáskörzet azonban csökkent kicsit, vidéken gyengült, de azért nem számottevően.

Ami pedig szintén örvendetes: RDS PI kódot is váltottak, így már nem akadnak össze a Manna FM-mel. Néhány "tapogatós kijelzős" autórádión ez egy elég zavaró probléma volt.