RADIOSITE Fórum

  • Sport Rádió

 #201911  Szerző: kondalyuk
 
Nekem az futott át az agyamon, hogy mi van ha tényleg AM-re küldik a Sportrádiót és ennek helyére meg kilövik az egyik újat, mondjuk a Szakcsit és akkor már lenne versenytársa a Jazzynek.

...de valószínűleg csak túl élénk a fantáziám.
 #201903  Szerző: knoskamatee
 
Snake005 írta:Azt lehet tudni, hogy át is minősítik közszolgálativá (tehát a 105.9 az övéké marad örökre), vagy csak a gyártás kerül át az MTVA-hoz?
vagy lepasszolják az IKO-nak a gyártást, mint a Petőfinél.
 #201898  Szerző: Snake005
 
Azt lehet tudni, hogy át is minősítik közszolgálativá (tehát a 105.9 az övéké marad örökre), vagy csak a gyártás kerül át az MTVA-hoz?
 #201895  Szerző: p0tyi
 
Úgy hírlik, megvette az MTVA és rebranding jön, M4 Sport Rádió az egyik lehetséges verzió.

Sztem akkor ütne, ha a Nemzetiségi Rádió AM frekvenciáit is megkapnák, bár valószínűleg csak a 105.9 lesz.
 #195708  Szerző: mihalylovics
 
JuVi írta: 2022.01.17. 20:13
mihalylovics írta: 2022.01.17. 13:04 A hírblokkok még az MTI-nél is durvábbak... A Karc FM-en ez oké, az egy politikai tematikájú rádió, de itt azért ennyire meredeken nem kéne.
Nem is kellenének ide hírek, bőven elég lenne az óra elején egy sportösszefoglaló
Ezzel az a baj, hogy a nyilvánvalóan kötelező hírkvótát nem teljesítenék, mivel a csudálatos médiatörvényünk szerint a sport nem számít hírnek (!), mint ahogy az időjárás és a közlekedés sem.
 #195700  Szerző: Oregroka
 
Milán írta:Nekem az nem tetszik, hogy egészkor csak úgy lecsapja a zenét - ahogy néztem Zettát használnak. Annyira nem ismerem, de egy Zenonnal jobban jártak volna.
Bocs Milán, de nem ismered, de a másikkal jobban jártak volna. Ezt hogy érted?
Nem ismerem az Audit de a BMW-vel jobban járnál?
 #195699  Szerző: Milán
 
Nekem az nem tetszik, hogy egészkor csak úgy lecsapja a zenét - ahogy néztem Zettát használnak. Annyira nem ismerem, de egy Zenonnal jobban jártak volna.
 #195698  Szerző: mihalylovics
 
p0tyi írta: 2022.01.17. 22:13 https://telex.hu/szorakozas/2022/01/17/ ... adio-media

Rettenetes ez a cikk, és a politikai vonatkozásokat és motivációt most hagyjuk. Bár különösebben nem érint, eléggé felhúzott, az egész firkász egy kultúrsznob, két körút közötti taknyadék bölcsész sztereotípia, akinek semmi nem felel meg. Pont, mint amikor élőben beszélgetsz egy ilyennel egy belvárosi romkocsmában (hiszen máshova nem hajlandó elutazni), de gyorsan el kell menned a mondata közepén, mert nem bírod hallgatni a pöffeszkedést.

Ő meg igya csak meg a repohárba töltött viceházmestert, dúdolgassa magában a senki által nem ismert alternatív magyar rockbandát, küldözgesse csak a vegán receptjeit az ismerőseinek, szívja el az aznapi 78. cigit, vegye be az aznapi 1. ekit, aggódjon csak az állatjogokért, majd miután rájött, hogy otthagytad, lime-ozzon csak haza a bringasávban bebaszva, a fárasztó, háromcikkes nap után. Amikor már a sok szer ellenére sincs energiája Vittulázni.

Fun fact: nem lettem NER-es, de ez a másik, nagyon mély véglet, amitől okádok. Na, erről az "életérzésről" szól a cikk, nem a Sportrádióról.
Előre szeretném leszögezni, én aztán minden vagyok, de fideszes nem.
Ez a cikk viszont egyszerűen vérlázító, sugárzik belőle a rosszindulat és az irigység. Először is, mi az, hogy a "zene szar"? Ez egy szubjektív dolog, szerintem egy ilyen profilú adóra tökéletesen megfelel. Másrészt: "árad a propaganda"??? Itt egyetlenegy kifogásolható hiba van (ami viszont óriási), az általam már említett, egy az egyben átvett Karc FM-es "hírek", ami valóban hadd pusztuljon, de remélem ez csak ideiglenes megoldás.

Minden esetre, én üdvözlöm a Sport Rádiót, úgy gondolom, egy ilyennek is helye van, sőt, a kisebb hibák ellenére nem is rossz, szinte egész nap ezt hallgattam (amit az ominózus cikk szerzői valószínűleg nem tettek meg, különben ekkora baromságokat le se írtak volna, sőt, lehet, rádiót sem hallottak még életükben :D )
 #195697  Szerző: p0tyi
 
https://telex.hu/szorakozas/2022/01/17/ ... adio-media

Rettenetes ez a cikk, és a politikai vonatkozásokat és motivációt most hagyjuk. Bár különösebben nem érint, eléggé felhúzott, az egész firkász egy kultúrsznob, két körút közötti taknyadék bölcsész sztereotípia, akinek semmi nem felel meg. Pont, mint amikor élőben beszélgetsz egy ilyennel egy belvárosi romkocsmában (hiszen máshova nem hajlandó elutazni), de gyorsan el kell menned a mondata közepén, mert nem bírod hallgatni a pöffeszkedést.

Ő meg igya csak meg a repohárba töltött viceházmestert, dúdolgassa magában a senki által nem ismert alternatív magyar rockbandát, küldözgesse csak a vegán receptjeit az ismerőseinek, szívja el az aznapi 78. cigit, vegye be az aznapi 1. ekit, aggódjon csak az állatjogokért, majd miután rájött, hogy otthagytad, lime-ozzon csak haza a bringasávban bebaszva, a fárasztó, háromcikkes nap után. Amikor már a sok szer ellenére sincs energiája Vittulázni.

Fun fact: nem lettem NER-es, de ez a másik, nagyon mély véglet, amitől okádok. Na, erről az "életérzésről" szól a cikk, nem a Sportrádióról.
 #195696  Szerző: mihalylovics
 
knoskamatee írta: 2022.01.17. 20:16
JuVi írta: 2022.01.17. 20:13
mihalylovics írta: 2022.01.17. 13:04 A hírblokkok még az MTI-nél is durvábbak... A Karc FM-en ez oké, az egy politikai tematikájú rádió, de itt azért ennyire meredeken nem kéne.
Nem is kellenének ide hírek, bőven elég lenne az óra elején egy sportösszefoglaló
+1
Leellenőriztem, ezek egy az egyben a Karc FM hírei. Valamit ezzel kezdeni kéne (remélem ez csak átmeneti), mert ez így nem okés. Ennél még az MTI is jobb.