RADIOSITE Fórum

  • radiocafé 98.0

 #197450  Szerző: Jozsfm964
 
noartist írta: 2022.11.02. 19:20
asr27 írta: 2022.11.02. 17:28 Már csak egy igazi Dance/House zenei rádió hiányzik az éterből.. Szerintem az jóval hiánypótlóbb lenne, mint a radiocafé....
Ízlések és pofonok, én ennek jobban örülök.
+1 a Radiocafénak
Mondom ezt úgy, hogy elektronikus zene rajongó vagyok, de ettől még látom, hogy egy modern tánczenét sugárzó rádió kereskedelmileg nem kifizetődő, talán közösségi jelleggel működne az is egy darabig.
 #197445  Szerző: noartist
 
asr27 írta: 2022.11.02. 17:28 Már csak egy igazi Dance/House zenei rádió hiányzik az éterből.. Szerintem az jóval hiánypótlóbb lenne, mint a radiocafé....
Ízlések és pofonok, én ennek jobban örülök.
 #197444  Szerző: Laci95
 
újra szól radiocafé 98.0 csak volt egy kis szünet
 #197441  Szerző: p0tyi
 
asr27 írta:Már csak egy igazi Dance/House zenei rádió hiányzik az éterből.. Szerintem az jóval hiánypótlóbb lenne, mint a radiocafé....
Végülis igen, ha már ennyi minden van, akkor kéne EDM is. Mondjuk egy Rise FM restart...
 #197440  Szerző: asr27
 
Már csak egy igazi Dance/House zenei rádió hiányzik az éterből.. Szerintem az jóval hiánypótlóbb lenne, mint a radiocafé....
 #197439  Szerző: adika4444
 
Voltak pedig érdekes zenék. Kíváncsian várom a holnapi kezdést:D
 #197437  Szerző: Laci95
 
radiocafé 98.0 teszt off akkor éjfélkor indul a hivatalos adás :yeah:
 #197433  Szerző: Glenn
 
Azért van egy arcuk... Leírják, hogy "Soul Session - Magyarország első, hivatalos Soul műsora". Az nem is baj, hogy a Trend FM-en évek óta megy a Soul History, a Jazzyn a Funky Feeling és a neten meg ott van a Luxfunk három csatornája. Ezekben megy bőven soulzene is, míg az övékében meg a soulon kívül ugye lesz funky is. Ja, hogy el ne felejtsem, ebben a műfajban az első minden valószínűség szerint az Abszolút Rádió volt több mint 15 éve, abból lett aztán a Black FM a neten és a Szelektív Hallás című funky- és soulműsor a Kontakt Rádióban. A felsorolás biztos nem teljes, de az is biztos, hogy a Soul Session nem Magyarország első, hivatalos Soul műsora.
 #197432  Szerző: p0tyi
 
egon2 írta: 2022.11.02. 10:59 Remèlem az interneten online formában isfogható lesz
Pl.onlineradiobox.com oldalon
Persze, de mivel az NMHH-nak lett egy ilyen tébolyult új szabálya, hogy a sugárzott rádiók netes streamjeit külön be kell jelenteni, lehet, hogy nem az indulástól… a Spirit FM is benyalta ezt.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12