RADIOSITE Fórum

  • radiocafé 98.0

 #197463  Szerző: p0tyi
 
Azt még el kéne dönteni, hogy kisbetűvel írnak mindent, mint régen, vagy sem.

Mert ha igen, akkor pl. a weboldal tele van még nagybetűkkel. Meg pl. az RDS is. Meg a RadioText különírt Radio Cafe-val pl. Apróság nyilván, de ha már karakter... :)

Abban is lehetne egy döntés, hogy akkor radiocafé98 vagy radiocafé 98.0
 #197462  Szerző: djlacee
 
Marcii írta: 2022.11.03. 00:04 Nekem valamiért nem indul el az online stream :hit:
Azt írja [access denied]. Ha olvassa valaki a rádiótól, légyszív javítsátok, 10 fő a max megengedett hallgatószám! Ezért nem tudjuk hallgatni többen.
 #197460  Szerző: Marcii
 
Nekem valamiért nem indul el az online stream :hit:
 #197459  Szerző: djlacee
 
Groove Armada - My Friend, ezzel indult éjfél előtt pár másodperccel). Korrekt. És a "98 lett, maradhat?" szlogen is vicces. Úgy tűnik, hogy az egész mögött van koncepció. Meg sok hozzáértő ember.
 #197458  Szerző: Jozsfm964
 
Közben elindult az online adás is végre. A zenék közt a régi station voice is megszólalt. A zenék továbbra is az alterosabb vonalat képviselik. Semmi Black Eyed Peas vagy David Guetta mint a tesztadásban.
 #197457  Szerző: p0tyi
 
Jozsfm964 írta:
noartist írta: 2022.11.02. 19:20
asr27 írta: 2022.11.02. 17:28 Már csak egy igazi Dance/House zenei rádió hiányzik az éterből.. Szerintem az jóval hiánypótlóbb lenne, mint a radiocafé....
Ízlések és pofonok, én ennek jobban örülök.
+1 a Radiocafénak
Mondom ezt úgy, hogy elektronikus zene rajongó vagyok, de ettől még látom, hogy egy modern tánczenét sugárzó rádió kereskedelmileg nem kifizetődő, talán közösségi jelleggel működne az is egy darabig.
Az Atmediás rendszerben, ahol van 3-4 nagy, és sok kicsi tematikus, a reklámidőt pedig több rádiót magában foglaló csomagokban értékesítik (így aztán csurran-cseppen a kicsiknek is lóvé), szerintem elfér a dance is. Ha a BaseFM elfér, meg a Sportrádió, akkor az EDM is... Ez nagyon okos dolog, és végülis a tévénél már bevált (ahol szintén van 2-3 nagy, nézett csatorna, és rengeteg futottak még nézettségű tematikus kis adó - mindegyik tele reklámmal).

Meg az sem ártana, ha a médiatörvény végre engedné, hogy egy cégnek több rádiója is legyen ua. vételkörzetben...
 #197455  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2022.11.02. 15:03 Azért van egy arcuk... Leírják, hogy "Soul Session - Magyarország első, hivatalos Soul műsora". Az nem is baj, hogy a Trend FM-en évek óta megy a Soul History, a Jazzyn a Funky Feeling és a neten meg ott van a Luxfunk három csatornája. Ezekben megy bőven soulzene is, míg az övékében meg a soulon kívül ugye lesz funky is. Ja, hogy el ne felejtsem, ebben a műfajban az első minden valószínűség szerint az Abszolút Rádió volt több mint 15 éve, abból lett aztán a Black FM a neten és a Szelektív Hallás című funky- és soulműsor a Kontakt Rádióban. A felsorolás biztos nem teljes, de az is biztos, hogy a Soul Session nem Magyarország első, hivatalos Soul műsora.
Részben igazad van, biztosan nem az első ilyen tematikájú műsor ez. Ugyanakkor nem új már a budapesti piacon, 2007-2022 között az általad is említett Jazzy-n futott, most "csak" átköltözött a radiocafé-ra.
 #197453  Szerző: asr27
 
noartist írta: 2022.11.02. 19:20
asr27 írta: 2022.11.02. 17:28 Már csak egy igazi Dance/House zenei rádió hiányzik az éterből.. Szerintem az jóval hiánypótlóbb lenne, mint a radiocafé....
Ízlések és pofonok, én ennek jobban örülök.
Belehallgattam, többször is. Szerintem ilyen stílusú zenéket játszó rádió már van. Ha nem is teljesen ugyanezekkel a zenékkel, de ez a stílus nem egyedi. Sőt, hétfőn jártam Budapesten, teszteltem a vételét, Már az M0-áson is zavaros a vétele, helyenként.
Dance rádiónk viszont a Music FM kinyírása óta nincs. :(
 #197452  Szerző: Jozsfm964
 
adika4444 írta: 2022.11.02. 17:15 Voltak pedig érdekes zenék. Kíváncsian várom a holnapi kezdést:D
Olvastam én is, hogy ment egy csomó mainstream zene. Viszont amikor délelőtt hallgattam, nagyon kellemes csalódás ért. Ettől függetlenül nem zenei adó lesz, amolyan Manna FM 2 csak összeszedettebben. Legalábbis remélem :D
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12