RADIOSITE Fórum

  • Tilos Rádió

 #59626  Szerző: Cicoo
 
Joey Negro a Tiloson :)
 #53199  Szerző: csokie
 
A Tilos mintha ma nem ment volna úgy fél kettő magasságában, mert Kelenföldnél belevert az MR2 egy-két helyen.
 #39629  Szerző: Zsolt
 
Közben rájöttek, hogy ez a PI kód nem egészen megfelelő. Az új kód: B0A3
 #38506  Szerző: DXM
 
Butters írta: Ahogy elnézem, csak egy adásproci cserét hajt végre :D
Mint azt korábban mondottam volt, az ügyesen kipusztított Omnia 1 feketekávé típusú processzor visszaérkezett a javításból minden bizonnyal, "eszébe jutott" szegénynek az új firmware, melytől azonnal új életre kelt, és visszasétált a hegyre, lehet hogy ezt csinálta a bácsi. :) :lol:
 #38489  Szerző: Butters
 
erogen írta:
csokie írta:http://www.youtube.com/watch?v=3RzQ4b81 ... r_embedded

Tilos Rádió átállás másfél perce!

Esetleg aki tud új lefedettségi térképet, az legyen szíves ossza meg itt a fórumban!

Itt Érden monoban tisztán jön RDS nélkül. Eddig legfeljebb az Új-Buda Centerig lehetett fogni, most már sokkal jobb. :)
ÉS vajon az a bácsi mit mókul ott a RISE szekrényével?:D
Ahogy elnézem, csak egy adásproci cserét hajt végre :D
 #38463  Szerző: Pasa
 
lali87 írta:Egyébként dél fele kisebb mértékű a javulás mint észak felé....ez szerintem az adóantenna tájolása miatt lehet így.
Nem amiatt. Eddig észak felé teljesen árnyékolt a Gellért-hegy, most meg ott van a tetején az adó.
 #38459  Szerző: lali87
 
Én autórádióval vettem észre javulást.....mobilon hallgatva nekem csak a nagy teljesítményűek jönnek szépen (2-3kw feletti adóteljesítményt értem ez alatt). Egyébként dél fele kisebb mértékű a javulás mint észak felé....ez szerintem az adóantenna tájolása miatt lehet így.
 #38427  Szerző: pébégáz
 
Dél-Budán nem tapasztaltam vételkörzet-növekedést. Vonaton ültem, az első hely, ahol megszólalt, Budafok-Belváros volt, de még onnan is csak váltakozva holt: hol teljesen tisztán, hol sehogy sem. Még a Bocskai úton is berecsegett néha. Igaz, telefonnal hallgattam.
 #38387  Szerző: Pasa
 
Nem tudom, mennyi a kimenő power, de Szentendre végénél, már majdnem Leányfaluban ugyanolyan tisztán jön, mint a Rixy1. :yes:
 #38383  Szerző: lali87
 
GalaxyFM írta:csak nem pisálta oldalba a racket :lol:
Ha ez történt volna az ürgének lett volna egy megrázó élménye. És lett volna egy csöppnyi szünet a budapesti Rizsa adásában......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mellesleg Budapesten mászkáltam és több helyen belehallgattam a Tilosba :) Egész jól vehető és a város nagy részén stereoban jön RDS-el. Nem vagyok nagy rajongó, de aki szereti az legalább emberi minőségben hallgathatja.....

:yes:
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 22