RADIOSITE Fórum

  • Tilos Rádió

 #38118  Szerző: Galaxy
 
1, az adóban kárt nem okoz, emiatt aggódni nem kell.
2, légkondicionált helyiség, ez alapvető, hisz nyáron nem cél megfőzni a cuccokat.
3, a bácsi nyilván nem akart ropogósra sülni amikor a tilos antennáját telepítette, így jó eséllyel amíg az antenna körül ugrált addig letekerte a powert, még emberileg és vételkörzetileg is elviselhető szintre, majd a művelet végeztével visszaállította a megfelelő értékre. mint egy lehetséges opció, hogy mit csinált, azon kívül hogy a kvázi pillanatképen épp háttal van bezsúfolódva abba az amúgy is telerakott és k. kicsi helyiségbe, azt nem tudom... csak nem pisálta oldalba a racket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

erogen: miért sejtem azt hogy neked közöd van az ott lakó 3 adó közül valamelyikhez, hogy így vágod mi hol van ott? :D
 #38075  Szerző: csokie
 
mgabor írta:
csokie írta:amíg volt ez a 88.1 "frekvencia-harc", akkor nem sérültek a transmitterek?
nyilván külön adókról, külön telephelyekről sugároztak, nem nyúltak egymáséihoz :)
Jó nem úgy értettem, hanem hogy egymásra sugároztak, azonos frekvencián, így elnémítva egymást a belvárosban. Lehet hogy hülyeséget mondok, de magába az adóegységben ezáltal, hogy mind a kettő azonos frekin sugárzott. Így értem én a "sérülést".
 #38070  Szerző: mgabor
 
csokie írta:amíg volt ez a 88.1 "frekvencia-harc", akkor nem sérültek a transmitterek?
nyilván külön adókról, külön telephelyekről sugároztak, nem nyúltak egymáséihoz :)
 #38069  Szerző: csokie
 
[/quote]
ÉS vajon az a bácsi mit mókul ott a RISE szekrényével?:D[/quote]

Hát jó lenne tudni, viszont lenne 2 kérdésem,
hogy amíg volt ez a 88.1 "frekvencia-harc", akkor nem sérültek a transmitterek?
és hogy ott nem igen látom hogy zárt légkondícionált épületben lennének a transmitterek, nem lesz attól bajuk ezeknek (pláne gondolok itt nyárra)(hőmérséklet ingadozás)?
 #38009  Szerző: Mauro
 
"2009. január 15-én"

Elírták a dátumot.
 #38006  Szerző: erogen
 
csokie írta:http://www.youtube.com/watch?v=3RzQ4b81 ... r_embedded

Tilos Rádió átállás másfél perce!

Esetleg aki tud új lefedettségi térképet, az legyen szíves ossza meg itt a fórumban!

Itt Érden monoban tisztán jön RDS nélkül. Eddig legfeljebb az Új-Buda Centerig lehetett fogni, most már sokkal jobb. :)
ÉS vajon az a bácsi mit mókul ott a RISE szekrényével?:D
 #37980  Szerző: csokie
 
http://www.youtube.com/watch?v=3RzQ4b81 ... r_embedded

Tilos Rádió átállás másfél perce!

Esetleg aki tud új lefedettségi térképet, az legyen szíves ossza meg itt a fórumban!

Itt Érden monoban tisztán jön RDS nélkül. Eddig legfeljebb az Új-Buda Centerig lehetett fogni, most már sokkal jobb. :)
 #37619  Szerző: Ghee
 
Pasa írta:Döbbenet, hogy milyen káosz van ott fent. Kábelek, antennák, "dobozok" egymás hegyén-hátán. Csoda, hogy minden flottul működik... :S
Jaja, épp ez a gondolat járt a fejemben, mikor megnéztem a videót.

Gyors munka. Behajít, bekábelez, odaköt valamihez ami épp a közelben van, úgy sem nézi senki. Antennát ne vigye el a szél, oszt' jó napot. Hihetetlen mennyire igénytelen munkát tudnak végezni egyes cégek.
 #37614  Szerző: Pasa
 
Döbbenet, hogy milyen káosz van ott fent. Kábelek, antennák, "dobozok" egymás hegyén-hátán. Csoda, hogy minden flottul működik... :S
 #37605  Szerző: Ghee
 
Van térerő elég rendesen, korábban nem tudtam én sem tisztán fogni, de most tökéletes a vétel (XIII. ker, északi rész).
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22