RADIOSITE Fórum

  • Mária Rádió

 #14267  Szerző: mg
 
de most tényleg, miért nem lehet ennek összehozni egy KH adóhálózatot, erre tökéletes volna és legalább nem a helyi frekiket vinné...
 #14263  Szerző: djlacee
 
Apropó, http://212.40.65.25:9460/ RÁDIÓ AKTÍV PÉCS stream megy, de jelenleg kuss van rajta
 #14226  Szerző: Attis
 
mg írta:
Attis írta:De belehallgattam a Majsa streamjébe. Pedig ez csak egy számítógép, és nem egy hifi, de jobban szól, mint az FM 94,6.
?
majsa is úgy szól, mintha rövidhullámon vennék új-zélandról
Jó példa. :D Valóban. Komlón is sokáig így szólt, most már elfogadhatóbb. Pécsen borzalmas, ezek szerint Majsán is ramaty.
 #14225  Szerző: mg
 
Attis írta:De belehallgattam a Majsa streamjébe. Pedig ez csak egy számítógép, és nem egy hifi, de jobban szól, mint az FM 94,6.
?
majsa is úgy szól, mintha rövidhullámon vennék új-zélandról
 #14211  Szerző: Attis
 
Budapesten és környékén minden frekin monó az adás, tehát pilot sincs.
Pécsen az a bibi, h a Rádió Aktív stereo.
De belehallgattam a Majsa streamjébe. Pedig ez csak egy számítógép, és nem egy hifi, de jobban szól, mint az FM 94,6.
 #14210  Szerző: Pasa
 
Budapesten és környékén minden frekin monó az adás, tehát pilot sincs.
 #14209  Szerző: Attis
 
Pécsről és Komlóról tudok beszámolni.
Pécsen 12 és 16 között a Rádió Aktív helyi sávja megy. Viszonylag jó minőségben, stereoban. Utána viszont jön a Mária, kb. 32 kbps-os minőségben (és még jóhiszemű voltam...). Ugyan stereo-nak jelzi a vevőm, de az adás mono.
Komlón egy-két hónapja javítottak a minőségen. De ott eleve mono az adás.
 #14208  Szerző: djlacee
 
Hogy a retekbe lehet ilyen rossz minőségben adni? Egy százforintos kazettáról is jobban szól a cucc. Ez recseg, ropog, torzít, mono, egyszóval :vomit: Kezdem félteni a Lajtát
 #14206  Szerző: MrG
 
1.: Mauro: Jó kérdés, engem is érdekel.
mg a [url=http://www.radiosite.hu/forum/viewtopic.php?f=29&t=182]Rádió Majsa[/url] topicban írta:tegnap 19 órakor megette a Mária, ha még nem hallottátok...(...)Streamen keresztül, hallgathatatlan szar minőségben veszik át Marist.(...)
2.: Az a vicc, hogy ezeknek elvileg digitális műholdas modulációjuk is van...

3.: Bárcsak a Pelso és Part Rádiókat is megvennék már...
 #11366  Szerző: Mauro
 
Dabason a 97.5 MHzen osztott műsör időbe van a Color Rádióval?
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61