RADIOSITE Fórum

  • Mária Rádió

 #68017  Szerző: szemilan
 
3. A Médiatanács megállapítja, hogy az Oktatási és Kulturális Közlöny 2010. február 22-i 5. számában megjelent, az Rttv. 102. § (5) bekezdése alapján pályáztatott Várpalota 90,0 MHz ún. „talált” rádiós médiaszolgáltatási jogosultság tekintetében meghirdetett Pályázati Eljárás nyertese az Mttv. 63.§ (3) bekezdése alapján a törvényes illetve pályázati követelményeknek egyedül megfelelő Magyarországi Mária Rádió Közhasznú Alapítvány Pályázó.

Információim szerint a 93.2 MHz ajkai adó beindítására sincs elég pénzük.
 #68006  Szerző: benjamin
 
De bisztos hogy sokáig. :hehe:
 #68002  Szerző: Attis
 
Pécsen 12 és 16 között még megy az Aktív.
 #67992  Szerző: djlacee
 
Van még olyan Mária freki, amin megy helyi műsor ? Pécs talán?
 #57738  Szerző: Sokol404
 
Amikor ezt a topic-ot olvastam, jutott eszembe, hogy megszűnése után szerintetek mi lesz a sorsa az MKR három nagy KH-adójának?

Csak mert fid... -eszes körökből hallottam, hogy a parlamenti közvetítéseket valahogy elérhetővé szeretnék tenni -a mostani rendszerrel ellentétben- a TELJES plebsz számára. Szerintem nem marad üresen az a 3 frekvencia! ;)


A Mária Rádiót a kiskunhalasiak "kínai konyharádióval" a 91,7-en hallgatják, de sok a panasz, hogy egy másik adó néha belezavar, főleg, ha megmozdítják a készüléket. ^^ Ez a 91,5 MHz Pannon Rádió Szabadkáról.
Én épp emiatt az említett frekin itt nem bírom fogni, viszont Majsáról a 88.2-n tűrhetően szól (csak ahogy említettem másik topicban, elég halk ez a Majsa Rádió, épp ezért több benne a suss, mint a vett jel; azt hinnénk, erre idővel ők is rájöttek, na mind1, át kell kapcsolni mono-ba :yeah: ).
 #57552  Szerző: LuciFerko
 
PooLee írta:Kiskőrös az a 91.7 MHz! Bár az igaz, hogy a kiskunhalasiak is élvezhetik, sőt, a kiskunmajsai 88.2 MHz is ott van nekik, biztos, ami biztos.
jaj akkor keverem :D Akkos a kiskőrösi terjedt be :)
 #57550  Szerző: PooLee
 
Kiskőrös az a 91.7 MHz! Bár az igaz, hogy a kiskunhalasiak is élvezhetik, sőt, a kiskunmajsai 88.2 MHz is ott van nekik, biztos, ami biztos.
 #57529  Szerző: LuciFerko
 
Szd96 írta:Nekem sztereó :shock: , de lehet, hogy csak azért, mert zavarja a nejó(91.6)
nem a Kiskunhalasi 91.7 terjedt be? Az ST...
 #57477  Szerző: Pasa
 
Valami olyasmi lehet nálad, mert itt tetőantennával közel 50 dB a jelszintje és semmi sem zavarja.
 #57474  Szerző: Szd96
 
Nekem sztereó :shock: , de lehet, hogy csak azért, mert zavarja a nejó(91.6)
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 61