RADIOSITE Fórum

  • Trend FM

 #46594  Szerző: drkotasz
 
A legszebb az, hogy a Gazdasági Rádiónak "nem nyereségérdekelt" műsorszolgáltatási engedélye van...
 #46593  Szerző: ravasz
 
Sztem a Vörösmarty akar college rádió lenni. :) :)
Egyébként meg ja, erre a célra tökéletesen megfelelne egy kisközösségi frekvencia, amit ott művelnek... (lásd Campus Rádió)
 #46592  Szerző: LuciFerko
 
ravasz írta:
LuciFerko írta:
ravasz írta:Ez nem érv, minden rádiónak van valamilyen hangulata. A Gazdaságinak is. :) :)
én nem kérek az országos hálózatokból, HELYI rádiók rulez :party: A vörösmartyt vihetik mert az annyira unalmas néha hogy már fáj.
Az a KJF gyakorlóhelye, sztem nem adják fel. A Yo meg igénytelen. :)

Sláger Rádió reload szerintem nem lesz, vagy ha lesz is, nem a korábbi stílussal. Minek még egy retro rádió a 2,5 mellé?
aha, kapnak a diákok ott napi 1 órát, és még azzal is kevernek:) a KJF-nek egy college rádió kell, mint pl nyugaton.
 #46591  Szerző: ravasz
 
LuciFerko írta:
ravasz írta:Ez nem érv, minden rádiónak van valamilyen hangulata. A Gazdaságinak is. :) :)
én nem kérek az országos hálózatokból, HELYI rádiók rulez :party: A vörösmartyt vihetik mert az annyira unalmas néha hogy már fáj.
Az a KJF gyakorlóhelye, sztem nem adják fel. A Yo meg igénytelen. :)

Sláger Rádió reload szerintem nem lesz, vagy ha lesz is, nem a korábbi stílussal. Minek még egy retro rádió a 2,5 mellé?
 #46590  Szerző: LuciFerko
 
ravasz írta:
Gomba70 írta:A Gazdasági Rádió (is) tárgyal valóban az Alisca hálózattal, valamint a Rádió 24 vezetésével is. De még országszerte nagyon sok rádióval.

Egyes információk szerint új befektetője van a Gazdasági Rádiónak, ezért van pénz. Az új befektető állítólag az Emmis.
Egyébként meg ha az Emmis áll a háttérben, elképzelhető, hogy nem marad meg a Gazdasági Rádió karaktere, esetleg a neve sem...
Épp ezt akartam mondani... Sláger rádió reload? Lesznek itt komoly változások :sealed:
 #46589  Szerző: LuciFerko
 
ravasz írta:Ez nem érv, minden rádiónak van valamilyen hangulata. A Gazdaságinak is. :) :)
én nem kérek az országos hálózatokból, HELYI rádiók rulez :party: A vörösmartyt vihetik mert az annyira unalmas néha hogy már fáj.
 #46588  Szerző: ravasz
 
Gomba70 írta:A Gazdasági Rádió (is) tárgyal valóban az Alisca hálózattal, valamint a Rádió 24 vezetésével is. De még országszerte nagyon sok rádióval.

Egyes információk szerint új befektetője van a Gazdasági Rádiónak, ezért van pénz. Az új befektető állítólag az Emmis.
Egyébként meg ha az Emmis áll a háttérben, elképzelhető, hogy nem marad meg a Gazdasági Rádió karaktere, esetleg a neve sem...
 #46587  Szerző: ravasz
 
Ez nem érv, minden rádiónak van valamilyen hangulata. A Gazdaságinak is. :) :)
 #46586  Szerző: LuciFerko
 
ravasz írta:
Gomba70 írta:A Gazdasági Rádió (is) tárgyal valóban az Alisca hálózattal, valamint a Rádió 24 vezetésével is. De még országszerte nagyon sok rádióval.

Egyes információk szerint új befektetője van a Gazdasági Rádiónak, ezért van pénz. Az új befektető állítólag az Emmis.
Jól hangzik. :)

Én még a Yo-t és a Helikonokat tudom, de nyilván mások is képbejöhetnek. Olyan frekik, amik nem mostanában járnak le...
YO-t is békénhagyni!!! Akármilyen fosúl szól néha, de ennek a rádiónak van egy olyan szabados, családias hangulata! Vigyék a Vörösmartyt....
 #46585  Szerző: ravasz
 
Gomba70 írta:A Gazdasági Rádió (is) tárgyal valóban az Alisca hálózattal, valamint a Rádió 24 vezetésével is. De még országszerte nagyon sok rádióval.

Egyes információk szerint új befektetője van a Gazdasági Rádiónak, ezért van pénz. Az új befektető állítólag az Emmis.
Jól hangzik. :)

Én még a Yo-t és a Helikonokat tudom, de nyilván mások is képbejöhetnek. Olyan frekik, amik nem mostanában járnak le...
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35