RADIOSITE Fórum

  • Trend FM

 #46584  Szerző: Gomba70
 
A Gazdasági Rádió (is) tárgyal valóban az Alisca hálózattal, valamint a Rádió 24 vezetésével is. De még országszerte nagyon sok rádióval.

Egyes információk szerint új befektetője van a Gazdasági Rádiónak, ezért van pénz. Az új befektető állítólag az Emmis.
 #46546  Szerző: mlaszlo
 
attisdújv írta:Vajon mit nyomulnak ennyire? Csak nem valamelyik politikai szereplő áll mögöttük? A 106,5-öt én is beújítanám a KORONA FM100-nak vételbővítés címén. Nagyon jó freki, hatalmas területet beszór. Álom, szép álom. :sleep:
Ezt én is furcsállom, honnan van ennyi pénze a Gazdasági rádiónak frekvenciákra? Ennyire jól megy nekik?
 #46539  Szerző: LuciFerko
 
ravasz írta:Azt hallottam, hogy a Gazdasági Rádió "nagyon szívesen ( ;) ) átvenné" a frekvenciákat... ugyanígy a dujvárosi R24-et...

Sőt, a Phylaxia más régiókban is érdeklődik, különös tekintettel az autópályákra.
NAGYON remélem, hogy nem igaz!!! Az R24 egy igazi helyi rádió helyi témákkal!!! Mellesleg a DUF gyakorlóhelye.
 #46531  Szerző: boly
 
Honnan van ilyen információd, hogy a Rádió 24-et is ???
ravasz írta:Azt hallottam, hogy a Gazdasági Rádió "nagyon szívesen ( ;) ) átvenné" a frekvenciákat... ugyanígy a dujvárosi R24-et...

Sőt, a Phylaxia más régiókban is érdeklődik, különös tekintettel az autópályákra.
 #46529  Szerző: benjamin
 
:lol: :lol: :lol: szívták a kaposváriak!!!!!!!!!most ők is meg tudják milyen ha egy király helyi rádiót elvesznek hogy ez a valami szóljon én debreceni vagyok ahol a radio fun frekvenciáján szól május 1.eje óta.Mondjuk úgy azóta sem tekerek a 95.6-ra
 #46524  Szerző: attisdújv
 
Vajon mit nyomulnak ennyire? Csak nem valamelyik politikai szereplő áll mögöttük? A 106,5-öt én is beújítanám a KORONA FM100-nak vételbővítés címén. Nagyon jó freki, hatalmas területet beszór. Álom, szép álom. :sleep:
 #46523  Szerző: ravasz
 
Azt hallottam, hogy a Gazdasági Rádió "nagyon szívesen ( ;) ) átvenné" az Alisca frekvenciáit... ugyanígy a dujvárosi R24-et...

Sőt, a Phylaxia más régiókban is érdeklődik, különös tekintettel az autópályákra.
 #46520  Szerző: ravasz
 
Szörnyű! :x :lol:

És erről a Gazdasági Rádió tehet?

Egyébként szerintem nagyon korrekt adó, nem bánom, ha terjeszkedik. Inkább ők, mint valamelyik pártrádió...
 #46515  Szerző: zenefalo
 
Lehet,hogy nem ők tehetnek róla,de ha ide kapcsolok(105.9),akkor a hírek csak arról szól,milyen rosszul teljesít a magyar ipar,gyengül a forint stb. :stare:
 #46508  Szerző: lali87
 
Ez egy költői kérdés volt....egyértelmű, hogy nem..... :roll:
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35