RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #74757  Szerző: TG
 
PooLee írta:Te ismered legjobban, hogy ki van a Gong Rádió élén... komolyan gondolod, hogy nem érezheti magáénak az összes frekvenciát, ami van és amit még szeretne bármikor, bárhol?
Elég szomorú, hogy így van...
 #74756  Szerző: jimmer
 
érezheti, és alapvetően ez lenne a valószínű eredmény, hogy a 96.5 marad ott ahol van, erre vonatkozólag én is így gondolom. a 97.7-tel kapcsolatban nem lennék ilyen biztos. ezt átterveztetni nem fogják - akkor már megtehették volna a Partner, Juve, Klub idejében is. Ő megpályázni nem fogja (pedig elférne egy teljesen más rádió kkmétre -és volna is rá igény) úgyhogy kíváncsian várom a fejleményeket és ugye manapság történnek rádiós téren meglepetések (lásd: szolnok 102.4)
 #74752  Szerző: PooLee
 
Te ismered legjobban, hogy ki van a Gong Rádió élén... komolyan gondolod, hogy nem érezheti magáénak az összes frekvenciát, ami van és amit még szeretne bármikor, bárhol?
 #74740  Szerző: jimmer
 
úgy hírlik legalább 5-en pályáznak a kecskeméti frekvenciára, többek között a Rádió 1 is.

off: ha a Klub Budapesten elveszti a frekiket, mennyi az esélye, hogy vidéken megmarad? Ha tegyük fel azokat is elveszti, felfrissülhet a kecskeméti rádiós piac, hiszen akkor a 97.7 is újra lesz pályáztatva, ami okozhat még meglepetéseket

on.
 #73662  Szerző: mlaszlo
 
Miután délután írtam a 97.2 leállásáról nem sokkal később elindult az adó.
 #73627  Szerző: mlaszlo
 
Tegnap délelőtt óta megint nem megy a 97.2, múlt hétvégén is gond volt vele, akkor az adó ment viszont csak csend volt a frekvencián.
 #72347  Szerző: mlaszlo
 
Máté írta:Most már megy.
Valóban, 1 óra körül állt helyre.
 #72324  Szerző: Máté
 
Most már megy.
 #72310  Szerző: mlaszlo
 
Délelőtt folyamán leállt a Gyömrői adó, reggel még ment, de most egy ideje csak sistergés van a 97.2-őn.
 #68767  Szerző: csokie
 
Hát én is hallgattam ma a 97.2-n szintén érden, még kisrádión is jön. :) Ja amúgy kívánságműsort hallgattam rajta, végre jó volt egy "igazibb" kivánságműsort hallgatni, nem az a Class FM-es letarolósat. Ami az előnye az a hátránya is, mert nem volt annyira összeszedett mint a Class-os, mindenesetre felüdülés volt. :)
(Meg amúgy sem fair egy országossal "összehasonlítani".)
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 51