RADIOSITE Fórum

  • Európa Rádió

 #74601  Szerző: Zoey
 
A nyíregyházi frekvencia mostanában nagyon gagyi.
Van, hogy órákig csend megy rajta, de tegnap pl. a hírek alatt folyamatosan változott a hangminőség, hol csak a jobb oldalon szólt, hol recsegett, mintha közben állítgatták volna. Aztán elment pár percre, majd a miskolci adást kezdte sugározni. Ez így elég érdekes, meg elég veszélyes egy olyan rádiónak, amit amúgy sem túlságosan sokan hallgatnak...
 #66516  Szerző: moby67
 
Ha az MR nem fejleszt valakinek csak kell!
Egyébbként tényleg MR6 stilus. De már nem helyi talk.
 #66459  Szerző: markfelt
 
nyikolaj írta:Neeeem!
Pár éve még ROCK műsor is volt rajra hétvégenként!
Inkább olyan regionális mr6-hoz tudnám hasonlítani!
Olyan helyi talk!
Kivéve, hogy most már korántsem helyi.
 #66445  Szerző: nyikolaj
 
Neeeem!
Pár éve még ROCK műsor is volt rajra hétvégenként!
Inkább olyan regionális mr6-hoz tudnám hasonlítani!
Olyan helyi talk!
 #66444  Szerző: djlacee
 
Akkor jó, tehát nem olyan, mint a Mária, hogy "tömör" vallás...
 #66432  Szerző: moby67
 
A honlapon lévő adatok szerint van benne. De föleg magazinok információk,kevesebb zene illetve társ egyházak müsorai is meglelhetők.
 #66332  Szerző: djlacee
 
Mennyi a vallási műsorok aránya?
 #66318  Szerző: moby67
 
:D Most is nyert frekvenciákat:Győr,Debrecen,Szeged,
Ha igy folytatódik itt egy országos új közszolgálati értékadó-adó!
Csak igy tovább! :yeah:
 #65030  Szerző: ladanyii
 
akos9277 írta:
djlacee írta:István Király Rádió
Hát én 3 évig jártam Győrbe suliba, EGYSZER SEM tudtam fogni sehol, így nem hinném, hogy nevezhető győri rádiónak. A 103,1 a belvárosi üzletekben már nem jön be... nem hogy ez.
Kedves Ákos!

Az István Király Rádió 4W ERP teljesítménnyel kb. 15 m magasan lévő antennával sugározta az adásait, így a belvárosban csak egy kellően szelektív rádióval volt esély hallgatni, péntekenként és vasárnaponként délután, illetve szombati és hétfői napokon délelőtt...

Kisközösségi rádióként hivatalosan csak 1km sugarú kör volt a véterkörzet, ettől függetlenül egy jobb autórádióval az adótól légvonalban 16 km-re, vidéki környezetben, sercegősen hallgatható volt.

Imre
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18