RADIOSITE Fórum

  • Európa Rádió

 #14648  Szerző: chab7
 
valami van a híd rádióval mert nem jön most

így meg tudtam nézni , jelenleg ugyanaz a zene megy mind2 frekin
pontosabban a "we are the world" zongorán játszott változata

na de mi vana híddal?
 #14642  Szerző: chab7
 
LAZLOW írta:
LuciFerko írta:szerintem inkább beköltözött egy medve az adóba :D
Felénk a medve a málnásba szokott beköltözni :D
chab7 írta:jólvan, megvan ;) csak fédel a telkibányai kossuth-al ;)
És sikerült összehasonlítani? Mert én sosem tudom egyszerre fogni a kettőt, ugyanis Záhony környékén odahaza a 100.6-on a telkibányai Híd Rádió lenyomja a Nyiregyi Európát a 100.5-ön, mondjuk menet közben nem is jutott eszembe szórakozni vele.
itt Kisvárdán is lenyomja, de majd megnézem mászkálva odakint ha jobb idő lesz hátha van ahol nem.
vagy esetleg egyik nap vonaton melóba menet
 #14243  Szerző: LAZLOW
 
LuciFerko írta:szerintem inkább beköltözött egy medve az adóba :D
Felénk a medve a málnásba szokott beköltözni :D
chab7 írta:jólvan, megvan ;) csak fédel a telkibányai kossuth-al ;)
És sikerült összehasonlítani? Mert én sosem tudom egyszerre fogni a kettőt, ugyanis Záhony környékén odahaza a 100.6-on a telkibányai Híd Rádió lenyomja a Nyiregyi Európát a 100.5-ön, mondjuk menet közben nem is jutott eszembe szórakozni vele.
 #13356  Szerző: chab7
 
én érdekes módon csak a nyíregyházit tudom fogni (utazás közben a melóhelyre, nyíregyházára) de innen kisvárdáról elvileg a záhonyi frekinek is menni kellene, de nincs semmi azon. elindult az a freki? mert akkor tudnék összehasonlítani
 #13192  Szerző: LuciFerko
 
szerintem inkább beköltözött egy medve az adóba :D
 #13144  Szerző: Pasa
 
LAZLOW írta:Amúgy a nyiregyi frekvencián van egy kis "bálnamoraj"
Az úr hangja... :D
 #13131  Szerző: LAZLOW
 
Obladioblada írta:Kérdés. Ugyanaz szól mindenhol? És miről beszélnek? Most komolyan.
Fogalmam sincs. Valószínűleg igenis meg nemis. Mert ma hallottam speciálisan Szabolcsra vonatkozó dolgokat is (pl. Csengerben esett a legtöbb hó a megyében, Nyiregyen a legkevesebb). De szó volt Borsodról is. Nem vagyok sajnos egyszerre két helyen. Szóval passz.

Amúgy a nyiregyi frekvencián van egy kis "bálnamoraj" ami beszélgetésnél a szünetekben igencsak hallatszik. Mintha valahol le lenne testelve egy jack.
 #5659  Szerző: Obladioblada
 
Kérdés. Ugyanaz szól mindenhol? És miről beszélnek? Most komolyan.
 #3843  Szerző: Pasa
 
Attis írta:100,5... Danubius :lol:
300 km...
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18