RADIOSITE Fórum

  • Klasszik Rádió

 #31370  Szerző: Vendég
 
Mauro írta:Most megy valami klasszikus zene. (14:47)
Mily meglepő.Hisz elindult...Nem? :)
 #31366  Szerző: Mauro
 
Permi írta:
Mauro írta:Én sem. :)
Én igen.. :vomit: kb MR-8 Klasszik Rádió is lehetne aka Bartók 2. Na ezért kár volt új rádiót indítani. Nem hinném ha a Bartóknak országosan napi szinten 2-3000 hallgatója van, akkor egy szinte megegyező profilú, ám lefedettségben jóval gyengébb rádió 2-300 hallgatónál többet vonzana. Elég lenne ilyennek egy kisköz freki, ezt meg adják át inkább a kicsit népszerűbb stílusoknak. :smoke:
Hát ebben van valami. Hogy akar majd életbe maradni? Meg sokan azt mondják illene egy idegen nyelű rádió adonak működnie fővárosba. Még úgy is hogy hallgatottsága biztos hogy a leggyengébb.
 #31365  Szerző: Permi
 
Mauro írta:Én sem. :)
Én igen.. :vomit: kb MR-8 Klasszik Rádió is lehetne aka Bartók 2. Na ezért kár volt új rádiót indítani. Nem hinném ha a Bartóknak országosan napi szinten 2-3000 hallgatója van, akkor egy szinte megegyező profilú, ám lefedettségben jóval gyengébb rádió 2-300 hallgatónál többet vonzana. Elég lenne ilyennek egy kisköz freki, ezt meg adják át inkább a kicsit népszerűbb stílusoknak. :smoke:
 #31363  Szerző: Mauro
 
Most megy valami klasszikus zene. (14:47)
 #31357  Szerző: djlacee
 
árpi írta:http://www.radiosite.hu/index.php?optio ... 9&Itemid=1

Elindult
Nem hallom muhahahaha :hehe:
 #30774  Szerző: live
 
Indul a Klasszik Rádió
Másfél-két hetes próbaadás után december elején indul a Klasszik Rádió - értesült a főváros körzetében fogható adó menedzsmentjének egyik tagjától a távirati iroda. A 92,1 MHz-en fogható médium a barokktól a XX. század elejéig terjedő időszak legnépszerűbb klasszikus zenei tételeit sugározza napi 24 órás műsorideje kilenctizedében - közölte. A két éve működő 90.9 jazzy rádióéhoz kapcsolódó tulajdonosi kör elsősorban a magasabb végzettségű fővárosi közönséget célozta meg, vidéki terjeszkedést egyelőre nem terveznek. A médiacég úgy jutott budapesti hullámsávhoz, hogy megvásárolta az Aeriel Kft.-t, amely 2002-ben nyert koncessziót az Országos Rádió és Televízió Testülettől (ORTT) a brit BBC és a francia RFI közrádiók műsorának továbbítására; a frekvencián ma még ez a műsor hallható. (MTI)
 #30677  Szerző: Permi
 
Pasa írta:Na akkor most:

PS: KLASSZIK
RT: Klasszik Radio - Budapest 92,1 MHz
PI: B921
PTY: S. Classical

...és megy a BBC angol adása
Ki érti ezt?
Hamarosan tele lesz a budapesti éter KLASSZ(ik)-abbnál KLASSZabb RÁDIÓkkal... :shock: Elég kreatív emberek dolgoznak manapság a rádióknál... :lol:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15