RADIOSITE Fórum

  • Klasszik Rádió

 #32211  Szerző: Vendég
 
Nem is érdemes bajlódni vele, mert mire megcsinálnák,addigra a rádió (Roxy) megszűnik.... a Sláger gondolom a Széchenyi hegyről ad majd.
 #32202  Szerző: Snake
 
Gyerekek mióta feltették ezt a klasszikot a roxy árbócra, a roxy el van halálozva. Kérdeztem illetékest, elvileg nemlehet összefüggés mert minden teknikai dolog adott, viszont egy ismerősöm azt mondja, battánál szinte nemlehet venni a roxyt, én meg dunakeszin azt tapasztalom, hogy pattog az adás, gyenge a térerő, jelzem eddig fullos volt, kint dolgozok a puszta közepén, és nem alacsony helyen.
 #31911  Szerző: Galaxy
 
már az egész eszmefuttatás elején irtam hogy sörnyitó... az meg ugye a citadella... az engedélyben 2200 watt van, ha azzal az adóval mennek, ami a végleges lesz, akkor tényleg lehet hogy annyi, ha még nem az az adó, akkor 1000. amúgy szól bitang módon... a bekapcsolás után néztem közvetlen, amikor még tuti 1kW volt, akkor is jött mindenhol mint az állat.
 #31502  Szerző: Pasa
 
árpi írta:Pasa!Nem vagy naprakész! :)
Jogos! Ma éjjel elég sok helyen teszteltem, és tényleg szinte zizzenésmentes. Olyan, mint a 88,1-en a Rise volt. Ezek szerint áttették az adót, mert a BBC/RFI még a Szecskáról ment 1 kW körül. Így már okés. 8-)
 #31495  Szerző: Vendég
 
ááááááá :lol: :lol: :lol:

piszkos múlt...
 #31490  Szerző: VidámSrác
 
árpi írta:Nyúl Zsuzsa, a Viva Televízió volt műsorvezetője, dolgozott a TV2-nél, a Radiocafénál, a Vital Tv szerkesztő-műsorvezetője, sorozatokat készít a Deko Televíziónak és októbertől a Nemzeti Jégszínház pr-tevékenységét segíti.
http://www.youtube.com/watch?v=hJHAotGmWBE ezt a klasszikus videót megnézve érdekes dolog elképzelni, ahogy éppen felkonferál egy klasszikust :D
 #31486  Szerző: Vendég
 
Idézet a Kreativ Onlineról:

Műsorvezetők:

* Háver-Varga Mariann, a Jazzy szerkesztő-műsorvezetője
* Nyúl Zsuzsa, a Viva Televízió volt műsorvezetője, dolgozott a TV2-nél, a Radiocafénál, a Vital Tv szerkesztő-műsorvezetője, sorozatokat készít a Deko Televíziónak és októbertől a Nemzeti Jégszínház pr-tevékenységét segíti.
* Fellegi Lénárd, a Piccolo Színházban játszott, énekelt, dj, videoklippeket és reklámokat is forgat, mint rendező, szereplő, gyártásvezető
* Kis-Horváth Zoltán, színészként dolgozott a budapesti Katona József Színházban és a Pesti Magyar Színházban, mint stúdiós, jelenleg a Lukáts Andor igazgatósága alatt álló Sanyi és Aranka Színházban játszik és filmeket szinkronizál


Magazinműsorok vezetői:

* Kocsis Zoltán, zongoraművész, karmester, a Nemzeti Filharmonikus Zenekar főzeneigazgatója
* Vashegyi György, karmester, csembaló (continuo), fortepiano, fortepiano (continuo), orgona (continuo)
* Ókovács Szilveszter, énekes, műsorvezető, újságíró
* Szilasi Alex, zongoraművész
* Mesterházi Gábor, zenekritikus, szerkesztő
* Lukácsházi Győző, a Bon-bon Matinék szülőatyja
 #31484  Szerző: LuciFerko
 
emlékszem rá:) Meg arra is, hogy BP-n belül is elég gyengén jött :(
 #31482  Szerző: reaxol
 
Itt nemcsak a zenétől fog függni a rádió megmaradása, hanem hogy milyen műsorvezetőket sikerül szerződtetni:

Rádió M Classic, emlékeztek rá? Kb. 10 éve volt, talán egy évig sem működhetett. Szegény Antal Imre volt a húzónév, és sokan a sztorijai miatt még akkor is hallgatták a délutáni műsort, ha egyébként épp a szőr felállt a hátukon a "cincogástól" (komoly zene).
Kálmán Zsuzsa volt a főszerkesztő és a rádió a norvég P4 rádió tulajdonában volt és nem azért ment el Magyarországról, mert veszteséges vagy sikertelen lett volna, hanem mert olyan szokásos korrekt magyar módon elvették tőle a frekvenciát, amit aztán "természetesen teljesen törvényes módon" a baloldai kötődésű Klub kapott meg.
Jé, mintha most ugyanezt csinálták volna a két országos rádióval, nem?
 #31473  Szerző: LuciFerko
 
át lett terveztetve.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15